Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bezstosunkowy

Mój Oralny fetysz

Polecane posty

Witam serdecznie społeczność forum
Jestem 48 letnim normalnym,przystojnym,wesołym,zadbanym mężczyzną..to tak tytułem wstępu 
Chcialbym być po tym co napisze dobrze zrozumiany i nie odbierany jako kolejny zboczeniec i dewiant,bo tak nie jest
Postanowiłem do was napisać,gdyż jestem ciekawy waszej opini w problemie jaki nosze ze sobą od wielu wielu lat..
Mianowicie..dotyczy to seksu oralnego a dokładniej tzw "loda"
Od młodych lat było to coś co sprawiało mi największą przyjemność,ale z biegiem czasu,zaczeło to dominowac nad moim życiem seksualnym,i niestety-stety stało się moją "obsesją" i swoistym fetyszem..
Stety...dlatego że daje mi to niesamowitą podnietę,trudno to wyrazić słowami ale poprostu to jest coś co w najmiliszym stopniu zaprząta mi moje myśli w sferze seksu..kocham to i raczej tego już nie zmienie..
Niestety..dlatego że moja fiksacja na tym punkcie przesłania wszystko inne i dla większości kobiet staję się absolutnie nie atrakcyjny seksualnie..czego mam też świadomość
Proszę oszczędzić mi reprymend typu..bo to egoistyczne,bo kobiety potrzebują stosunku,etc...ja to wszystko wiem..Ale to nie ma absolutnie podłoża egoistycznego nastawienia,jestem z natury bardzo uczynnym i dobrym facetem..
Pierwszym problemem jest że jakby na to nie patrzeć,specyfika tego nazwijmy  "fetyszu" jest taka, że opiera się ona na bierności faceta..więc siła rzeczy tak to może wyglądać
Drugim problemem jest to ,że wolę to od samego stosunku
Trzecim problemem jest to ,że nigdy bym tego nie zrobił z kobietą która to troche jedynie lubi,akceptuje,traktuje jedynie jako gre wstępną,i która po tym czułaby swoisty niedosyt..
Do tej pory,poznawalem kobiety które miały mniej więcej taki stosunek do tego..
A jestem ciekawy,czy waszym zdaniem,istnieją też tego prawdziwe miłośniczki,które też  łapią się na tym że to daje im to większą satysfakcję..innymi słowy..takie które to własnie najbardziej podnieca 
Takie które w pozytywnym tego słowa znaczeniu są poniekąd "uzależnione" od zaspakajania mężczyzn ustami i niekoniecznie w imie miłości czy tylko swojego partnera ale także innych mężczyzn ktorzy jej sie podobaja,czy istnieją tego fetyszystki ?
Prosze mnie dobrze zrozumieć,ja wiem że seks to jak handel wymienny..coś za coś etc..ale przeczytałem ostatnio na innym portalu,zwierzenie pewnej kobiety która opisywała że tak właśnie ma..że nawet podczas tego sama osiąga orgazm,i nie wiem na ile to może byc prawdziwe,a na ile jest to tylko zwyczajny teskt pisany przez redakcję dla przykucia uwagi jak to często bywa.
Chciałbym się was zapytac czy spotkaliście/spotkałyście się kiedyś z czymś takim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem koleżanke która fantastycznie robiła loda i często tylko to robiła.  Obecna żona sama raczej nie weźmie tylko dopiero jak ją poproszę / Kręci mnie jednak jak np. stane nago w pokoju gdy coś tam robię czy szukam a ona podejdzie i z nienadzka zacznie masować i robić to i owo ale żadko tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że ta ów koleżanka moze nie była pięknością chociaż była ogólnie atrakcyjna, to potrafiła mi tak penisa postawić, ze miałem wrażenie jakby był coraz większy . Na kilka dni po randce miałem go tak pobudzonego, że musiałem uważać bo cały czas mi stał w pracy itd. Super uczucie, nawet nigdy mi się nie udało tak zwalić samemu konia. Nie wspomnę o baardzo obfitym wytrysku na końcu tych jej pieszczot,  a ona lubiała w dodatku połknąć i powiedzieć na końcu że jej bardzo smakuje 🙂   Znałem kilka ładniejszych kobiet ale ona tylko potrafiła tak mnie podniecić i była bardzoo namiętna. To super uczucie jeszcze jak kobieta chce tego sama i ją to podnieca, natomiast samych stosunków mieliśmy mało ona wolała robić mi loda ,nie byliśmy parą tylko tacy znajomi ,szkoda że nie było częściej 🙂  . Dla tego nigdy nie korzystałem z prostytutek bo to żadna przyjemność płacić i jeszcze w gumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, EvaPur napisał:

