Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

 

wczoraj mieliśmy stosunek. był to mój 1 raz. teraz trochę się boję… oczywiście mieliśmy zabezpieczenie w formie prezerwatywy, ale jednak nie widziałam jak ją zakłada a jak źle założył? też to pierwszy raz robił…znaczy włożył mi z 2 razy i przestaliśmy bo się bałam i po prostu pieścił nim moją… ciągle coś tam poprawiał patrzył.. nie wiem boje się, ze mialam dni plodne bo mam nieregularny okres, ze sie zaunela.. niby sprawdzal i peknieta nie byla..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Ada190 napisał:

 

wczoraj mieliśmy stosunek. był to mój 1 raz. teraz trochę się boję… oczywiście mieliśmy zabezpieczenie w formie prezerwatywy, ale jednak nie widziałam jak ją zakłada a jak źle założył? też to pierwszy raz robił…znaczy włożył mi z 2 razy i przestaliśmy bo się bałam i po prostu pieścił nim moją… ciągle coś tam poprawiał patrzył.. nie wiem boje się, ze mialam dni plodne bo mam nieregularny okres, ze sie zaunela.. niby sprawdzal i peknieta nie byla..

 

Nie zaszłaś w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny miesiąc minął i ty znowu to samo... i co?  co miesiąc będziecie coś tam robić i za każdym razem pytać na forach czy  zaszłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic się nie stało. Na przyszłość w takich sprawach w 100% nie ufaj facetowi. Naciskaj aby pamiętał o zabezpieczeniu, kalendarzyk to ekstra rzecz żeby unikac płodnych i najlepiej kup tabletki. Bo czesto tak jest ze kobiety oddają odpowiedzialność za antykoncepcyje partnerowi a pozniej one w ciąży chodza

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KateZRzeszowa napisał:

Raczej nic się nie stało. Na przyszłość w takich sprawach w 100% nie ufaj facetowi. Naciskaj aby pamiętał o zabezpieczeniu, kalendarzyk to ekstra rzecz żeby unikac płodnych i najlepiej kup tabletki. Bo czesto tak jest ze kobiety oddają odpowiedzialność za antykoncepcyje partnerowi a pozniej one w ciąży chodza

Bo antykoncepcja to odpowiedzialność obojga? A przy nieregularnych cyklach kalendarzyk to można sobie użyć, żsby się nim podetrzeć. Prezerwatywy dobrze używane są ok, oni po prostu nie dorośli do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Foko Loko napisał:

Bo antykoncepcja to odpowiedzialność obojga? A przy nieregularnych cyklach kalendarzyk to można sobie użyć, żsby się nim podetrzeć. Prezerwatywy dobrze używane są ok, oni po prostu nie dorośli do seksu.

Oczywiście że antykoncepcja to odpowiedzialność obojga. Dorosli czy nie, lepiej wiedzieć o niektórych rzeczach żeby nie wylądować w pieluchach zbyt wcześnie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ada190 napisał:

czyli mam sie obawiac tak?

Weź rozpęd i rąbnij z całej siły glową w ścianę. I tak za każdym razem jak będziesz chciała założyć nowy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×