Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
simply_divine

Nowa praca czy drugie dziecko?

Polecane posty

Kochani przedstawię Wam mój dylemat, proszę o rady wskazówki. Mamy z mężem 3 letnią córkę, odkąd wróciłam z macierzyńskiego rozglądalam się za nową praca chodziłam na rozmowy ale nic nie wychodziło. Teraz stwierdziłam że jak nic nie wyjdzie z pracą to wykorzystam obecna firmę na drugą ciążę (bo ten temat między mną a mężem też się przewijał). Kiedy totalnie odpuściłam temat nowej pracy, a nawet już sobie zaczęłam wyobrażać nasze tegoroczne wakacje, ciążę, jak to będzie z drugim dzieckiem, to pojawiła się oferta pracy! Stanowisko i obowiązki ok, zarobki o 250zl a potem 380 zł większe. I teraz tak: w obecnej pracy mało zarabiam, ale jest stabilna bez większych stresów, w nowej pracy okres próbny, potem rok na czas określony, a potem nieokr., Więcej i ciekawsze obowiazki, bo związane z zainteresowaniami. Niby ta różnica w zarobkach nie jest jakaś mega, ale zależało mi na zmianie żeby chociaż trochę więcej zarabiać, ale teraz już nie wiem, mam mętlik w głowie. Czy przyjąć tą propozycję czy sobie odpuścić? Warto nie warto? W.tym.roku będę miała.34 lata..  z tym dzieckiem to też na 1000% pewna nie jestem, ale nie wyobrażam sobie że coraz była jedynaczką 😛 nie zrozumcie mnie źle, ale mam mętlik w głowie..

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powinna być tylko i wyłącznie Twoja decyzja, jednak moim zdaniem,  jeśli chcesz mieć drugie dziecko to teraz  jest ten czas.Masz stabilną pracę, pewną pensję przez okres ciąży i macierzyńskiego. Odchowasz dziecko i wrócisz do pracy, z czasem  poszukasz nowej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeśli chcesz mieć kolejne dziecko, to chyba nie ma z czym zwlekać. Ale to musi być Twoja, przemyślana decyzja :)

Ja bym wybrała pracę, jednak ja nie chcę wcale mieć dzieci, przynajmniej na razie :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×