Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć jestem tu nowa. Staramy się z mężem o dziecko. Przez cały miesiąc robiliśmy to niemal codziennie, w szczególności w czas owulacji i dni płodnych. Ostatnia miesiączkę miałam 13 grudnia. Dziś jest 5 stycznia i wczoraj oraz dziś robiłam testy ciążowe. Wszystkie negatywne. Poszłam dziś zrobić badanie beta HCG z krwi. Wynik <1,20. Jestem załamana. Zauważyłam różne zmiany w swoim ciele, ciemniejsze brodawki, bóle w podbrzuszu. Wczoraj bardzo bolały mnie oba jajniki. Przeczytałam gdzieś w necie, że może to byś objaw implantacji zarodka. Nie wiem już co myśleć. Czyżbym za szybko zdecydowała się na testy? Miesiączkę powinnam mieć za tydzień, mam cykle 30 dniowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo się staracie? 

Poczekaj jeszcze ten tydzień. Jeśli miesiączka się nie pojawi wtedy zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłaś żadnych zmian tylko je sobie wmawiasz, przykro mi, ale taka prawda. Nawet gdybyś była w ciąży to za wcześnie by było na jakieś zmiany, a jak już wiesz w ciąży nie jesteś. Test ciążowy robi się w dniu spodziewanej miesiączki lub po jeżeli się spóźnia. Co do objawów implantacji nie wmawiaj sobie i nie obiecuj za wiele, czasami to, że za bardzo chcesz może zaburzyć twoj rozsądek. Z twojego postu wynika że staracie się od miesiąca, daj sobie na wstrzymanie, nie czytaj o objawach, nie doszukuj się co miesiąc zmian w ciele, a będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Lotika napisał:

Cześć jestem tu nowa. Staramy się z mężem o dziecko. Przez cały miesiąc robiliśmy to niemal codziennie, w szczególności w czas owulacji i dni płodnych. Ostatnia miesiączkę miałam 13 grudnia. Dziś jest 5 stycznia i wczoraj oraz dziś robiłam testy ciążowe. Wszystkie negatywne. Poszłam dziś zrobić badanie beta HCG z krwi. Wynik <1,20. Jestem załamana. Zauważyłam różne zmiany w swoim ciele, ciemniejsze brodawki, bóle w podbrzuszu. Wczoraj bardzo bolały mnie oba jajniki. Przeczytałam gdzieś w necie, że może to byś objaw implantacji zarodka. Nie wiem już co myśleć. Czyżbym za szybko zdecydowała się na testy? Miesiączkę powinnam mieć za tydzień, mam cykle 30 dniowe. 

Skoro @ masz mieć za tydzień to nawet jak byś była w ciąży na tym etapie żaden test czy nawet beta nie wykaże ciąży. Odczekaj tydzień i dzień po spodziewanej zrób test. Na tym etapie nie ma żadnych objawów ciąży. A te co masz mogą być przed okresem. Ja tak mam. Nawet mdłości na kilka dni przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×