Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 20

Polecane posty

👋KO😀

MiP 31

Posłowie Alego Lisa wypełnili swoją misję :classic_ninja: Bayram raczej nic nie powie 🙊 (Lepiej, żeby tak było, bo nie tylko Bayram straci głowę😬) Operacja Mehdiego się udała, ale stan nadal jest ciężki😷.  Jedna osoba może do niego wejść na chwilę⏳Mama, czy żona? Zeliha wspaniałomyślnie wysyła Zeynep😍 (ku oburzeniu Mujgan o pięknym sercu😛) Emine budzi się w pustym mieszkaniu, z bólem głowy😨Faruk nie zamierzał budzić jej pocałunkiem.Zostawił pieniądze i wiadomość, że poszedł na spotkanie, a księżniczka ma zatrzasnąć drzwi i wracać do domu😭 Emine uświadomiła sobie, że jest głupia 🙄 (,, lepiej późno niż wcale'' w tym przypadku niewiele zmienia🤭

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa 😄

MiP 😁👏🍺 

Cyt. „Emine uświadomiła sobie, że jest głupia  (,, lepiej późno niż wcale'' w tym przypadku niewiele zmienia🤭) 🤣👍

Emine chciała wejść się do tego lepszego świata, a Faruk miał jej to ułatwić. Marzenie spełnione! ✔️  O co jej teraz chodzi? 😜😂

Nuh by jej tak nigdy nie potraktował😎 I o tym księżniczka od tostów doskonale wie🤭 
 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam opis odcinka 😄

 

MiP 31

 

Bajram wybrał prawdę 👏😲😂 

Wydał  Pana Lisa 👉👨🏻 

Ale Lis się dziwi, kiedy zapuka do niego policja 😱😜 

 

 

Zeynep wylała z siebie żal do ojca ... 😭🗣

Przy okazji przeklęła go!  ❌

Ale nie ma tego złego... bo zdarzył się cud - zrozumiała, że naprawdę kocha Mehdiego 💖😍🥰😜 Wcześniej nie była tego pewna, wahała się, analizowała... Teraz jest pewna! 🙌🏻💗❤️😍👩‍❤️‍👨

 

 

Mujgan, jak zawsze pokazała swoje piękne serce... 🤮 I ten jej  wzrok! ☠️

(Może kiedyś, zanim coś powie, pomyśli! 😡

 

Sakine zamarła, kiedy Zeynep powiedziała do Zelihy „mamo” 😲 Ojojoj...  Kolejna matka odbierze jej córeczkę😭 Na wszelki wypadek Sakine będzie trzymać Zeynep za rękę i będzie jej wsparciem 🤝😅 

 

Rany Bajrama goją się jak na psie... 🤭 (Nim to chyba nawet lekarz się nie zajął? 😬

 

Zniecierpliwiony Faruk uroczo podziękował Emine za randkę  - gentleman zostawił liścik, kasę na taxi i jeszcze  dorzucił całusa 😜💵👋👋

 

Benal to w jakim charakterze chce odwiedzić Mehdiego w szpitalu? Jaki znajdzie pretekst?  ... 🤔

-Jako jego była sąsiadka? 

-Bliska znajoma? 

-Znajoma Zeynep? 

-A może uważa, że to jej głos i obecność są mu teraz najbardziej potrzebne? 

-Czy jako matka jego dziecka?

