Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Leonardo2000

Czy według was Kobiet w tych czasach jest równouprawnienie?

Polecane posty

Ja osobiście uwielbiam dyskusje na temat światopoglądowe ludzi mozna się wiele dowiedzieć ale proszę o kuturalna dyskusje a nie hejt  😁 Panowie jeśli chcecie też bierzcie udział w dyskusji 

Z góry dziękuję za odpowiedzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2022 o 08:47, KateZRzeszowa napisał:

Jest 🙂 tylko nie każdy je akceptuje i po nie sięga

Bardzo podoba mi się twoja wypowiedź madze powiedziane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkofobia

Jest w dzisiejszych czasach równouprawnienie, tylko nie wiem czy zawsze wychodzi to kobietom na dobre. Czasami mam wrażenie, że niektórymi "równymi prawami" kobiety wyrządzają sobie krzywdę. Mam na myśli takie prace czy czynności (typowo męskie, no np. prace fizyczne - nie ukrywajmy, że nie wszystkie takie prace są dla kobiet stworzone), które w dłuższej perspektywie czasu działają bardziej na szkodę niż na korzyść. Oczywiście nie ma przymusu w dzisiejszych czasach i kobiety same decydują, co i jak chcą robić, jak chcą się spełniać zawodowo - jednak czasami przeceniają swoje siły, myślą, że są niezniszczalne, a nikt przecież nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2022 o 23:33, Leonardo2000 napisał:

Ja osobiście uwielbiam dyskusje na temat światopoglądowe ludzi mozna się wiele dowiedzieć ale proszę o kuturalna dyskusje a nie hejt  😁 Panowie jeśli chcecie też bierzcie udział w dyskusji 

Z góry dziękuję za odpowiedzi 🙂

ale bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Dobrosułka napisał:

Odnosnie spraw domowych to nie ma rownouprawnienia.  Kobiety nadal maja prawo robic wszystko w domu i przy dzieciach nawet gdy tak jak partner pracuja zawodowo

Nie mają prawo tylko raczej mają obowiązek wymuszany na nich przez wszystkich dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×