Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tekstylka

Antykoncepcja

Polecane posty

Hej

od tygodnia i dwóch dni biorę tabletki anty Gedarel, czy są możliwe tak straszne wahania nastrojów? A w zasadzie podchodzi mi to pod początek depresji bo płacze codziennie od trzech dni, potem przychodzi dobry humor a potem znowu wpadam w dół. Do tego mam tępe bóle brzucha. Dzisiaj rano znowu obudziłam się i zaczęłam sie drzeć na chłopaka a potem wybuchnelam płaczem.  Dodam ze nigdy nie miałam takiego stanu, brałam kiedyś tabletki anty i było okej. A teraz to jest koszmar. Czy mogę przestać je brać w połowie blistra ? Pomocy bo oszaleje, dodam ze mieszkam za granica wiec receptę dostałam przez internet musiałam wypełnić tylko kwestionariusz, i tabletki były za darmo nikt mnie nie badał ani nic. 
pozdrawiam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tekstylka napisał:

Hej

od tygodnia i dwóch dni biorę tabletki anty Gedarel, czy są możliwe tak straszne wahania nastrojów? A w zasadzie podchodzi mi to pod początek depresji bo płacze codziennie od trzech dni, potem przychodzi dobry humor a potem znowu wpadam w dół. Do tego mam tępe bóle brzucha. Dzisiaj rano znowu obudziłam się i zaczęłam sie drzeć na chłopaka a potem wybuchnelam płaczem.  Dodam ze nigdy nie miałam takiego stanu, brałam kiedyś tabletki anty i było okej. A teraz to jest koszmar. Czy mogę przestać je brać w połowie blistra ? Pomocy bo oszaleje, dodam ze mieszkam za granica wiec receptę dostałam przez internet musiałam wypełnić tylko kwestionariusz, i tabletki były za darmo nikt mnie nie badał ani nic. 
pozdrawiam 

 

Hehehe tak to jest jak się bierze tabsy bez konsultacji z lekarzem. Zapisz się do ginekologa i idź na wizytę normalnie.

I wiesz, burza hormonalna burzą hormonalną, ale darcia się na drugą osobę nic nie usprawiedliwia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Foko Loko napisał:

Hehehe tak to jest jak się bierze tabsy bez konsultacji z lekarzem. Zapisz się do ginekologa i idź na wizytę normalnie.

I wiesz, burza hormonalna burzą hormonalną, ale darcia się na drugą osobę nic nie usprawiedliwia. 

Ale to tylko w Polsce niestety. Umieram od kilku dni z tego w...u nie wiem co się dzieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tekstylka napisał:

Ale to tylko w Polsce niestety. Umieram od kilku dni z tego w...u nie wiem co się dzieje 

No ale jesteś w kraju w którym nie istnieją ginekolodzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Foko Loko napisał:

No ale jesteś w kraju w którym nie istnieją ginekolodzy?

Istnieją ale mnie nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Tekstylka napisał:

Istnieją ale mnie nie stac

Cóż, tabletek nie powinno się odstawiać ot tak, ale w sumie nie powinno się też ich brać bez kontroli lekarza, wuęc w Twoim przypadku wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Tekstylka napisał:

Hej

od tygodnia i dwóch dni biorę tabletki anty Gedarel, czy są możliwe tak straszne wahania nastrojów? A w zasadzie podchodzi mi to pod początek depresji bo płacze codziennie od trzech dni, potem przychodzi dobry humor a potem znowu wpadam w dół. Do tego mam tępe bóle brzucha. Dzisiaj rano znowu obudziłam się i zaczęłam sie drzeć na chłopaka a potem wybuchnelam płaczem.  Dodam ze nigdy nie miałam takiego stanu, brałam kiedyś tabletki anty i było okej. A teraz to jest koszmar. Czy mogę przestać je brać w połowie blistra ? Pomocy bo oszaleje, dodam ze mieszkam za granica wiec receptę dostałam przez internet musiałam wypełnić tylko kwestionariusz, i tabletki były za darmo nikt mnie nie badał ani nic. 
pozdrawiam 

 

Niestety niektóre anty tak właśnie na początku działają. Robią całkowity roz...ziaj z hormonami. Nie powinnaś tez ich brać bez wcześniejszej konsultacji i badań. Może te akurat Tobie nie służą. Bierzesz je od tygodnia więc musisz pewnie odczekać chwile, aż wszystko wróci do normy. Nie możesz się skonsultować z jakimś lekarzem? Nawet online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Migotka95 napisał:

Niestety niektóre anty tak właśnie na początku działają. Robią całkowity roz...ziaj z hormonami. Nie powinnaś tez ich brać bez wcześniejszej konsultacji i badań. Może te akurat Tobie nie służą. Bierzesz je od tygodnia więc musisz pewnie odczekać chwile, aż wszystko wróci do normy. Nie możesz się skonsultować z jakimś lekarzem? Nawet online?

Telefon z poradni będzie w lutym dopiero, niestety a nie mam pieniędzy żeby iść prywatnie. Odstawiłam dziś pierwszy dzień mam nadzieje ze się unormuje bi jest rzeźnia. Nikomu nie polecam brać tego szajsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że u każdej kobiety jakieś tabletki będą okej. Brałam chyba 3 rodzaje tabletek i każde były kiepski - źle się czułam. Czasem wystarczy mechaniczne zabezpieczenie, przecież jest tak samo skuteczne (procentowo) a i jeszcze chroni przed chorobami. To taka moja rada, ja akurat używam diafragmy Caya, można zamówić przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×