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KO 😀

Dzięki za MiP🍻

cyt.,, Ojojoj... Kolejna matka odbierze jej córeczkę''😭👍 Nermin też wybiera się do szpitala, szykuje się ,,zlot matek''🤭

https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/15/da/5e60069d0e098_o_small.jpg

Benal na pewno znajdzie powód, żeby odwiedzić Mehdiego.( Może np podać mu basen🤭)  Nermin świetnie zgasiła Benal po rozmowie telefonicznej 👍  ,,Podsłuchiwałaś, więc wiesz tyle samo co ja''😂

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych - w Turcji będzie  nowy serial z Erkanem  😉

Info z tej strony...
https://forum.media2.pl/viewtopic.php?t=10190&sid=35e39fac232b05d88c3be4e654f79f00&start=1695

 


Na tej stronie jest coś więcej...

https://dizilandia.boards.net/thread/1711/masum-niewinna-avsar-film-2021

Cyt. z drugiego linku:

”Serial opowiada wzruszającą historię dwóch dziewczynek, które dorastały w sierocińcu.” 
To nie dla mnie 😐

 


Ale zaciekawił mnie inny serial, o którym wspomniał ktoś w jednym z komentarzy...

Tytuł - "Wystrojony strach na wróble" , w którym zagra Cagatay Ulusoy.

Tak wyszło, że jeszcze nie widziałam go w żadnym serialu, ani  filmie 🤭 Jego partnerki w tym serialu - Alina Boz - nie znam 😏



 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

👋KO😀

Dzięki za nowinki🍺

Tytuł - "Wystrojony strach na wróble" brzmi ciekawie, aktorów nie kojarzę🙄

MiP 32

Mujgan znów napadła na Zeynep😡 (ile złości mieści się w jej najpiękniejszym sercu🙉) Zeliha zabrała awanturnicę do domu i powiedziała kilka słów gorzkiej prawdy😳 (,,Czy musisz być aż taką jędzą?''👏)

Bayram zwierzył się ze swoich kłopotów  znajomym Gdyby był silniejszy, obroniłby swego zięcia 😢.Panowie w odwecie za Mehdiego postanowili przetrzepać futerko panu Lisowi🥊🤪 

Emine powiedziała matce, że całą noc pocieszała koleżankę, która poznała bogatego przystojniaka i poszła z nim do łóżka😱 Sułtan wie, że facet już się do niej nie odezwie 😭 (Jako swatka zna się na relacjach damsko - męskich😛) Chętnie porozmawia z tą koleżanką😅

Mehdi może potrzebować krwi💉 Ekrem ma taką samą grupę, ale nie odbiera telefonu od Nermin, bo jest zajęty karmieniem córki🥣(Czy to dziecko nie jest dostatecznie duże, by jeść samodzielnie?) Po powrocie do domu sugeruje, że nie zamierza pomagać Mehdiemu, ( ,,kto mieczem wojuje...'') 🤢 Nermin pyta, czy ma zadzwonić do pana Bulenta?🙉

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😃

Najpiękniejsze życzenia dla Naszych Babć z forum 💖😘🤗💐😄👋

http://www.motywujemy24.pl/upload/images/large/2014/01/dzisiaj_dzien_babci_2014-01-21_11-19-11.jpg

>
GRA 😄👋

Dzięki za ogłoszenie piątku 😘😅

>

Aa 😄

MiP 🍻😘

Cyt. „Czymusisz być aż taką jędzą?'' Brawo dla Zelihy👏 😂

Szkoda, że dopiero w tym wieku mamusia zajęła się jej wychowywaniem 🤭

W tym odcinku było trochę o ich przeszłości, ale ta historia jest tak zagmatwana, że nie wiem komu wierzyć 🤪

>

Miłego i zdrowego piątku nam WszystkiM 😘🍻👋👋
https://i.pinimg.com/736x/cd/0b/b8/cd0bb8087559cbdd771696e2e8412896.jpg

 

 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MiP 32

 

Pięknego serca wystarczy tylko dla Jasemin💖, Patyczak sama może się przytulić😭 

To przecież jasne - córka Mehdiego nie należy do rodziny Mujgan 😅

 

 

Emine jest przygnębiona 😭 Cierpi, bo  chłopak z internetu zamknął swoje konto 🤣 (Ups! Księciunio jest niedostępny? 🤳😵🤣

 

Już to widzę -  Ekrem będzie dawcą krwi dla Mehdiego 🤭🙄

Cóż za kultura  - telefon leży na środku stołu podczas obiadu w restauracji 😂 Smacznego! 😂

