Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ola99

mam 10 letnią curke prosze o rade

Polecane posty

witam wszytkich mam problem z corką ma 10 lat nie wiem jak ja karac prosze o rade  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ola99 napisał:

witam wszytkich mam problem z corką ma 10 lat nie wiem jak ja karac prosze o rade  

Ale za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkofobia

Jeżeli dziecko robi coś źle należy mu to jak najszybciej zakomunikować, aby wiedziało na przyszłość, że za nieposłuszeństwo np. mówisz do dziecka a ono nie słucha lub z premedytacją robi Tobie na złość (trzeba być konsekwentnym aby się nauczyło i wiedziało na przyszłość co je może spotkać za takie niewłaściwe zachowanie) sensowną karą jest odebranie mu jakiejś przyjemności jak szlaban na komputer, telewizor, odebranie telefonu itp. 

Edytowano przez matkofobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż wierzyć się nie chce, że 10-letnie dziecko i to na dodatek dziewczynka jest nieposłuszna🙄 ja mam synów bliźniaków 13-letnich którzy we wszystkim  nas słuchają.Córka 8 lat grzeczna jak aniołek.Nawet jak coś jej upadnie to mówi "Przepraszam,nie chciałam".

Nie bijemy dzieci , jeśli synowie dostaną 1z jakiegoś przedmiotu, to mają karę taką że przez tydzień nie grają na x boxie czy na telefonie i wcale się nie buntują, rozumieją to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×