Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. Piszę, bo muszę się wyżalić 😞 Razem z mężem pracujemy oboje, teraz złożyło się że i ja i on zmieniliśmy pracę (najniższa krajowa) i mamy małe kłopoty finansowe. Nie stać nas w tej chwili na zrobienie opłat, nie mówiąc o prezentach świątecznych. Chciałabym też skończyć remont domu na który tak czekałam, ale o tym mogę tylko pomarzyć 😞 Proszę pocieszcie mnie jakoś, bo nie daje rady

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kukułeczka31 napisał:

Witam. Piszę, bo muszę się wyżalić 😞 Razem z mężem pracujemy oboje, teraz złożyło się że i ja i on zmieniliśmy pracę (najniższa krajowa) i mamy małe kłopoty finansowe. Nie stać nas w tej chwili na zrobienie opłat, nie mówiąc o prezentach świątecznych. Chciałabym też skończyć remont domu na który tak czekałam, ale o tym mogę tylko pomarzyć 😞 Proszę pocieszcie mnie jakoś, bo nie daje rady

Najważniejsze to nie popaść w długi. Ja pomyślałabym o chwilowej emigracji w celach zarobkowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pocieszyć się nie da-sama dorastałam w takim domu i nie fundujcie tego dziecku. Trzeba zacisnąć zęby i zabrać się do roboty... Mężczyzna ma sporo możliwości by zarobić ponad najniższa krajowa nawet w dziurach zabitych dechami- jeżdżenie ta tirach/robienie remontow/budowlanka. Kobieta też może się takimi rzeczami bawić ale jesteśmy mniej silne fizycznie więc... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mąż juz podjął się dodatkowej roboty, ale wiadomo na wypłatę trzeba poczekać. Od kilku dni mam dola i nie potrafię się podnieść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×