Z wiekiem chyba trochę się rozleniwiłeś, "lodzik" jest przyjemny a wymaga dużo mniejszej aktywności od faceta.  Poza tym jest dowodem akceptacji przez partnerkę co dowartosciowuje. Dobrze zrobiona "laseczka" odpręża i wprowadza w błogostan:).  Wiele małżeństw pewnie by się nie rozpadło i wiele kobiet nie byłoby zdradzanych gdyby robiły swojemu facetowi regularnie i porządnie "laseczkę".  Nie mieliby ani powodu ani chęci szukać tego gdzie indziej. Natomiast gdy tego nie mają, czują sie sfrustrowani i niedowartościowani, co w dużej mierze można zrozumieć.  

Te mądre tak robią. Pozostałe dziwią się, że on wolał inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2022 o 13:43, bezstosunkowy napisał:

Witam serdecznie

Cześć!

Uważnie przeczytałem, ale proszę o dodatkowe wyjaśnienie.

Czy Ty kroisz chleb na kanapki? Czy Ty czyścisz buty? Czy Ty chodzisz pieszo czasem lub na ogół?

Co ma piernik do wiatraka?

Chodzi mi tylko o to, że oprócz tego, co uwielbiasz, tolerujesz także to, co ,,neutralne,, ale potrzebne. Nie doczytałem się, żeby seks tradycyjny budził twój wstręt. Tylko, że wolisz ,,nietradycyjny,,

Czyli oprócz ,,konsumpcji oralu,, byłbyś w stanie zupełnie nie emocjonalnie ,,obdarować,, Partnerkę tym, co Ona lubi.

Powtarzam. Przecież oprócz odbierania w zachwycie oralu, zupełnie nie emocjonalnie, bez zachwytu czyścisz buty, bo tak trzeba.

Więc w czym problem? Może w braku przemyślenia?

Człowieku, czy Ty nie lubisz Jej choćby przytulić? Czyli: czy naprawdę jesteś Człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Perwersyjny za to szczupły napisał:

Moje damy często wspominają "moją aktywność" przy tej zabawie jako wyjątkowo podniecajacą.

Bardzo interesujące, warte rozwinięcia.

Czy ,,twoja aktywność,, znaczy tylko tyle, że to ty poruszasz biodrami, a nie Ona główką? Czy też może coś więcej?

Małą mam wyobraźnię, nie umiem sobie wyobrazić tego ,, więcej,,, a interesuje mnie to bardzo. Podziel się doświadczeniem. Nic ci nie ubędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Perwersyjny za to szczupły napisał:

Używasz jej ust jak c/i/p/k/i trzymając oburącz lub (o dziwo lepszy efekt ) jedną ręką. Oczywiście wszystko kiedy Ty stoisz, a ona kuca lub na kolanach. Co Ci będę mówił spróbuj.  To wyzwalajace uczucie. 

Spodziewałem się czegoś cudownego. Moja wina. Dzięki, że odpisałeś. Mój nadmiar oczekiwań.

Dla mnie to żadna radocha, choćby mnie pieściła będąc umocowana np za kostkę nogi.

To te cholerne podszywanie się pod  kolejne Nicki. Kilka lat temu byłem tu zbesztany jak bura ... za pragnienia niedopuszczalne dla wszystkich Dziewczyn.

Oczywiście połykanie. Chociaż jest teraz moją codziennością. Po iluś tam latach, ale już teraz moją (prawie) codziennością.

Na ogół męski seks kończy się orgazmem kilka sekund po wytrysku. A dla mnie to dopiero POCZĄTEK.

Sedno w popularnym porzekadle mówi ,,jesteś tym, co zjesz,, Mocno właśnie w to wierzę. A ponieważ Ją kocham, to pragnienie bycia cząstka (mikroskopijną) Jej ciała upaja mnie.

Chyba zasadnicza niezgoda między mną, a ,,ogółem,, polega na rozumieniu istoty spermy. Dla ,,ogółu,, to brud, obrzydliwy śmieć, choć to przecież moja genetyczna tożsamość, 1/2 projektu nowego Człowieka wespół z dziewczęcym Jajeczkiem.

Być Cząsteczka Jej ciała, to Coś najbardziej dla mnie rozkosznego. Bardziej niż prymitywny orgazm.

Oczywiście, zgodnie z moim doświadczeniem, nie oczekuję aprobaty.

PS to przez lata trwało, zanim się stało. Ze zrozumieniem z Jej strony. Nie uwierzycie, ale bez żadnego mojego naporu.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×