Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gwiazda 56

Nie zdałam już 8 egzaminów na prawo jazdy. Co zrobić?

Polecane posty

 Miałam kiedyś robiony test na IQ i wynik wyszedł na poziomie 77 czyli niższy niż przeciętny. Test był powtórzony po 3 latach i wynik się powtórzył. Skończyłam technikum hotelarskie. Jednak nie byłam w stanie zdać matury ani egzaminu zawodowego. Teraz nie zdałam 8 razy egzaminu na prawo jazdy. Teoretyczny egzamin zdałam za pierwszym a z praktycznym nie moge sobie poradzić. Podobno prowadzenie samochodu nie ma nic do inteligencji. Jednak ostatni egzamin skończyłam na mieście ruszając z 3 biegu i robiąc korek bo oczywiście nie byłam w stanie ruszyć samochodem z takiego biegu a kolejny egzamin skończyłam na łuku ponieważ przez brak wyobraźni nie zmieściłam się w koperte na łuku. Coraz bardziej myśle że mój poziom IQ się do tego przyczynia. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, przezucilas sie na inne forum...

myslisz, ze tu ktos uwierzy w twoje wypociny? Przeciez niedawno pisalas, ze ZDALAS za 20 razem, haha...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Lolka1975 napisał:

Ooo, przezucilas sie na inne forum...

myslisz, ze tu ktos uwierzy w twoje wypociny? Przeciez niedawno pisalas, ze ZDALAS za 20 razem, haha...

 

Proszę Cię tylko o jedno nie odpisuj już na moje tematy. Zrób to dla mnie jako prezent na święta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bociania noga napisał:

Masz IQ na poziomie Ahmeda z Afryki 😎, ale to raczej nie to, tylko brak doświadczenia. Dokup sobie kilka godzin z instruktorem i niech Ci wytłumaczy co z tymi biegami i jak od razu rozpoznać, że ruszasz ze zbyt wysokiego biegu zanim Ci zgaśnie samochód 😄 

A kto to jest Ahmed? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×