Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Monikadekiel

Kosz mojżesza, a karuzela...

Polecane posty

Hej! Postanowiłam, że na początek kupimy dla dziecka kosz Mojżesza. Ogólnie jest super, wygodniej jak z łóżeczkiem. Ale chciałabym kupić karuzele i nie mam zielonego pojęcia jak ja mam ją do tego kosza zamocować. Kosz jest wiklinowy, ale wiklina jest zakryta pod materiałem. 

Szukałam specjalnej karuzeli do kosza mojżesza, jednak nie znalazłam takiej. Zależy mi na tym żeby była elektryczna. 

Może macie coś sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jaki kosz kupisz. Bardziej polecam łóżeczko next to me. Jest wygodniejsze i bardziej praktyczne i karuzele zamontujesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KateZRzeszowa napisał:

Zalezy jaki kosz kupisz. Bardziej polecam łóżeczko next to me. Jest wygodniejsze i bardziej praktyczne i karuzele zamontujesz 🙂

Właśnie dzieciątko już jest na świecie. Faktycznie takie łóżeczko byłoby wygodniejsze, bo aktualnie efekt jest taki, że często już nad ranem biorę małą do siebie do łóżka jak już nie mam siły 😅 mam kosz firmy Alvi birthe. Ogólnie jestem zadowolona, tylko z tą karuzelą jest problem. Nie mam zielonego pojęcia jak miałabym zamontować normalną karuzele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Monikadekiel napisał:

Hej! Postanowiłam, że na początek kupimy dla dziecka kosz Mojżesza. Ogólnie jest super, wygodniej jak z łóżeczkiem. Ale chciałabym kupić karuzele i nie mam zielonego pojęcia jak ja mam ją do tego kosza zamocować. Kosz jest wiklinowy, ale wiklina jest zakryta pod materiałem. 

Szukałam specjalnej karuzeli do kosza mojżesza, jednak nie znalazłam takiej. Zależy mi na tym żeby była elektryczna. 

Może macie coś sprawdzonego?

Tak małe dziecko nie potrzebuje karuzeli 🙂 ono ją ledwie zobaczy. Jak Ci przejdzie z kosza do łóżeczka, to wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DropKick napisał:

Ja nie jestem zwolenniczką karuzelek 😕

Dlaczego? Karuzele maja swoje zadanie. To nie tylko ozdoba ktora fajnie wyglada i ma uspokajac dziecko. Przy okazji maluch uczy sie skupiac na czyms wzrok i " uwage".  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, AgsAgsAgs napisał:

Dlaczego? Karuzele maja swoje zadanie. To nie tylko ozdoba ktora fajnie wyglada i ma uspokajac dziecko. Przy okazji maluch uczy sie skupiac na czyms wzrok i " uwage".  

Najlepiej jakbym odesłała do mojej położnej... Negatywny wpływ na wszystko. A, i dla noworodka nie powinna się kręcić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DropKick napisał:

Najlepiej jakbym odesłała do mojej położnej... Negatywny wpływ na wszystko. A, i dla noworodka nie powinna się kręcić. 

Noworodkom nie montuje sie karuzeli. Robi sie to dla troszke starszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, AgsAgsAgs napisał:

Noworodkom nie montuje sie karuzeli. Robi sie to dla troszke starszego dziecka.

Wpisz w Google jeśli cię interesuje, nie bede kopiowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są takie proste drewniane do zawieszenia na haczyku pod sufitem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkofobia
Dnia 18.03.2022 o 23:49, KateZRzeszowa napisał:

Zalezy jaki kosz kupisz. Bardziej polecam łóżeczko next to me. Jest wygodniejsze i bardziej praktyczne i karuzele zamontujesz 🙂

Łóżeczko fajne, ale dobrze by było jakby miało też funkcję bujania. Taką ma np. łóżeczko-kołyska, z kinderkrafta są takie, z innych firm pewnie też. Jestem zwolenniczką, jak coś się lekko buja, kołysze - fajnie niektóre dzieci to uspokaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×