 

 

Herbaciane dziadki nareszcie ruszyli swoje cztery litery! 😱😂 Poparli gniew Bajrama na Pana Lisa 👨🏻🥊💪

Do bandy dołączył nawet wróg Mehdiego, ten od przekręcania liczników w samochodach w swoim salonie 😆💪

Poleje się krew! 😬

 

 

Mujgan przez dziurę w pamięci ubzdurała sobie, że w dzieciństwie matka kazała jej rzucić szkołę, bo była potrzebna do opieki przy małym Mehdim... 🙄 I teraz córka ma żal do matki😭 Ona przecież zawsze myślała o nauce i o ślubie, a teraz nie ma  niczego! 😢🤧  I jeszcze nie może być matką dla Mehdiego 😭 (Hmm.. Czy Mujgan nie wie ile Mehdi ma lat? 🤨

Cóż... Prawda jest troszeczkę inna... Zeliha  pamięta, że Mujgan nie chciała się uczyć, a opieka przy Mehdim była wymówką od nauki 😲  Ze ślubem też było inaczej, niż Mujgan pamięta🙄  (Już się w tym pogubiłam 😝

 

 

No to mamusia swatka pocieszyła „koleżankę Emine” 🤣🤣🤣👏 - ta dziewczyna może już nie czekać na tego chłopaka 😭  Kto jak kto, ale Sułtan zna się na mężczyznach i kobietach 😜 

 

 

Bajram bohaterem? 😛

Razem z herbacianą bandą dotarł do Pana Lisa przed policją 🤪🥊

Polała się krew!

Pan Lis chyba za mocno oberwał od Nuha!😱 

 

 

To było do przewidzenia - oczywiście Ekrem nie odda krwi Mehdiemu😡  (Nermi słabo zna męża😲)

W takim razie Nermin poprosi o pomoc „pana Bulenta” 😝 (chyba jednak dobrze zna męża 🤣

 


 

Edytowano przez Pani KO
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór😀

👋KO😀

Zdrówka życzę❤️

https://www.pozytywniej.pl/upload/c37e29852b98003bae65a0ab7d99b4b96958.jpg

Przesyłam witaminki🍶

https://www.pozytywniej.pl/upload/x2bcdc4f3025e1c7eaab72d744f706f598730.jpg.pagespeed.ic.IElIAPKzcX.jpg

MiP 33

Wszyscy sąsiedzi przyszli oddać krew, niektórzy nawet nie wiedzieli jaką mają grupę, ale chcieli pomóc Mehdiemu❤️ Ekrem też się zjawił 😕( oficjalnie to była jego decyzja, o panu Bulencie, który był główną inspiracją nie wspomniał😄

Faruk, pozbawiony informacji o Zeynep i Mehdim, znów przyszedł do Emine🤗 Oj, jak się wdzięczył i  tłumaczył ...Źle go zrozumiała, zostawił kasę, żeby wygodnie wróciła do domu, nie dzwonił, bo był zajęty (graniem z kumplem na konsoli🤣)  bardzo mu na niej zależy... 🤥Emine długo się nie gniewała. Popędziła do matki, zameldowała, że nie miała racji w sprawie koleżanki i...już jej nie było🏃‍♀️ Randka tym razem odbyła się na jachcie, przy owocach morza,  bez winka😄 Faruk nieopatrznie palnął, że są dorośli, a Emine przyjęła to jako propozycję małżeństwa😍(mina Faruka bezcenna🤭)

Benal udało się wejść do Mehdiego (bez basenu😉) Przy wyjściu przyłapała ją Zeynep. Już połączyła kropki. Wie, że dziecko jest Mehdiego, ale nie ma żalu. 

Spokojnej nocy Wszystkim👋

https://pobierak.jeja.pl/images/f/9/7/831531_rel.jpg?1642747207

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ode mnie kilka słów o MiP...

