Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
chudy

Związek tylko z analem

Polecane posty

Hej, przez pewien czas miałem dziewczynę, z którą uprawialiśmy tylko seks analny. Obojgu nam to odpowiadało. Mam obawy, że może być trudno ponownie znaleźć dziewczynę o takich preferencjach.  Czy macie pomysł jak znaleźć kogoś takiego?

Edytowano przez chudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być tylko anal to będzie szukanie igły w stogu siana....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, chudy napisał:

Hej, przez pewien czas miałem dziewczynę, z którą uprawialiśmy tylko seks analny. Obojgu nam to odpowiadało. Mam obawy, że może być trudno ponownie znaleźć dziewczynę o takich preferencjach.  Czy macie pomysł jak znaleźć kogoś takiego?

O dziewczynę będzie trudno. Ale myślę, że możesz szukać u płci męskiej, tam szybciej znajdziesz;) 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko facetem niech dogada szczegóły, bo może mieć zdziwioną minę jak się po coś schyli.😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Moroni napisał:

Tylko facetem niech dogada szczegóły, bo może mieć zdziwioną minę jak się po coś schyli.😉

Nie można tylko brać, więc czasami można się schylić 😉

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mennnn napisał:

Większość które miałem dały się bzykać w tyłek więc nie powinno być z tym problemu 

Zauważ, że kolega napisał "tylko sex analny". Też takie kobiety miałeś? 🤔 Bo dla mnie to mało prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia ciężko trafić żeby kobieta lubiła anal a ty mowisz ze twoja wybrana preferowała tylko anal musiała być jakimś białym kukiem 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AnkaMakowska napisał:

Ja nawet polubiłam anal, odkąd zaczęłam w ten sposób się kochać z moim byłym chłopakiem 🙂

To tylko pozazdrościć byłemu 🤣😅😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AnkaMakowska napisał:

Niech będzie mu wtedy jak najlepiej, bo ja wiąż go bardzo kocham 🙂

To czemu jest były 😅🤣 nie rozumiem czemu kodzie sobie życie utrudniają  🤣😅 nie lepiej znałeś sobie kogoś nowego skoro nie pyklo a nie odgrzewany kotlet z którego nic nie będzie 😅🤣😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AnkaMakowska napisał:

Jestem wciąż jego najlepsza przyjaciółką i taki seks bardzo ułatwia mi godzenie się z jego odejściem 🙂

Godzenie sie z odejsciem dopiero bedzie jak koleś znajdzie sobie inna z którą bedzie mial lepiej 🤣😅 takie zycie niestety a to nazywa sie poprostu przyzwyczajeniem I przeciąganiem No ale jak wam to pasuje to jest najważniejsze 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AnkaMakowska napisał:

On ma już inną dziewczynę, a mi to generalnie pasuje, choć oczywiście od czas do czasu trochę płaczę.

Jest to prosty układ  sex bez zobowiązań   bez miłości i związku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AnkaMakowska napisał:

On ma już inną dziewczynę, a mi to generalnie pasuje, choć oczywiście od czas do czasu trochę płaczę.

To tym bardziej No ale podejrzewam że jesteś dorosla i masz własne poczucie wartości i jak takie coś tobie pasuje to nikomu nic do tego a po prostu kolejny facet jest ""farciazem"😅🤣 obraca dwie na raz 🤣😅 chociasz ja bym nie mógł być z kimś i spać z inną No ale to kwestia moralności 😅🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On jest teraz w pełni szczęśliwy, a ja generalnie też szczęśliwa, chociaż on mojej miłości oczywiście nie odwzajemnia. No trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, AnkaMakowska napisał:

On jest teraz w pełni szczęśliwy, a ja generalnie też szczęśliwa, chociaż on mojej miłości oczywiście nie odwzajemnia. No trudno 🙂

Nie odwzajemnia twojej miłości ale pasuje ci taki układ i spotkania na analek skoro cały czas w tym tkwisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2021 o 14:21, Mennnn napisał:

Większość które miałem dały się bzykać w tyłek więc nie powinno być z tym problemu 

Miałem sporo kobiet i faktycznie większość pozwalała się bzykać w tyłek, ale może 2-3 miały z tego prawdziwą frajdę, reszta się zmuszała dla mnie, a jak czułem że się zmusza, to seks mi przestawał smakować, tak więc znaleźć kobiete tylko na anal, której się będzie podobać jest niezwykle trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Technolust napisał:

Miałem sporo kobiet i faktycznie większość pozwalała się bzykać w tyłek, ale może 2-3 miały z tego prawdziwą frajdę, reszta się zmuszała dla mnie, a jak czułem że się zmusza, to seks mi przestawał smakować, tak więc znaleźć kobiete tylko na anal, której się będzie podobać jest niezwykle trudno.

