Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Guya

USG - hipoplastyczna kość nosowa

Polecane posty

Dziewczyny chciałam się poradzić czy któraś z Was miała podobny problem. USG w 13-14 tygodniu ciąży: przezierniść karkowa 2,4 mm, obecność kości nosowej nie do oceny ze względu na to że dzieciątko nie pokazało buzi. Wynik PAPP-a, trisomia chromosomu 21 ryzyko podstawowe 1:724, ryzyko skorygowane 1:9737. Inne parametry w porządku. USG w 19t4d wszystkie parametry w porządku poza podejrzeniem „kość nosowa słabo wysycona, hipoplastyczna”, „podejrzenie hipoplazji kości nosowej”. Dostałam skierowanie do poradni wad rozwojowych. Czy to powód do zmartwień w związku z ryzykiem wystąpienia Zespołu Downa ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, lex napisał:

Poczytaj o tym i idz szybko do tej poradni i podejmij waźne decyzje z partnerem. Na forum ciężko doradzić cokolwiek bo ginekolog wie lepiej, no nie? 

Napewno tak, jednak szukam osób z podobny zmartwieniem podczas ciąży. Ciekawa jestem jakie były zakończenia takich problemów. Wizytę mam za 5 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, lex napisał:

a jakie mają byc? sama przecież wiesz albo podejrzewasz.

Myśle, że pojęcie w tym temacie masz dość nikłe patrząc na wypowiedzi i to właśnie wiem albo podejrzewam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×