Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
aga10166

Dni płodne po tabletkach antykoncepcyjnych

Polecane posty

Witam.3 lata brałam tabletki antykoncepcyjne.W grudniu musiałam odstawić ze względu wykrycia guzka w piersi.Jestem na nowo na etapie obserwacji swojego cyklu.W grudniu wystąpiło krwawienie normalnie.11 stycznia również dostałam okresu-dlugosc cyklu 27dni.W 1,2,3dc krwawienie,4,5dc brązowe plamienie,a 6dc jednorazowe krwawienie.9,10,11dc ból jajników,śluz rozciagliwy.Dziasiaj 13dc śluz gęsty biały.Czyli z moich obserwacji wychodzi jakbym była już po owulacji?Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wyznaczania płodności jest także bardzo dobry komputer cyklu Cyclotest MyWay, w którym tworzą się wykresy cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również używam Cyclotestu MyWay. Tam mierzy sie temperaturę najlepiej codziennie rano po obudzeniu, ale przed wstaniem z łóżka, dodatkowo w komputerze jest możliwość wprowadzania informacji o cyklu, np. o śluzie, diecie, wadze, lekach, chorobach, spożywaniu alkoholu, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to to, że cykle trzeba kontrolować i zapisywać. Pomocny w tym jest termometr owulacyjny Cyclotest MySense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starania o dziecko najlepiej wspomagać pomiarami poziomu lh i zapisami płodności, polecam monitor płodności Afrodyta Smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×