Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Malutkaaaa

Czy tabletka EllaOne zadziała?

Polecane posty

17 minut temu, Malutkaaaa napisał:

Rozumiem, że to może dziwnie wyglądać ale ja piszę w jej imieniu. Ona nie używa zbytnio ,,internetów" i się nie wypowiada na różne tematy. Mieszkamy po sąsiedzku także wszystko wiem na bieżąco a to że miała problem to mi o nim dokładnie opowiedziała. Nie wiem jak wy ale ja mam przyjaciółkę z którą o wszystkim się dzielę na bieżąco, w końcu od tego są przyjaciele żeby sobie pomagać wzajemnie. Pytam się was o rady żeby jej w tym wszystkim jakoś pomóc jeśli chodzi o antykoncepcję. Martwię się o nią i to wszystko. Jeśli chodzi o mnie to ja i mój mąż nie mamy żadnych problemów jeśli chodzi o antykoncepcje itd 😉

Ja też mam przyjaciół, ale w życiu nie tworzyłabym w ich imieniu tematów w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Foko Loko napisał:

Ja też mam przyjaciół, ale w życiu nie tworzyłabym w ich imieniu tematów w internecie.

Rozumiem także i tak dziękuję za wszelkie komentarze, pozdrawiam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2022 o 08:02, Foko Loko napisał:

Głupi lekarz...

Ale Ty wiesz cokolwiek o tym  jak działa ta tabletka? Nie wiesz czy cykl się nie zaburzył, konsekwencje może być widać później. Ta tabletka to ogromna dawka hormonów i noe da się powiedzieć, że jak okres przyszedł o czasie to zadzialała prawidłowo. Nie jesteś w ciąży i tyle. Ale to nie ma znaczenia, bo zażywanie jej od początku było bez sensu.

Witam, rozmawiałam teraz właśnie z koleżanką powiedziała mi, że jej miesiączka się dzisiaj zakończyła. Zaczęła się bólem w brzuchu tak jak zwykle i była w miare obfita tylko zaniepokoiło ją to że tak szybko się zakończyła praktycznie trwała niecałe 3 dni. Czy to wpływ tabletki którą zażyła? Czy powinna się niepokoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2022 o 23:41, Migotka95 napisał:

Tabletka kilka dni przed miesiączka nic nie zadziałała. Po prostu nie zaszła w ciążę, dlatego dostała okres. Na przyszłość lepiej uważać, bo faszerowanie się takimi typu lekami po dłuższym czasie może być niebezpieczne i rozlegulowac hormony.

Witam, rozmawiałam teraz właśnie z koleżanką powiedziała mi, że jej miesiączka się dzisiaj zakończyła. Zaczęła się bólem w brzuchu tak jak zwykle i była w miare obfita tylko zaniepokoiło ją to że tak szybko się zakończyła praktycznie trwała niecałe 3 dni. Czy to wpływ tabletki którą zażyła? Czy powinna się niepokoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Malutkaaaa napisał:

Witam, rozmawiałam teraz właśnie z koleżanką powiedziała mi, że jej miesiączka się dzisiaj zakończyła. Zaczęła się bólem w brzuchu tak jak zwykle i była w miare obfita tylko zaniepokoiło ją to że tak szybko się zakończyła praktycznie trwała niecałe 3 dni. Czy to wpływ tabletki którą zażyła? Czy powinna się niepokoić?

Każdy cykl może się różnić. Niech poczeka jeszcze chwile. Może byc to spowodowane tabletka, ale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Migotka95 napisał:

Każdy cykl może się różnić. Niech poczeka jeszcze chwile. Może byc to spowodowane tabletka, ale nie musi.

Jej miesiączki trwają od 5 do 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Malutkaaaa napisał:

Witam, rozmawiałam teraz właśnie z koleżanką powiedziała mi, że jej miesiączka się dzisiaj zakończyła. Zaczęła się bólem w brzuchu tak jak zwykle i była w miare obfita tylko zaniepokoiło ją to że tak szybko się zakończyła praktycznie trwała niecałe 3 dni. Czy to wpływ tabletki którą zażyła? Czy powinna się niepokoić?