No i tu jest 100 % prawdy normalnie polać tobie 🤣😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Konon napisał:

No i tu jest 100 % prawdy normalnie polać tobie 🤣😅

Tak to wygląda niestety. Taka niby wpuści w tyłek, ale leży jak kłoda i czeka tylko aż skończę, a to się da wyczuć i wtedy seks przestaje smakować. Chyba że jest się napalonym bezmózgim sebixem, dla którego ważne jest że włożył, to takim chyba to nie przeszkadza, byleby się wyżyć. Ja lubię seks smakować, a nie tylko z krzyża spuścić. 

I jeszcze łatwiej mi namówić kobietę na różne zboczone rzeczy jak właśnie anal czy rimming, gdy jest w związku, a ze mną robi to "na boku". Nie wiem skąd to się bierze, ale kobieta gdy zdradza, to wstępuje w nią jakiś seksualny demon. Spotykałem się kiedyś z dawną szkolną znajomą tylko na sam seks, miała narzeczonego i ślub planowali. W łóżku była niesamowita, miałem wrażenie że jeden fiut to dla niej mało. W końcu wpadła, narzeczony nas nakrył, jak już była wolna to stwierdziliśmy że spróbujemy związku i nagle zwrot 180 stopni, z wyuzdanej laski stała się cnotką. Tego nie zrobi, tamto jest fuj, a w ogóle to ona nie jest moją zabawką od seksu i mam ją szanować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czaje o czym piszesz wiadomo że jest lepiej jak kobieta tego też chcę i jest aktywna a nie tylko się wypnie i czeka aż się skończ takie coś demotywoje 😕 I cały czar i podniecenie znika po mimo jak by się człowiek nie starał podniecic kobietę to i tak nie jest aktywna no ale co poradzisz takie życie zależy na jaką kobietę się trafi 🤣😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Technolust napisał:

I jeszcze łatwiej mi namówić kobietę na różne zboczone rzeczy jak właśnie anal czy rimming, gdy jest w związku, a ze mną robi to "na boku". Nie wiem skąd to się bierze, ale kobieta gdy zdradza, to wstępuje w nią jakiś seksualny demon. Spotykałem się kiedyś z dawną szkolną znajomą tylko na sam seks, miała narzeczonego i ślub planowali. W łóżku była niesamowita, miałem wrażenie że jeden fiut to dla niej mało. W końcu wpadła, narzeczony nas nakrył, jak już była wolna to stwierdziliśmy że spróbujemy związku i nagle zwrot 180 stopni, z wyuzdanej laski stała się cnotką. Tego nie zrobi, tamto jest fuj, a w ogóle to ona nie jest moją zabawką od seksu i mam ją szanować. 

True story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2021 o 14:19, Bolek napisał:

Jest mnóstwo kobiet które to lubią, bez problemu znajdziesz taką która zechce wepchnąć ci wibrator w dúpe

Uwielbiam tą Twoją bezpruderyjność, Bolek 😄 

Piszesz z doświadczenia? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2021 o 14:25, Vannnilia napisał:

Zauważ, że kolega napisał "tylko sex analny". Też takie kobiety miałeś? 🤔 Bo dla mnie to mało prawdopodobne

Ładne oczy masz...komu je dasz? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, AnkaMakowska napisał:

Jestem wciąż jego najlepsza przyjaciółką i taki seks bardzo ułatwia mi godzenie się z jego odejściem 🙂

Serio? Nie wierzę. To chyba zła droga. Seks raczej łączy ludzi. Im go więcej tym trudniej będzie ci się naprawdę rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chcę się z nim całkowicie rozstawać. Wręcz przeciwnie, my cały czas niezobowiązująco randkujemy. Odejście polega tu tylko na tym, że ja znowu jestem jego najlepsza przyjaciółką, a nie dziewczyną. Troszkę mnie to oczywiście boli, no ale trudno :)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×