Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dziewczyna_38

Do single parents w uk potrzebne info

Polecane posty

Jak wygląda prawnie jak się para rozstaje a sa dzieci? Byłam 12 lat razem mamy 2 małych wspólnych dzieci nie jesteśmy małżeństwem ale kupiliśmy dom na mortgage. Co z alimentami? Czy ciężko mi będzie  samej z dwojka maluchów? Jestem koło 40stki. No i jeszcze nasz wspólny dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od sytuacji i tego czego wy chcecie. Niezaleznie czy jestescie malzenstwem czy nie, podzial opieki ustalacie najpierw miedzy soba a potem formalizujecie przez sad rodzinny, chyba ze nie mozecie sie dogadac, wtedy sad moze wkroczyc i zasadzic co jest w najlepszy, interesie dzieci. Z domem roznie - teoretycznie jestescie oboje odpowiedzialni jesli kredyt jest na was oboje i dzielicie po polowie, ale to tez teoretycznie jest do ustalenia. Skontaktuj sie z citizens advice i moga ci cos doradzic prawnie o wiele lepiej niz tutaj ktos ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy orientujesz się kto może dostac dom czy ja z dziećmi czy on? Dom kupiliśmy  razem niesplacony bo 3 lata temu dopiero  kupilismy . Jego byłoby stać zeby w nim zostać i mnie  z dziećmi też by było stać zeby na nim zostac i go splacac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku to jest do uzgodnienia zwykle, nie ma takiego czegos ze ktores z was 'dostanie' dom. Zwykle jesli jest na was oboje i zadne nie chce ustapic to albo sie spzedaje albo jedno drugie wykupuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×