Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Paparapa

Facet chyba ma covida i nic nie chce pomocy !!!!

Polecane posty

Powiedzcie mi co mam robić bo już nie daje rady. Mój facet od ponad miesiąca jest chory, nie wychodzi z domu. Zaczelo się od bólu mięśni i stawów, gorączki. Potem goraczka przeszła ale teraz są bóle głowy , brak węchu, smaku,ogólne osłabienie, po wejściu po schodach ciężko mu się oddycha. Za cholerę nie chce iść do lekarza , nie chce robić testu bo twierdzi że to bubel, nawet nie chce teleporady. Dowiedziałam się, że przez dwie godziny próbował wygrzebać się dziś z łóżka zanim w końcu mu się udało. Cholera mnie bierze bo nie chce dać sobie pomóc , co ja mogę z tym zrobić? Czy mogę w jego imieniu zadzwonić do jego lekarza rodzinnego i coś załatwić czy mnie oleją i tyle ... Zaraz wyląduje na psychiatrycznym i tyle z tego będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważasz, że istnieje zagrożenie jego życia (z opisu wynika iż tak) to zadzwoń po pogotowie , ratownicy na miejscu ocenią sytuację i podejmą decyzję, być może konieczne będzie także jego  leczenie psychiatryczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, staszek001@onet.eu napisał:

Jeżeli uważasz, że istnieje zagrożenie jego życia (z opisu wynika iż tak) to zadzwoń po pogotowie , ratownicy na miejscu ocenią sytuację i podejmą decyzję, być może konieczne będzie także jego  leczenie psychiatryczne 

Jakie zagrożenie życia? Gość jest osłabiony po covidzie, a że jest facetem to pewnie typowo wyolbrzymia. Jak mu się to trzyma ponad miesiąc to test i tak będzie już negatywny. Pozostaje tylko wzmacnianie organizmu, bo to już nie covid tylko pozostałości po. Wróci do normy jak sie zregeneruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×