Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tekstylka

Ilosc

Polecane posty

Czy seks co dwa trzy dni jest zdrowy? Czy to oznaka ze coś się psuje? Kochamy się przewaznie co dwa dni natomiast czasem codziennie a czasem raz na 3dni i gdy tak wypadnie ze kochamy się raz na 3dni to w trzecim dniu ja już chodzę zaniepokojona ze coś jest nie tak. A on mówi Np ze dziś jest zmęczony albo ma dużo na głowie i nie mysli o seksie chce iść spac i się wyspac , niestety ale ja się wtedy „odpalam” i gadam mu ze pewnie go wcale nie podniecam itp on się złości przez to i mówi ze podniecam go tylko czasem tak ma ze po prostu mu się nie chce i ze mu libido spadło z jakies pół roku temu i może to wiek ale to nie jest tak ze go nie podniecam. Przesadzam?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Tekstylka napisał:

Przesadzam????

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, LoveSexOrgasm napisał:

Przesadzasz tez z pisaniem,dwoch tych samych tematow. 
😉

Cooo? Dodałam dwa?

 

rzeczywiscie dwa razy , dzieki za spostrzegawczość 

Edytowano przez Tekstylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mistrzerotyki napisał:

Autorka się nie żali a chwali:D

Mam 23lata a nie 60 wiec fajnie usłyszeć zdania kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mistrzerotyki napisał:

Autorka się nie żali a chwali:D

Plus jezeli ubieram seksowna nowa piżamkę a on mówi ze jest zmęczony i nie mysli teraz o seksie bo am dużo na głowie to się czuje odrzucona a potem mnie przeprasza ze nie umie sprostać moim potrzebom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Tekstylka napisał:

Czy seks co dwa trzy dni jest zdrowy? Czy to oznaka ze coś się psuje? Kochamy się przewaznie co dwa dni natomiast czasem codziennie a czasem raz na 3dni i gdy tak wypadnie ze kochamy się raz na 3dni to w trzecim dniu ja już chodzę zaniepokojona ze coś jest nie tak. A on mówi Np ze dziś jest zmęczony albo ma dużo na głowie i nie mysli o seksie chce iść spac i się wyspac , niestety ale ja się wtedy „odpalam” i gadam mu ze pewnie go wcale nie podniecam itp on się złości przez to i mówi ze podniecam go tylko czasem tak ma ze po prostu mu się nie chce i ze mu libido spadło z jakies pół roku temu i może to wiek ale to nie jest tak ze go nie podniecam. Przesadzam?????

Pozwól że zadedykuje Ci pierwsze słowa refrenu najpopularniejszej nestorki  z naszych rodzimych szansonistek...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Tekstylka napisał:

Plus jezeli ubieram seksowna nowa piżamkę a on mówi ze jest zmęczony i nie mysli teraz o seksie bo am dużo na głowie to się czuje odrzucona a potem mnie przeprasza ze nie umie sprostać moim potrzebom. 

Z mojej perspektywy to fajnie jak dziewczyna kusi, to jest na prawdę to co powinna robić żeby zachęcać do seksu i rozpalać zmysły faceta. Facet zmęczony czy nie to przynajmniej jakieś czułości powinien okazać, żeby docenić starania kobiety, tak samo w drugą stronę, nawet jak nie masz ochoty a on się do Ciebie przymila to powinnaś chociaż odrobinę czasu mu poświęcić. Mimo to, jeśli jedna strona jest faktycznie zmęczona czy po prostu nie ma nastroju, to trzeba też to zrozumieć. Przy codziennym seksie jakiś dzień czy dwa przerwy to nie jest żaden problem i nie powinno Cię to w żaden sposób ranić. Innego dnia on da z siebie więcej i nadrobicie z nawiązką ten jeden pominięty seks. I uważam że w tej sytuacji przepraszanie to tylko tworzenie w sobie poczucia winy, bo za co tu przepraszać, czasem ktoś jest zmęczony, czasem zły bo coś go rozgniewało, czasem ma jakieś kłopoty i też nie potrafi się skupić, to są ludzkie rzeczy i należy je po ludzku traktować. U Ciebie nie ma problemów, więc też nie masz co się ich doszukiwać. Po prostu dalej dbaj o atmosferę i zaskakuj chłopaka namiętnymi strojami i swoim uwodzeniem a będzie dobrze. Problem zaczyna się gdy to odmawianie staje się notoryczne i widzisz że ewidentnie ucieka od seksu z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×