Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kafeterka89

Jak to robić w szpitalu?

Polecane posty

Mam problem i to taki że aż mi wstyd o tym pisać. Nagle trafiłam do szpitala w ciąży. Są komplikacje. Sytuacja opanowana ale wiadomo ciągle badania itp i mam problem z depilacja miejsc intymnych ponieważ, po pierwsze nic nie widzę, a po drugie mam w łokciu wenflon i nie mogę zgiąć ręki co mi dodatkowo utrudnia. 

Jak Wy to robicie dziewczyny? 

W domu to wiadomo lusterko i jazda a tutaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kafeterka89 napisał:

Mam problem i to taki że aż mi wstyd o tym pisać. Nagle trafiłam do szpitala w ciąży. Są komplikacje. Sytuacja opanowana ale wiadomo ciągle badania itp i mam problem z depilacja miejsc intymnych ponieważ, po pierwsze nic nie widzę, a po drugie mam w łokciu wenflon i nie mogę zgiąć ręki co mi dodatkowo utrudnia. 

Jak Wy to robicie dziewczyny? 

W domu to wiadomo lusterko i jazda a tutaj....

Nie robić. Co za problem? Życie się nie skończy jak przez kilka dni się nie ogolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kafeterka89 napisał:

Codziennue nie ale leżę już tydzień....

 

 

No i? Lekarze nie takie rzeczy widzieli, a logiczne jest to, że czasami się nie da. Zresztą w ciąży w szpitalu ostatnie co tej ciąży zrobi dobrze to wygibasy, żeby dobrze ogolić.

Wrzuć na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kafeterka89 napisał:

Mam problem i to taki że aż mi wstyd o tym pisać. Nagle trafiłam do szpitala w ciąży. Są komplikacje. Sytuacja opanowana ale wiadomo ciągle badania itp i mam problem z depilacja miejsc intymnych ponieważ, po pierwsze nic nie widzę, a po drugie mam w łokciu wenflon i nie mogę zgiąć ręki co mi dodatkowo utrudnia. 

Jak Wy to robicie dziewczyny? 

W domu to wiadomo lusterko i jazda a tutaj....

Ja Cię doskonale rozumiem. 2 tygodnie po porodzie czułam się już jak małpa i strasznie mi to przeszkadzało więc zaczęłam się golić mimo że w trakcie połogu niby nie można... ale do rzeczy. 

Zrób to tak samo jak robiłaś w domu. Jeżeli nie masz lusterka to poproś żeby ktoś ci je przywiózł do szpitala. Na pewno jest taka możliwość 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×