 

MiP 33

 

Od przybytku głowa nie boli - w szpitalu nadwyżka krwi zawsze się przyda 💪😃  Nermin ma rację - krew Ekrema na pewno się przyda😄 

(Co tak speszyło Ekrema - jego tchórzostwo czy chętni do pomocy sąsiedzi Mehdiego? 🤭)

 

Piękne serce po opierd... od matki i po jej lekkiej sugestii głową...  zdobyła się na przeproszenie Zeynep 😅 (Ciężko było, ale się udało! 😆👍)

 

Emine definitywnie zablokowała Faruka 😜 Ale jemu bardzo na niej zależy, więc zdobył numer od jej mamusi 😆🙌

 

Faruk pięknie wytłumaczył się Emine - praca, ojciec, kumpel i konsola 🤣🤣🤣💪 i nawet pokazał jej swoją galerię zdjęć bez Zeynep 🤣 

A tak w ogóle, to przyjechał, bo martwił się... bo słyszał o Mehdim 😭

 

Rady mamy swatki Emine przekręciła na swoją stronę, dlatego zamierza dać Farukowi szansę 🤣💘💝

 

Cemile ruszyło sumienie 😭

Teraz chce, żeby „bratanek” przyszedł na świat.  Drugiej okazji może nie być... Dlatego załatwiła Benal widzenie z Mehdim 😲

 

 

Faruk przedobrzył z przeprosinami Emine, aż doszło do „oświadczyn” 🤣 (Jak on z tego wybrnie? 🤣😜)

Emine ponownie przekręciła coś na swoją stronę 😆

 

 

Zeynep jest niewyspana, w szoku chyba też była...

Ciąża Benal to nie wina Mehdiego, ani Benal, ani Zeynep.. 🤭 

(Na pewno nie jest to wina Zeynep😅)

 

Z Mehdim było źle, ale już jest lepiej...

Po wizycie Benal miał arytmię serca, a po wizycie Zeynep i wiadomości od niej, że zostanie ojcem, wybudził się... 😃🙏🏻

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Gromadko :classic_smile:.

Właśnie leci na Dizi Polska pierwszy odcinek "Imperium miłości ". Oglądam na dużym ekranie w świetnej jakości po raz pierwszy, bo wcześniej miałam do czynienia jedynie z kiepską internetowa wersją.

Paulinko, dużo zdrowia dla Ciebie. Ja ciągle nie doszłam w pełni do siebie. Mam nadzieję, ze u Ciebie choroba przeminie za chwilę  i będziesz zdrowiutka jak rydz :classic_smile:.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

👋KO😀

Cieszę się, że już Ci lepiej, ale kołderka to dobry pomysł🙂

Dzięki za MiP🍺

cyt.,, Ciąża Benal to nie wina Mehdiego, ani Benal, ani Zeynep.. 🤭'' no przecież to cud prawdziwy😂

 Zeynep zażądała, żeby Benal osobiście opowiedziała Mehdiemu o tym cudzie😱.  Cemile też się oberwało za ukrywanie prawdy😪 Zeynep wyznała Mehdiemu, że go kocha😍 Faruk boi się sam spać 👻 Emine chętnie okłamie matkę i dotrzyma mu towarzystwa.(Tym razem nie zapomniała o piżamce😜) Sułtan miała nadzieję, że córka z samego rana poszła do sklepu, ale na wszelki wypadek sprawdziła szafę🧐 Znalazła  buty i torebkę od Faruka😱 (i wywąchała, że to skóra, jednak się zna🤭) Faruk nabiera rozmachu, zamówił sklep odzieżowy do domu i z pomocą pani Bahar zmieni wizerunek Emine🤡( Na wszelki wypadek ubrania zostaną u niego, żeby matka nie gadała🤫

