Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

mozna zajsc w ciaze gdy chlopak dotknal mojej mokrej reki od preejakukatu i od razu zaczal robic mi palcowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie męczy Cię ciągle zakładanie nowych kont pod innymi nazwami? Nie jesteś w ciąży. Zrobiłaś już test - pierwszy negatywny, drugi również negatywny. Daj już spokój, a nie zaśmiecasz forum tymi durnymi tematami. Już dostatecznie się upokorzyłaś brakiem rozumu, mało Ci? Czy jeszcze chcesz pokazać jak jesteś po prostu głupia. Ba! Mało tego, na innym forum również dostałaś odpowiedź NIE JESTEŚ W CIĄŻY. BRAK CIĄŻY. NIE JESTEŚ Q CIĄŻY. NIE. NIE. NIE. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jesteś zbyt bystra.Do tego panikara. Takie najczęściej zachodzą w nieplanowane ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, dziś dostałam śluz z delikatną domieszką krwi… może to implantacja zarodka?  nic mnie nie pobolewa…

😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, magda57 napisał:

a jak sadzicie? 😞

Bliźniaki jak nic!

Durna baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Foko Loko napisał:

Bliźniaki jak nic!

Durna baba.

serio pytam… nawwt nie wiesz ile stresu mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, magda57 napisał:

serio pytam… nawwt nie wiesz ile stresu mam..

Założyłaś drugi nick i drugi temat i serio myślisz, że ktokolwiek jeszcze będzie Cię brał na poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Foko Loko napisał:

Założyłaś drugi nick i drugi temat i serio myślisz, że ktokolwiek jeszcze będzie Cię brał na poważnie?

skoro mam plamienia sluz z krwia lub rozowe to juz jasne, ze to ciaza prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Foko Loko napisał:

Założyłaś drugi nick i drugi temat i serio myślisz, że ktokolwiek jeszcze będzie Cię brał na poważnie?

zrobilam to bo mi wnawiacie, ze udaje itd a ja nie udaje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, magda57 napisał:

zrobilam to bo mi wnawiacie, ze udaje itd a ja nie udaje!!!

I kolejny temat ma nam pokazać, że nie udajesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, magda57 napisał:

skoro mam plamienia sluz z krwia lub rozowe to juz jasne, ze to ciaza prawda?

JEZU CHRYSTE, DZIECKO, OKRES CI SIE ZACZYNA PO PROSTU. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Foko Loko napisał:

JEZU CHRYSTE, DZIECKO, OKRES CI SIE ZACZYNA PO PROSTU. 

ja czytalam na necie ,ze jak sie spoznia okres i sa rozowe plame ja to jest to implatacja zarodka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i sama przyznalas racje, ze jest duze ryYko ciazy i jak sie mi spoznia juz tyle to pewnie trafilismy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, magda57 napisał:

ja czytalam na necie ,ze jak sie spoznia okres i sa rozowe plame ja to jest to implatacja zarodka..

Ty jesteś głupia czy tylko udajesz? To potrafiłaś wyczytać w necie, ale reszty odpowiedzi na swoje pytania już nie? Nis jesteś w ciąży, okres Ci się zaczyna.

45 minut temu, magda57 napisał:

no i sama przyznalas racje, ze jest duze ryYko ciazy i jak sie mi spoznia juz tyle to pewnie trafilismy..

Miałaś negatywne testy... nie jesteś w ciąży. Kolejny raz zadbajcie o to, żeby było bezpiecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Foko Loko napisał:

Ty jesteś głupia czy tylko udajesz? To potrafiłaś wyczytać w necie, ale reszty odpowiedzi na swoje pytania już nie? Nis jesteś w ciąży, okres Ci się zaczyna.

Miałaś negatywne testy... nie jesteś w ciąży. Kolejny raz zadbajcie o to, żeby było bezpiecznie. 

no negatywne ale moze za wczesnie robione? jak mialo to miejsce 1/2 stycznia to wiadomo,ze narazie nie wyjdzie nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, magda57 napisał:

no negatywne ale moze za wczesnie robione? jak mialo to miejsce 1/2 stycznia to wiadomo,ze narazie nie wyjdzie nic..

Tak, oczywiście, zaszłaś w ciążę 2 tygodnie po dniach płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, magda57 napisał:

skoro mam plamienia sluz z krwia lub rozowe to juz jasne, ze to ciaza prawda?

Nie. To nie ciąża, to zaczynający się okres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2022 o 00:48, magda57 napisał:

no negatywne ale moze za wczesnie robione? jak mialo to miejsce 1/2 stycznia to wiadomo,ze narazie nie wyjdzie nic..

I co, przyszedł okres czy będzie dzidzia? My tu czekamy z niecierpliwością na dalsze przejawy braku edukacji w Waszym przypadku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc się dowiemy ze to był okres. Będzie znowu pytać czy można zajść w ciążę przez bokserki, dresy czy co tam jeszcze nosi jej chlopak. Może lepiej zapiszmy gdzieś ta datę będzie nam łatwiej odpowiadać na jej pytania😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Annn2020 napisał:

Za miesiąc się dowiemy ze to był okres. Będzie znowu pytać czy można zajść w ciążę przez bokserki, dresy czy co tam jeszcze nosi jej chlopak. Może lepiej zapiszmy gdzieś ta datę będzie nam łatwiej odpowiadać na jej pytania😉

Ja czekam na pytania czy to na pewno okres i czy jak się ma okres to na pewno nie ma ciąży 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Foko Loko napisał:

Ja czekam na pytania czy to na pewno okres i czy jak się ma okres to na pewno nie ma ciąży 😄

no wlasnie ja z tym zapytaniem.. mam jakies krwawienie ale to jest baaardziej skąpe, nie wodniste a ciagnace jakby to byl po prostu czerwony sluz.. a czytalam, ze skapa miesiscxka moze byv w ciazu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, magda57 napisał:

no wlasnie ja z tym zapytaniem.. mam jakies krwawienie ale to jest baaardziej skąpe, nie wodniste a ciagnace jakby to byl po prostu czerwony sluz.. a czytalam, ze skapa miesiscxka moze byv w ciazu..

Wykrakałam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×