Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny, czy podajecie dzieciom tran? Ja od jakiegoś roku podaję, ale ostatnio koleżanka mi powiedziała, że może mieć zły wpływ za organizm dziecka. Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie podawałam tranu.  Zły wpływ moze mieć przedawkowanie czegokolwiek (ostatnio czytalsm o przedawkowaniu wody 🙄)ale podawanie witamin wg zaleceń nie zaszkodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieci dostaja. Dedykowany dzieciom, w dawce dla nich przeznaczonej. Nie ma mozliwosci by doszlo do przedawkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2021 o 14:23, KateZRzeszowa napisał:

Nigdy nie podawałam tranu.  Zły wpływ moze mieć przedawkowanie czegokolwiek (ostatnio czytalsm o przedawkowaniu wody 🙄)ale podawanie witamin wg zaleceń nie zaszkodzi. 

Wodę da się przedawkować? I co wtedy? 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, pawel.jaskolowski napisał:

Wodę da się przedawkować? I co wtedy? 🙄

No właśnie:D z mojej logiki wynikało że utonięcie. A z logiki specjalistów z internetu- zatrucie h2o. Tak więc uważam,że nie ma potrzeby zbyt głęboko kopać w tematy szkodliwości i skutków ubocznych,bo twórcy artykułów w necie uciekają się często do skrajności na granicy s-f. Bez specjalistycznej wiedzy w temacie jesteśmy tylko amatorami naćpanymi wiedza z internetu i zwykle ta wiedza musi być dobrze przeanalizowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2021 o 11:09, KateZRzeszowa napisał:

No właśnie:D z mojej logiki wynikało że utonięcie. A z logiki specjalistów z internetu- zatrucie h2o. Tak więc uważam,że nie ma potrzeby zbyt głęboko kopać w tematy szkodliwości i skutków ubocznych,bo twórcy artykułów w necie uciekają się często do skrajności na granicy s-f. Bez specjalistycznej wiedzy w temacie jesteśmy tylko amatorami naćpanymi wiedza z internetu i zwykle ta wiedza musi być dobrze przeanalizowana. 

Wszystko w umiarze 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×