Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć Mamusie! Na pokładzie 10-tygodniowy bobas, od samego początku wyłącznie kp, żadnych dotąd problemów z przystawianiem i apetytem, jednak ostatnie kilka dni to jest loteria...zarówno z dzieciaczka humorem, jak i apetytem  Wszystkie znaki wskazują na głód, łącznie z pożeraniem naszych policzków, swojej ręki, albo pieluszki w wózku, a jednak próba przystawienia kończy się albo płaczem, o ile nie histerią, albo tylko chwilowym 'lizaniem' brodawki, i koniec, a jedyna pora gdzie nie ma problemu to w nocy na 'półśpiocha', tylko wtedy wcina aż miło  Próbowałam dzisiaj nawet podać swoje mleko butelką, ale to jest dziecko, które nie chciało nigdy chwycić smoczka, i to samo jest z butelką... martwię się, ponieważ to generuje długie przerwy w jedzeniu i żeby nie odbiło się to na jej zdrowiu  nie mam pojęcia, co się zmieniło, ale na pewno też powiedzmy 2 dni jest wesoła, głuży sobie, śmieje się co chwilę, a kolejne 2 jest megamarudą, ani spać, ani jeść, wszystko złe  Czy któraś przerabiała coś podobnego lub zna jakąś 'receptę'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ComeOnBeybe

może poradnia laktacyjna, nie rozważałaś takiej opcji? specjalistka pomogłaby Ci stwierdzić co tak naprawdę jest przyczyną, myślę że warto spróbować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez polecam poradnie. U mnie np bezplatnie moge korzystac z poradni laktacyjnej przy szpitalu w ktorym urodzilam. U mnie podobny problem zakonczyl sie zapaleniem piersi. Bo pogryzla mi brodawki na podstawie. Gdy teraz o tym mysle moglam karmic ja w dzien zaraz po spaniu na polspiocha, nawet kosztem obudzenia jej pod koniec drzemki.

Edytowano przez Wiosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem kiedy dzieci maja skok rozwojowy to sie tak zachowuja ale tez polecam przejsx sie do doradcy laktacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×