Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kornelkawiaderka7

Przemoc psychiczna ze strony matki wobec 28-letniej kobiety

Polecane posty

Na początku zaznaczam, że nie mam obecnie dokąd się wyprowadzić, a rodzina partnera równiez mnie nie akceptuje, więc nie mamy możliwości mieszkać u niego.

 

Matka stosuje wobec mnie przemoc psychiczną,  izolując mnie od mojego partnera, który jako jedyny z mężczyzn nie może mnie odwiedzać, bo nie. Matka sprowadza sobie faceta na noc, siostry facet mieszkał u nas, pił, za nic nie płacił i również nie miała pretensji.

Do mojego mężczyzny ma coś od około Roku, choć znamy się już długo. Kulturalny, złego słowa nigdy do niej nie powiedział.

Matka nie jest właścicielem domu, jest niezaradna życiowo, ma długi, nie płaci rachunków, ja utrzymuje się z pracy zdalnej.

Mimo swego złego życia zawzięła sobie prawo do mojej wolności, rozpowiada plotki o mnie znajomym i koleżankom, ludzie jej wierzą. Buntuje wszystkich przeciwko mnie. 

 

Z moim ojcem się rozstała, wobec nieco też stosowana przemoc psychiczna i ekonomiczną, chowała chleb, głodziła. W przemocy pomagal jej własny ojciec, który również wyzywal się na mnie do czasu aż nie stał się człowiekiem niepełnosprawnym fizycznie.

 

Domyślam się, że dziadek w testamencie zapisał mi górna część domu, na matkę nie zapisał bo ma długi i podświadomie stara się wygonić mnie, przyprowadzając fagasow do siebie, aby mieszkali i ja utrzymywali.

Matka chce zniszczyć mój związek

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, św. Jerzy napisał:

A co na to wszystko twój partner? Nie może cię stamtąd zabrać? 

Niestety nie. W jego domu też mnie nie akceptują, tam nie ma miejsca. Mieszka tam jego niepełnosprawny brat.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ale to wymagaloby czasu, odkładania pieniędzy na wynajem. A póki co musimy się gdzieś spotkać, zostaje tylko możliwość spotkań u niego, tzw. mniejsze zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że i Ty i partner pracujecie, skoro oboje macie pewnie pod 30tkę?

Dwie pracujące osoby nie są w stanie znaleźć po 500zł, żeby wynająć sobie pokój w jakimś mieszkaniu? Ciężko w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oboje jesteście przed 30stką pracujesz partner też pracuje więc czemu usilnie się katujesz i mieszkasz z toksyczną matką która się nad tobą znęca psychicznie.  Nie szkoda Ci zdrowia? Idź do psychologa, terapeuty porozmawiaj o swoich emocjach i sytuacji dobrze ci to zrobi. Natomiast powinnaś wziąść się w garść mam wrażenie że obawiasz się wyprowadzić z domu bo boisz się że matka pozbawi cię spadku, domu więc Ty kurczowo się trzymasz tej sytuacji. 

Niczego cię nie pozbawi poradź się prawnika w tej kwestii, popytaj. 

Powinniście się wyprowadzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×