Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, magda57 napisał:

no wlasnie ja z tym zapytaniem.. mam jakies krwawienie ale to jest baaardziej skąpe, nie wodniste a ciagnace jakby to byl po prostu czerwony sluz.. a czytalam, ze skapa miesiscxka moze byv w ciazu..

Poczekaj. Rozkręci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Migotka95 napisał:

Poczekaj. Rozkręci się.

 nie rozkreci to juz 4 dzien okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, magda57 napisał:

no wlasnie ja z tym zapytaniem.. mam jakies krwawienie ale to jest baaardziej skąpe, nie wodniste a ciagnace jakby to byl po prostu czerwony sluz.. a czytalam, ze skapa miesiscxka moze byv w ciazu..

Wiesz  co to jest  beta  HCG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, magda57 napisał:

 nie rozkreci to juz 4 dzien okresu.

Trolololo. Jak tak samo liczysz dni tygodnia jak ten okres, to się nie dziwię, że nie wiesz kiedy uprawiasz seks.

Dla przypomnienia: w poniedziałek miałaś plamienia, co sugerowało, że WCZORAJ powinien był Ci się okres zacząć. Więc jak już to dzisiaj, w środę masz 2 dzień okresu, a nie wczoraj miałaś 4...

Zdarza się mniej lub bardziej obfity okres. Jak się stresujesz to idź do ginekologa, tak jak już wielokrotnie mówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, magda57 napisał:

 nie rozkreci to juz 4 dzien okresu.

Boże dziewczyno nie umiesz do dwóch policzyć? 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Annn2020 napisał:

Boże dziewczyno nie umiesz do policzyć? 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Aż się musiałam zarejestrować tu. Ta dziewczyna jest nawiedzona. Od roku bawią się w te ocieranki i co miesiąc pyta czy może zajść w ciążę przez to. Pisze oczywiście na różnych forach. Cokolwiek się jej napisze to nie słucha tylko ciągle swoje. I teraz ktoś pisał,że jest szansa na zajście w ciążę poprzez palcówkę...no dajcie spokój,toż to nie jest inseminacja!!! To śmieszne. Jak niby ten plemnik z palca mógłby pogalopowac tam do środka hen hen. No proszę. Nie ma opcji. Stosunek przerywany to jak najbardziej. Ale stosunek musi być. Jak oni to robią już od roku to by musiało im się juz trafić.  

Do autorki. Nie pytaj o to czy są szanse na ciążę bo żadna z obcych bab Ci tego nie powie nawet lekarz ci niczego nie zagwarantuje bo to jest cykl kobiecy,to nie laboratorium z probowkami i mikroskopem. Tu nic się nie da przewidzieć i wyliczyć. Takie jest życie i każda z dziewczyn starających się o dziecka bądź w drugą stronę stosująca antykoncepcję to wie. A co najważniejsze to idź do ginekologa i do psychologa a jak odbebnisz te wizyty to dopiero odzywaj się na forum. Tyle.

Edytowano przez BeCandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Foko Loko napisał:

Trolololo. Jak tak samo liczysz dni tygodnia jak ten okres, to się nie dziwię, że nie wiesz kiedy uprawiasz seks.

Dla przypomnienia: w poniedziałek miałaś plamienia, co sugerowało, że WCZORAJ powinien był Ci się okres zacząć. Więc jak już to dzisiaj, w środę masz 2 dzień okresu, a nie wczoraj miałaś 4...

Zdarza się mniej lub bardziej obfity okres. Jak się stresujesz to idź do ginekologa, tak jak już wielokrotnie mówiłam.

mam 3 dzien okresu, wiem lepiej ile dni mam okres i kiedy zaczelam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Skb napisał:

Wiesz  co to jest  beta  HCG?

wiem ale tego zrobic nie moge 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic zlego nie zapytalam, po prostu pytam czy moze byc to ciaza jak mam taki ”okres"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, magda57 napisał:

wiem ale tego zrobic nie moge 😉

Świetnie.... że wiesz.... a wiesz, że wynik badania rozwiałby twoje wątpliwości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, magda57 napisał:

mam 3 dzien okresu, wiem lepiej ile dni mam okres i kiedy zaczelam 😉

No chyba raczej nie wiesz jak liczy się dni okresu. Skoro w poniedziałek miałaś plamiania, to logiczne, że we wtorek dostałaś okres. Dziś jest środa. Teoretycznie 2 dzień okresu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, magda57 napisał:

wiem ale tego zrobic nie moge 😉

Boisz się, że mama się dowie jak zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Foko Loko napisał:

Boisz się, że mama się dowie jak zrobisz?

W rzeczy samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Foko Loko napisał:

Boisz się, że mama się dowie jak zrobisz?

Piszę, ze jest pełnoletnia, więc mama nie musi się dowiedzieć. Idzie do laboratorium robi badania, a wieczorem ma wynik, albo elektronicznie, albo odbiera osobiście. Mamy nie potrzebuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, magda57 napisał:

nic zlego nie zapytalam, po prostu pytam czy moze byc to ciaza jak mam taki ”okres"

W ciąży nie ma okresu. Owszem zdarzają się plamienia. Ale nie okres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Migotka95 napisał:

Piszę, ze jest pełnoletnia, więc mama nie musi się dowiedzieć. Idzie do laboratorium robi badania, a wieczorem ma wynik, albo elektronicznie, albo odbiera osobiście. Mamy nie potrzebuje. 

Nie wierzę w to, że ma więcej niż 16 lat.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Foko Loko napisał:

Nie wierzę w to, że ma więcej niż 16 lat.

Może mieć te 18 ale mieć upośledzone myślenie. Tak to wygląda. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nothing About napisał:

Zrób beta hCG i won do ginekologa. Jak można być tak nierozsądną. Skoro wiedziałaś co się stało (chłopak wprowadził Ci nasienie palcami do pochwy) a np. nie bierzesz hormonów, nie masz wkładki domacicznej to było zakupić na receptę (nawet rodzinny, na SOR też by dali, załatwić przez internet receptę) pigułkę po. Jeżeli dochodzi do kontaktu spermy z narządami rodnymi kobiety to zawsze jest ryzyko ciąży. Razem z chłopakiem potrzebujecie edukacji seksualnej. Rany boskie 21 wiek a pewni ludzie jakby ze średniowiecza się urwali ...

Ale ona tak co miesiąc robi to co, co miesiąc ma brać pigułki "po" ? 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BeCandy napisał:

Ale ona tak co miesiąc robi to co, co miesiąc ma brać pigułki "po" ? 

W jej przypadku najlepsza byłaby wkładka, albo zastrzyki. Tabletek trzeba pilnować, plastrów tez. A gumki kosztują. Tabletka po w jej przypadku jest bez sensu, bo pewnie brałaby je za każdym razem, po takim incydencie. Zresztą one tez kosztują, bo  chyba nie są refundowane.

Edytowano przez Migotka95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Migotka95 napisał:

W ciąży nie ma okresu. Owszem zdarzają się plamienia. Ale nie okres. 

to jak odroznic okres od plamien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

test ciazowy robilam w poniedzialek strumieniowy-negatywny. ale slyszalam, ze niektore dziewczyny robily test i negatyw a beta potwierdzila. lecz serio nie mam jak zrobic bety i nie musze sie usprawiedliwiac dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plamienia mialam w niedziele 😉 w pon dostalam "okres" czyli dzis 3 dzien okresu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×