To może być wpływ tabletki. Pisałam, że to ogromna dawka hormonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foko Loko napisał:

To może być wpływ tabletki. Pisałam, że to ogromna dawka hormonów...

Ojej właśnie teraz z nią jestem. Marta jest trochę w szoku, że taka krótka miesiączka co zazwyczaj trwała u niej 5-6 dni, zresztą ja nie jestem w szoku zażyła taką tabletkę w praktycznie dzień planowanej miesiączki a tutaj teraz takie cyrki z jej okresem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Malutkaaaa napisał:

Ojej właśnie teraz z nią jestem. Marta jest trochę w szoku, że taka krótka miesiączka co zazwyczaj trwała u niej 5-6 dni, zresztą ja nie jestem w szoku zażyła taką tabletkę w praktycznie dzień planowanej miesiączki a tutaj teraz takie cyrki z jej okresem. 

Bo zaaplikowała sobie niepotrzebnie dawkę hormonów, które rozregulowały jej organizm? Serio jest to dla Was obu zaskoczeniem? Ellaone to nie cukierek, ma skutki i koleżanka teraz tych skutków doświadcza. Cyrki z okresem? To w jaki dzień cyklu zażyła tabletkę nie ma znaczenia. Hormony zadziałały i ma tego konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Foko Loko napisał:

Bo zaaplikowała sobie niepotrzebnie dawkę hormonów, które rozregulowały jej organizm? Serio jest to dla Was obu zaskoczeniem? Ellaone to nie cukierek, ma skutki i koleżanka teraz tych skutków doświadcza. Cyrki z okresem? To w jaki dzień cyklu zażyła tabletkę nie ma znaczenia. Hormony zadziałały i ma tego konsekwencje.

Jednak ma jeszcze krwawienie, już mniejsze ale ma, możliwe że mogła się jej miesiączka rozregulować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Foko Loko napisał:

Bo zaaplikowała sobie niepotrzebnie dawkę hormonów, które rozregulowały jej organizm? Serio jest to dla Was obu zaskoczeniem? Ellaone to nie cukierek, ma skutki i koleżanka teraz tych skutków doświadcza. Cyrki z okresem? To w jaki dzień cyklu zażyła tabletkę nie ma znaczenia. Hormony zadziałały i ma tego konsekwencje.

Tylko dziwi ją to że krwawienie znikło na kilka godzin i potem znowu się pojawiło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Malutkaaaa napisał:

Tylko dziwi ją to że krwawienie znikło na kilka godzin i potem znowu się pojawiło 

Szkoda, że nie poczytałyście sobie wcześniej o tym  jakie skutki uboczne może mieć ta tabletka. Bo to właśnie jeden z nich.

Napiszę kolejny raz. Wzięła ogromną dawkę hormonów. Niepotrzebnie. Serio dwie dorosłe kobiety dziwi to, że po takiej dawce hormonów mogą się dziać różne rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Malutkaaaa napisał:

Tylko dziwi ją to że krwawienie znikło na kilka godzin i potem znowu się pojawiło 

To nic dziwnego. Też tak mam. Trzy dni obfite, reszta średnia. Bywa i tak, że w czwarty dzien praktycznie nic nie ma a piąty są plamienia. Raz w siódmy dzień @ nic nie ma a raz są delikatne plamienia. Każdy cykl jest inny.  Kilka lat temu miałam całe 7 dni z czego 4-5 było obfite reszta nie. Każdy cykl jest inny, tak jak z objawami nadchodzącej miesiączki. Raz boli brzuch, raz piersi a na drugi raz boli wszystko. 

Ale zażywanie tak dużej dawki hormonów jest po prostu nie odpowiedzialne. Zresztą nawet jak by doszło do stosunku, a facet by w niej skończył przecież czułaby, że jego nasienie wypływa. Ja osobiście staram się z partnerem o dziecko. Biorę prysznic i później jeszcze noszę wkładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Malutkaaaa napisał:

Tylko dziwi ją to że krwawienie znikło na kilka godzin i potem znowu się pojawiło 

To się zdarza w normalnych cyklach. Nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×