👋Basiu😀

Miłego oglądania i szybkiego powrotu do formy🍎

Dobrej nocy Wszystkim🌚

https://img17.demotywatoryfb.pl//uploads/201210/1349816164_z7cre5_600.jpg

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 😃

Basiu 😃👋

Dzięki! 😘 U mnie się poprawia, czego i Tobie życzę 😘💝

Ja w ubiegłym roku zrezygnowałam z kablówki, więc nie mam tego kanału 😉 Nawet nie wiem, czy był w ofercie mojego operatora 🙂
 

Miłego oglądania 😃👋

>

Aa 😃👋


MiP 😂👍 Świetnie się czytało 🍺

Zachowanie Zeynep mnie zadziwia 🤭


Cyt. „Faruk boi się sam spać 👻🤣👍

A Sułtan nie wiedziała, że znowu sama spała w domu 😅

Chyba za tą „skórę” przetrzepie skórę Emine 😛 

>
GRA 😃👋

Znam niektóre piosenki Heleny Vondráčkovej 😃👍🎶

Dzięki 😘🌼

>
Spokojnej nocy 😄😴

Dobranoc 🌛⭐💫

 

Edytowano przez Pani KO
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MiP 34

 

Mehdi reaguje prawidłowo! 🙏🏻

Ale nikt tam nie reaguje (prawidłowo) na  Benal głaszczą się po brzuchu 😜

 

Faruk nie musiał wygrzebywać się z „oświadczyn”, kochana Emine zrobiła to za niego🤣 Ona jest nowoczesna (nie będzie nalegać na ślub 😆) ale bez przesady 😅 Jakoś muszą nazwać swój związek, żeby nie podpaść mamusi 😜

(Niech tylko Sułtan połączy kropki o bogatym chłopaku koleżanki Emine i ich wspólnej nocy 😱😂🤭

 

Cemile podpadła Zeynep... To śmierdzące jajo - Benal - to było brzydkie zagranie 😳 (Ona chciała dobrze, a wyszło... 🤪

 

Mujgan  przeszła przemianę! Aż sama Zeynep jest w szoku 🤣 Piękne serce słodzi jej, aż mdli 🤤😜🤣

I jeszcze oczekuje bratanka od Mehdiego i Zeynep😆

Koniec świata!🤣 

(To chyba chwilowa odmiana🤪

 

 

Mehdi chce wiedzieć, czy Zeynep go kocha... On ją kocha 💘😍 Oczywiście, że ona go kocha, bardzo kocha! Lecz pocałunek to dla niej za dużo🤭 Więcej!  Ona już ma w planach zostawienie go, żeby mógł być szczęśliwy ze swoim dzieckiem i Benal... 😬🙌 

 

Sakine ma radę na zmartwienie Zeynep... 

-Kto zrobił z Ciebie (Zeynep) taką ciapę? - Zapytała córkę zbulwersowana Sakine, starsza ciapa 🤭😜

I jeszcze rada mamusi - Niech Benal powie Mehdiemu o ciąży!  🙄

 

Sułtan nie wie - co i gdzie robi teraz jej córka, i to ją niepokoi.  Dlatego zrobiła rewizję w jej pokoju 😱🤪  Znalezione w szafie fanty nie wróżą niczego dobrego 😭

A Emine znowu nie nocowała w domu😬 Faruk na znak swojej miłości nie kupi jej nowej szafy, ale zawartość damskiej szafy 😆 Z oczywistych powodów droga wyprawka ukochanej zostanie w jego szafie 😜

 

Benal nie mogła uwierzyć w swoje szczęście  (i naiwność Zeynep!) Teraz ma swoją szansę - sama musi przekazać Mehdiemu radosną nowinę 👶🏼 😬

(Niech się dzieje wola nieba... 🤭🤣🙏🏻)

 

 

Nuh może odejść w spokoju z tego świata 😇👋 👋 - Mehdi i Zeynep zbliżyli się do siebie, kochają się 👩‍❤️‍👨💖

A pod drzwiami czeka przejęta ze szczęścia Benal 🤰🏻🙌

(Niech Nuh się nigdzie nie wybiera 😛)

 

P. S. 

Należy jeszcze wspomnieć o Bajramie bohaterze - Mehdi już wie, że jego teść razem z herbacianą bandą rozliczył się z Panem Lisem 🤪🥊

(Ciekawe, kiedy przyjdzie czas na konsekwencje tego bohaterskiego czynu?😬


 

Edytowano przez Pani KO
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info...

