Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

33 minuty temu, martaruta93 napisał:

Cześć, szukam ginekologa, który poprowadzi ciążę z waga 120 kg. 

Możecie kogoś polecić? 

Każdy ginekolog powinien być w stanie poprowadzić taką ciążę.

A to, że będą Ci doradzali schudnięcie od 2 trymestru to inna sprawa i to nie ze złośliwości a dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, martaruta93 napisał:

Cześć, szukam ginekologa, który poprowadzi ciążę z waga 120 kg. 

Możecie kogoś polecić? 

Jak wyżej. Każdy powinien Cię poprowadzić. Waga, wagą.. będziesz musiała pilnować diety, zeby w ciąży nie osiągnąć 150kg. Życzę zdrowia. Dla ciebie i maluszka. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ginekolog powinien Cię poprowadzić. A  to, że zwróci Ci uwagę ,że za dużo ważysz to wręcz jego jako lekarza obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to, lekarz może odmówić prowadzenia ciąży bo pacjentka jest większa?

Ja przy wadze normalnej przybierałam książkowo a polozna za każdym razem krzyczala mniej soków! Mniej owocow! Bo dobije pani setki!

Nie ograniczyłam i nie dobiłam 😂 także rada ode mnie : nie bierz wszystkiego do siebie, mnie takie komentarze bardzo irytowały i tylko psułam sobie tym humor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, DropKick napisał:

Ale jak to, lekarz może odmówić prowadzenia ciąży bo pacjentka jest większa?

Ja przy wadze normalnej przybierałam książkowo a polozna za każdym razem krzyczala mniej soków! Mniej owocow! Bo dobije pani setki!

Nie ograniczyłam i nie dobiłam 😂 także rada ode mnie : nie bierz wszystkiego do siebie, mnie takie komentarze bardzo irytowały i tylko psułam sobie tym humor. 

Nie może odmówić 🙂 pytanie chyba na wyrost zadane. Ja ważyłam 94 zaczynając ciążę i nikt mi nic nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ginekolog poprowadzi ciążę niezależnie od wagi. Jednak moja bliska koleżanka miała przykrą sytuacje gdzie pani ginekolog zwróciła jej uwagę w sposób bardzo niemiły. Namawiałam ją by złożyła na nią skargę, ale nie chciała. Ja z kolei będąc w szpitalu w ciąży usłyszałam od pielęgniarki przy pobieraniu krwi, że jakaś mizerna jestem jak na ten wiek ciąży i że ona mi dobrze nie wróży. Chyba jej się zawody pomyliły co oczywiście jej powiedziałam. Profesjonalny lekarz nie będzie komentował wagi pacjentki chyba, że musi o tym wspomnieć gdy chodzi o dane zalecenia, ale nigdy nie powinien komentować czy rzucać jakichkolwiek uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×