Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Janek29393929

Czy moja mama spodziewa się drugiego dziecka?

Polecane posty

Raczej tutaj nie dostanę odp na moje pytanie ale spróbuję. Otóż mam 14 lat i podejrzewam że moja mama jest w ciąży tylko to ukrywa bo nie chce nic powiedzieć. W lipcu/sierpniu pytała się z ciekawości czy chciałbym mieć braciszka/siostrzyczkę, nic nie odpowiedziałem. Jedynie co to zdaje mi się ale mogę się mylić, że mojej mamie zaokrąglił się brzuch(mam zdjęcie które mg wysłać na priv lub przez Instagram), i jak próbowałem się do niej przytulić to chyba poczułem "nóżkę dziecka". 

Będę wdzięczny za pomoc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Janek29393929 napisał:

Raczej tutaj nie dostanę odp na moje pytanie ale spróbuję. Otóż mam 14 lat i podejrzewam że moja mama jest w ciąży tylko to ukrywa bo nie chce nic powiedzieć. W lipcu/sierpniu pytała się z ciekawości czy chciałbym mieć braciszka/siostrzyczkę, nic nie odpowiedziałem. Jedynie co to zdaje mi się ale mogę się mylić, że mojej mamie zaokrąglił się brzuch(mam zdjęcie które mg wysłać na priv lub przez Instagram), i jak próbowałem się do niej przytulić to chyba poczułem "nóżkę dziecka". 

Będę wdzięczny za pomoc 🙂

Ile jeszcze tych tematów założysz? Już Ci pisałam, jakby to był moment czucia kopniaków dziecka, to byłoby widać brzuch i nawet sweter by tego nie ukrył. Jak Ci matka nie chce powiedzieć to nie drąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Foko Loko napisał:

Ile jeszcze tych tematów założysz? Już Ci pisałam, jakby to był moment czucia kopniaków dziecka, to byłoby widać brzuch i nawet sweter by tego nie ukrył. Jak Ci matka nie chce powiedzieć to nie drąż.

Ja się Ciebie nie pytam tylko innych a jak się nie znasz to nie odpowiadam bo cię reportuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Janek29393929 napisał:

Ja się Ciebie nie pytam tylko innych a jak się nie znasz to nie odpowiadam bo cię reportuję.

Reportuj, droga wolna. Sprawdź tylko po drodze w słowniku co znaczy reportować 🙂Nikt Ci nie powie czy Twoja matka jest czy nie jest w ciąży. Jej zapytaj. Ale widzę, że dodałeś tym razem do historii zaokrąglony brzuch, żeby było bardziej realistycznie 😄

a akurat na ciąży się trochę znam. I dalej uważam, że nie czułeś kopniaka, bo kopniaki wyczuwalne przez osoby trzecie są o wiele później niż lekko zaokrąglony brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Foko Loko napisał:

Reportuj, droga wolna. Sprawdź tylko po drodze w słowniku co znaczy reportować 🙂Nikt Ci nie powie czy Twoja matka jest czy nie jest w ciąży. Jej zapytaj. Ale widzę, że dodałeś tym razem do historii zaokrąglony brzuch, żeby było bardziej realistycznie 😄

a akurat na ciąży się trochę znam. I dalej uważam, że nie czułeś kopniaka, bo kopniaki wyczuwalne przez osoby trzecie są o wiele później niż lekko zaokrąglony brzuch.

Kopniaka to mogę zasunąć ci w tom pusty łeb ...o ...a 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Janek29393929 napisał:

Kopniaka to mogę zasunąć ci w tom pusty łeb ...o ...a 🙂

Niezłe słownictwo, mamusia pewnie dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się dowiesz za kilka miesięcy jak wróci z dzieckiem do domu, albo nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zauważyłeś schowane dziecięce ubranka butelki kocyki test ciążowy itp lub zdjęcie usg czy karte ciąży? Ma twoja mama w ciągu dnia jakieś zachcianki jje to co zawsze czy wszystko miesza po kolei? Zauważyłeś że twoja mama często wychodzi z domu (na wizytę lekarską) Najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu rozmowa i spytanie czy będziesz miał rodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopniak to to na pewno nie był. Ale we wczesnej ciąży potrafią być bardzo dobrde wyczuwalne ruchy jelit więc na pewno to wychwyciłeś jeżeli rzeczywiście mama jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×