Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dams420

Sauna pierwszy raz

Polecane posty

Witam, zamierzam iść pierwszy raz do sauny publicznej, no i czuje się niekomfortowo, że sam będę nago i inni też. Będę w ręczniku co prawda, jednak oglądanie innych nago, powoduje u mnie duży dyskomfort ... jak sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Dams420 napisał:

Witam, zamierzam iść pierwszy raz do sauny publicznej, no i czuje się niekomfortowo, że sam będę nago i inni też. Będę w ręczniku co prawda, jednak oglądanie innych nago, powoduje u mnie duży dyskomfort ... jak sobie z tym poradzić

To nie idź do sauny publicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2022 o 12:00, Dams420 napisał:

Witam, zamierzam iść pierwszy raz do sauny publicznej, no i czuje się niekomfortowo, że sam będę nago i inni też. Będę w ręczniku co prawda, jednak oglądanie innych nago, powoduje u mnie duży dyskomfort ... jak sobie z tym poradzić

Sprawdź czy sauna na pewno jest bez tekstylna- ja już się spotkałam z saunowaniem w gaciach:)

A tak to luzik- fajne uczucie tak pochodzić nago, nie ma się co wstydzić i nikt na nikogo się nie gapi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Foko Loko napisał:

To nie idź do sauny publicznej?

Innych saun raczej nie ma, we Wrocku. Na saune muszę zacząć chodzić, najlepiej regularnie, w celu poprawy zdrowia, po operacji

Sauna jest bez tekstylna, ponoć w ręczniku można, jednak ponoć wielu paraduje w saunie i poza nią bez niczego, a to dla mnie ciężki widok

Wiesz, mi się trudno rozebrać jak idę na masaż, gdzie jest się sam na sam, ostatnio leżałem nago z obu stron u pewnej Pani, i nie potrafiłem się rozluźnić. Jednak u mnie wpływ ma operacja, po której jestem 24/7 skupiony na oddychaniu, więc trudno się rozluźnić w zasadzie w każdym momencie

Może by pomogło, aby pójść z kimś, jednak trudno będzie namówić, jakąś dziewczynę na samo saunowanie ...:classic_blush:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dams420 napisał:

Innych saun raczej nie ma, we Wrocku. Na saune muszę zacząć chodzić, najlepiej regularnie, w celu poprawy zdrowia, po operacji

Sauna jest bez tekstylna, ponoć w ręczniku można, jednak ponoć wielu paraduje w saunie i poza nią bez niczego, a to dla mnie ciężki widok

Wiesz, mi się trudno rozebrać jak idę na masaż, gdzie jest się sam na sam, ostatnio leżałem nago z obu stron u pewnej Pani, i nie potrafiłem się rozluźnić. Jednak u mnie wpływ ma operacja, po której jestem 24/7 skupiony na oddychaniu, więc trudno się rozluźnić w zasadzie w każdym momencie

Może by pomogło, aby pójść z kimś, jednak trudno będzie namówić, jakąś dziewczynę na samo saunowanie ...:classic_blush:

Nie wierzę, że nie ma żadnych innych saun we Wrocławiu xD

Poza tym tak to się wstydzisz, ale z dziewczyną, to już nie? 😄 bujasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn wszystkie sauny są publiczne we wro, w tym sensie

Mówię, że by to pomogło, bo można by się skupić na rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dams420 napisał:

Tzn wszystkie sauny są publiczne we wro, w tym sensie

Mówię, że by to pomogło, bo można by się skupić na rozmowie

Jak będziesz miał obok nagą koleżankę?:D już to widzę.

Czasami są mniejsze sauny w klubach fitness, tam popatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz obowiązku siedzieć nago w saunie, ja wchodziłam do niej po prostu w stroju kąpielowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również chodzilam w bikini. Jeżeli stresujesz się nagoscią idz do sauny na basenie czy w aquaparku, tam wszyscy mają na sobie stroje kąpielowe i nikt nie siedzi nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , sauny,saunowanie odnosi się tylko do jednej rzeczy-w saunie parowej wchodzi się nago a w saunach suchych z ręcznikiem.Mozna być nim owiniętym lub na nim usiąść lub się położyć.Chodzi o to aby całe ciało spoczywało na ręczniku łącznie ze stopami.To jest saunowanie.Natomiast przy basenach często są podgrzewalnie-ludzie wchodzą tam w mokrych strojach kąpielowych i siadają na deski.Dla mnie to nie do przyjęcia Idąc do saunarium we Wrocku musisz po prostu przyzwyczaić się do nagości i panować nad sobą.Jest tam basenik solny gdzie należy wchodzić wyłącznie nago.Odleglosc nagich osób jest bliska.Po prostu trzeba poukładać sobie pewne sprawy w głowie,mieć do ludzi a szczególnie do Pań kulturę- no przepuszczać je pierwsze, zachowywać się po prostu naturalnie. Byłeś już tam?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2022 o 12:00, Dams420 napisał:

Witam, zamierzam iść pierwszy raz do sauny publicznej, no i czuje się niekomfortowo, że sam będę nago i inni też. Będę w ręczniku co prawda, jednak oglądanie innych nago, powoduje u mnie duży dyskomfort ... jak sobie z tym poradzić

Aa i gdzie oglądałeś ludzi nago i dlaczego to powoduje u Ciebie dyskomfort?

Przecież nagie ciało jest ładne,szczególnie kobiety,Bóg po prostu przepięknie je uczynił😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×