Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mariabob2

Dekoracje do salonu

Polecane posty

Hej, właśnie urządzam mój nowy salon i nie za bardzo wiem co jeszcze mogę kupić, znajomi polecili mi żeby coś wisiało na ścianie :) może obraz albo duży zegar, widziałam też takie drewniane mapy wiszące. Czy macie jakiś pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mariabob2 napisał:

Hej, właśnie urządzam mój nowy salon i nie za bardzo wiem co jeszcze mogę kupić, znajomi polecili mi żeby coś wisiało na ścianie 🙂 może obraz albo duży zegar, widziałam też takie drewniane mapy wiszące. Czy macie jakiś pomysł ?

Zależy jaki masz gust.

Ja jestem pewna że na mojej przyszłej ścianie w salonie zawisną obrazy namalowane moją ręką. Nic że do siebie nie pasują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drewniana mapa na ścianę bardzo ładnie wygląda ale uważaj co zamawiasz, ja po zamówieniu z lasokawood.com musiałam naprawdę długo walczyć o zwrot kosztów za tą inwestycję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna chciałam sobie zamówić mapę drewnianą, wyszukiwania google poleciły mi firmę lasokawood.com o której jest mowa wyżej... Zamówiłam i od początku z zamówieniem były problemy. Mapa wcale nie wygląda tak jak pokazuje sprzedawca...Ma inny kolor, farba/laminat jest słabej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałam takie mapy i faktycznie prezentują się bardzo fajnie, sama planowałam taką kupić 🙂  Szczególnie, że widziałam taka u znajomych za granicą. MIeli ją zawieszona na ścianie w łązience ( no nie powiem  - byłą to oryginalna dekoracja pomieszczenia).

Od siebie polecam zastanowić się jeszcze nad tapetami na ścianę. Wytapetowanie jednej ściany problematyczne nei jest, a potrafi całkowicie zmienić charakter pomieszczenia. 

Dobrej klasy tapety znajdziecie na stronie sklepu https://tapetujemy.pl/tapety-dekoracyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×