Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

16 grudnia zlozylem wniosek o urlop. Przelozony nie dawal mi odpowiedzi. 27 grudnia telefonicznie kontaktujac sie z nim, powiedzial mi, ze nie moge dostac urlopu pod pretekstem, ze inni nie dostali i beda inni zli, poza tym nigdy w tym terminie nie udzielaja urlopow, bo tak sobie wymyslili. Czy nalezy mi sie zwrot kosztow rezerwacji? Od 27 juz nie jestem w stanie tego anulowac

Edytowano przez Hhhhhh9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hhhhhh9 napisał:

16 grudnia zlozylem wniosek o urlop. Przelozony nie dawal mi odpowiedzi. 27 grudnia telefonicznie kontaktujac sie z nim, powiedzial mi, ze nie moge dostac urlopu pod pretekstem, ze inni nie dostali i beda inni zli, poza tym nigdy w tym terminie nie udzielaja urlopow, bo tak sobie wymyslili. Czy nalezy mi sie zwrot kosztow rezerwacji? Od 27 juz nie jestem w stanie tego anulowac

A powiedziałeś mu, że już nie możesz anulowac rezerwacji?

Zobacz czy w regulaminie zakładu pracy faktycznie jest wzmianka o nieudzielaniu urlopów w tym terminie. Jeżeli nie ma, a Twoje obowiązki spokojnie mogą zrobić inni, nie ma zwiększonego obłożenia ze wzgledu na rozliczenia końcoworoczne, to ja bym się kłóciła. 

Plus,na przyszłość uzgadniaj urlop przed złożeniem wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×