Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Karkołomna25

Najdziwniejszy telefon w życiu

Polecane posty

Witajcie. Chcialam zapytać co o tym myślicie. Okolo południa wczoraj dostałam telefon. Byłam przekonana że fotowoltaika. W słuchawce słyszę głos starszej kobiety. Myslalam że to moja babcia dzwoni, przypomnieć się o Dniu Babci. Ale nie.. usłyszałam coś co mnie zamurowało. Upewnia się czy to ja używając mojego imienia.  Ja odpowiadam:" - tak". Na to mowi lamentując :" słuchaj, Ty wróc do  niego, bo on powiedział, że jak ty z nim nie będziesz to się zaaaabijeeee"....

rozłączyłam się bo tak się zdenerwowałam że nie byłam w stanie tego lamentu dłużej słuchać.

W mojej  głowie przebiegło setki myśli. Zamurowało mnie. Pobladlam. Zaczęłam oddzwaniać byłych. Poza jednym. U każdego z nich w porządku.  Mam 27 lat i nigdy nigdy nie mialam na koncie takiego telefonu.  Nikt nawet w żartach nigdy że mną tak nie postąpił. 

Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu poza jednym? Najprawdopodobniej to o najnowszego gacha chodziło...

No chyba, że co chwila masz nowego, bo takie kobiety też istnieją... to wtedy rzeczywiście mogło chodzić o każdego XD

Edytowano przez Harry Browary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Harry Browary napisał:

Czemu poza jednym? Najprawdopodobniej to o najnowszego gacha chodziło...

No chyba, że co chwila masz nowego, bo takie kobiety też istnieją... to wtedy rzeczywiście mogło chodzić o każdego XD

Do jednego nie zadzwoniłam bo właśnie z nim nie mam kontaktu. Byliśmy zaręczeni. Mial być ślub I wesele ale jego matka wtracając się rozpieprzyla  związek. Ale to było 3 lata temu.

Obdzwoniłam każdego chłopaka z ktorym mnie coś łączyło. Z najnowszym wszystko  w porządku. Przecież pisałam

 

Edytowano przez Karkołomna25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Orangutan napisał:

no to chyba trudne to nie jest, jechać do każdego i pogadać

 

21 minut temu, Orangutan napisał:

nie potrafisz oddzwonić na numer przychodzący?

 

16 minut temu, Orangutan napisał:

dramatyzujesz, bierz się w garść i rób objazd, chyba że chcesz mieć kogoś na sumieniu potem

Ale po co ona ma oddzwaniać, jechać czy sprawdzać? Nie jest odpowiedzialna za to, co robią jej ex. Zamknięte drzwi to zamknięte drzwi. Babcia powinna dzwonić po pogotowie, a nie do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Orangutan napisał:

dostaje ostrzeżenie, powinna to sprawdzić

Jakie ostrzeżenie? Dostała głupi telefon, nie wiadomo od kogo i nie wiadomo o kogo chodzi. Nie ma żadnego obowiązku sprawdzenia tego i reagowania. Durne granie na emocjach nie wiadomo czy potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qince
2 godziny temu, Foko Loko napisał:

Ale po co ona ma oddzwaniać, jechać czy sprawdzać? Nie jest odpowiedzialna za to, co robią jej ex. Zamknięte drzwi to zamknięte drzwi. Babcia powinna dzwonić po pogotowie, a nie do niej.

Odzwonić na ten numer zawsze może, dla jasności sytuacji. Najlepiej z innego telefonu Pożyczyć  od znajomego na moment chociażby.Pod pretekstem że się np już rozładowuje. Ja bym tak zrobiła Zobaczy kto się  odezwie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Qince napisał:

Odzwonić na ten numer zawsze może, dla jasności sytuacji. Najlepiej z innego telefonu Pożyczyć  od znajomego na moment chociażby.Pod pretekstem że się np już rozładowuje. Ja bym tak zrobiła Zobaczy kto się  odezwie 🙂

No może, ale po co? Tak realnie po co. I tak z własnej woli obdzwoniła większość facetów, a nie musiała. Takie telefony się ignoruje. Równie dobrze ktoś sobie jaja robił czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa.  Rozmawiałam z tą samą kobieta co wczoraj. Mówiła wesołym glosem. Przestawiła się jakoś jako mama Piotra. Miałam wrażenie że zmyśla. Nie znane mi dane. Znała moje imię. Powiedziała że miała je zapisane w kalendarzyku. Ogólnie  gadala jakieś głupoty. Potem zmieniła imię na Marcin,że strasznie mnie kochał. Że mieszkałam u nich. Ze miał moje zdjęcia na komputerze.Mialam wrażenie że nie mowi prawdy. Jąkała się.

Zdziwiona była że nie znam Piotra ani Marcina. 

I tak się skończyło. 

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2022 o 09:26, Karkołomna25 napisał:

Do jednego nie zadzwoniłam bo właśnie z nim nie mam kontaktu. Byliśmy zaręczeni. Mial być ślub I wesele ale jego matka wtracając się rozpieprzyla  związek. Ale to było 3 lata temu.

Obdzwoniłam każdego chłopaka z ktorym mnie coś łączyło. Z najnowszym wszystko  w porządku. Przecież pisałam

 

To może właśnie o tego chodziło. A telefon rzeczywiście dziwny. 

I rozwiązało się coś?

Edytowano przez godverdomme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×