Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Leonardo2000

Drogie użytkowniczki mam pytanie kierowane do Pań czy według was kolor włosów mężczyzny ma znaczenie czy to ogólnie bez znaczenia? Jesli ma znaczenie to czy wolicie brunetów blondasów rudych szartynów czy może łysych mężczyzn?

Polecane posty

Panie czy kolor włosów u mężczyzny ma jakie kolwiek znaczenie dla was ? A jeśli tak to jakie macie preferencje? I jeszcze jedno pytanie czy to prawda że pociąga nas odmienność fizyczna np blondynki wolą brunetów a  czy raczej jest to mit pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolor włosów tak jak kolor oczu i kształt uszu, nosa ma najważniejsze znaczenie dla kobiety. To po tych szczegółach wybiera kochanka marzeń i wybucha w niej pożądanie.

A serio. Bez znaczenia. A co. Łysy jesteś czy jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie Pani będąc szczerym jestem blondynem wyglądam bardzo podobnie do Kuby Błaszczykowskiego ale z tą różnicą ze jestem wyższy od  niego i mam bursztynowe oczy i jestem młodszy tak pytam bo zawse myślałem że kobiety zbytnio nie lubią blondasów albo się mylę i nie lubią po prostu mnie 🙂 żeby nie było nie mam jakiegoś jednego typu kobiety czy coś nie jestem typem którego kobieta musi wyglądać jak modelka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×