Cyt. „Ponowna emisja 'Narzeczonej ze Stambułu' na Zoom TV, od 7 lutego w dni powszednie o 10.30” 

Źródło...

https://forum.media2.pl/viewtopic.php?t=10190&sid=feb6604b2ef4ce50195b3248739c8b31&start=1695


 

Sprawdziłam w kilku programach tv - serial jest wpisany. 

Powtórek nie będzie, zatem godzina idealna! Brawo ZoomTV  🤣👏

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa 😄👋

>

MiP 35

 

Sułtan dla pewności potrzebowała potwierdzenia od znawczyni tematu 👜👠- Zeynep potwierdziła oryginalność skórzanych fantów😁👌

 

Benal nie jest tak odważna jak Zeynep, więc nie da rady powiedzieć Mehdiemu o ich dziecku 😭 (A może jej aż tak nie zależy? 😂

Zeynep nie chce, ale musi to zrobić... Jest odważna 😄💪

 

 

Że co??? -  Nermin w dziecku Benal widzi szansę na rozstanie Zeynep z Mehdim! 😡

A Benal to na rękę...  

 

Zeynep kręciła, kręciła, i w końcu wydusiła z siebie sprawę ciąży😓

Mehdi to niespotykanie spokojny człowiek... dopóki ktoś go nie zdenerwuje 😅😨😬 Wyszedł z domu, trzasnął drzwiami... Niech rodzina się modli! 😭🙏🏻

(Śmieszy mnie to - Zeynep naprawdę nie widzi winy Mehdiego w ciąży Benal🤣 )

 

Emine nie miała wyboru, na środku ulicy musiała powiedzieć prawdę od skórzanych fantach i o swoim adoratorze 😂 Już niedługo przedstawi mamusi swojego ukochanego 😁👍

 

Szczerość za szczerość... 😆☝️

Zeynep powiedziała Emine o ciąży Benal, a Emine nie powiedziała Zeynep  - kto kupił jej te drogie prezenty 😛😆

 

 

Mehdi po konfrontacji z Benal - chce dziecko, ale bez Benal!  😬🤭

Benal jednak liczy na decyzję Zeynep 🤪🙏🏻

 

Benal nie ma nic do stracenia, ani do ukrycia... Ze szczegółami wyznała Mehdiemu ostanie poczynania Cemile, Sułtan i Zelihy (Zeliha nie wie o ciąży) 💶💶💶

Mehdi w to nie wierzy, jest załamany! Nie zna swojej rodziny! 😭😭

-Dziecko musi mieć ojca! - Mehdi jakoś to załatwi, tylko jeszcze nie wie jak... 🤷🏻‍♂️😫

Benal chce i ojca dla dziecka i męża dla siebie 😬☝️

 


 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Gromadko :classic_smile:

Paulinko, Aa - zaśmiewam się do łez , czytając Wasze komentarze do MiP 😂🤣.

 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry😀

👋Gra😘😘

👋KO😀

Dzięki za MiP🍺

cyt.,,Szczerość za szczerość... 

Zeynep powiedziała Emine o ciąży Benal, a Emine nie powiedziała Zeynep  - kto kupił jej te drogie prezenty ''😂🤣👍

,,Nermin w dziecku Benal widzi szansę na rozstanie Zeynep z Mehdim! '' Uparta baba😡

Zapraszam na herbatkę i kolejny odcinek☕

https://www.blasty.pl/m/upload/images/large/2020/01/zapraszam-na-spotkanie-przy-herbatce_2020-01-29_13-05-56.jpg

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×