Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MP91

Usłyszałem po 7 latach że nigdy nie czula sie kochana

Polecane posty

Witam,piszę bo nie mam z kim o tym porozmawiać.zona właśnie stwierdziła za nigdy nie czula sie kochana, robie dla niej wszystko,zrezygnowałem z dodatkowej pracy by tylko nie myslala o innych(chora zazdrosc,ciągle porównywanie porównywanie do innych).jesteśmy 7 lat po ślubie pierwszy rok byłem w pl później 2 lata za granica i teraz mieliśmy wyjechać razem ale ona ma ciągle problem ze wszystkim .już nie wspomnę ze mamy dwójkę dzieci 3 i 6 lat które wida i komentują kazda jasna klotnie bądź inne zachowanie.co mam robić zona w jednym momencie mnie przeprasza za wszystko w drugim jedzie od najgorszych jakbym był nikim i nie szanuje moje zdania k szacunku nie wspominając bo często powtarza ze mnie nie szanuje.zalozylismy portal chcemy spróbować we 3 z jej inicjatywy ale robi afery kiedy mowie co mi się podoba ....zaraz wyjeżdżam za granicę chce tym razem jechać bo 5 lat temu miala inne priorytety, ale jak mam to zrobić skoro twierdzi że nie czula sie nigdy kochana a dzieci są wpatrzone we mnie jak w obrazek robie co mogę a czuje ze stracę zaraz wszystko.poradzicie coś oprócz terapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, MP91 napisał:

Witam,piszę bo nie mam z kim o tym porozmawiać.zona właśnie stwierdziła za nigdy nie czula sie kochana, robie dla niej wszystko,zrezygnowałem z dodatkowej pracy by tylko nie myslala o innych(chora zazdrosc,ciągle porównywanie porównywanie do innych).jesteśmy 7 lat po ślubie pierwszy rok byłem w pl później 2 lata za granica i teraz mieliśmy wyjechać razem ale ona ma ciągle problem ze wszystkim .już nie wspomnę ze mamy dwójkę dzieci 3 i 6 lat które wida i komentują kazda jasna klotnie bądź inne zachowanie.co mam robić zona w jednym momencie mnie przeprasza za wszystko w drugim jedzie od najgorszych jakbym był nikim i nie szanuje moje zdania k szacunku nie wspominając bo często powtarza ze mnie nie szanuje.zalozylismy portal chcemy spróbować we 3 z jej inicjatywy ale robi afery kiedy mowie co mi się podoba ....zaraz wyjeżdżam za granicę chce tym razem jechać bo 5 lat temu miala inne priorytety, ale jak mam to zrobić skoro twierdzi że nie czula sie nigdy kochana a dzieci są wpatrzone we mnie jak w obrazek robie co mogę a czuje ze stracę zaraz wszystko.poradzicie coś oprócz terapii?

Jeśli żona mówi Ci że nie czuje się kochana, to widocznie się nie czuje. Co zrobiłeś z tym faktem? Czy często ja całujesz? Czy mówisz jej, że jest piękna, ważna dla Ciebie, że tęsknisz? Czy chwalisz ja? Czy dotykasz, czy chodzicie na spacery? Jak spędzacie razem czas?

Dla kobiet czasem ważniejsze od tego co jej kupisz jest to co jej powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem terapia pozwala spojrzec na pewne sprawy z innej perspektywy. Pewnych rzeczy nie powie sie od razu lub sie ich nie widzi. Na terapii partnerskiej terapeuta w pewien sposob jest mediatorem, prowadzi rozmowe miedzy para w calkiem inny sposob aby moc zrozumiec druga strone. Czesto jest tak, ze partner mysli, ze mowi jasno zrozumiale a druga strona odbiera to inaczej... pojawia sie zdenerwowanie i prosta droga do nieporozumienia. Wiec dlaczego wykluczasz terapie???   
Najgorsze co mozesz zrobic to teraz wyjechac... bo zostawiajac malzenstwo w kryzysie za chwile nie bedziesz mial do czego wracac. 

Edytowano przez TAK, NIE, MOŻE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2022 o 00:54, MP91 napisał:

Witam,piszę bo nie mam z kim o tym porozmawiać.zona właśnie stwierdziła za nigdy nie czula sie kochana, robie dla niej wszystko,zrezygnowałem z dodatkowej pracy by tylko nie myslala o innych(chora zazdrosc,ciągle porównywanie porównywanie do innych).jesteśmy 7 lat po ślubie pierwszy rok byłem w pl później 2 lata za granica i teraz mieliśmy wyjechać razem ale ona ma ciągle problem ze wszystkim .już nie wspomnę ze mamy dwójkę dzieci 3 i 6 lat które wida i komentują kazda jasna klotnie bądź inne zachowanie.co mam robić zona w jednym momencie mnie przeprasza za wszystko w drugim jedzie od najgorszych jakbym był nikim i nie szanuje moje zdania k szacunku nie wspominając bo często powtarza ze mnie nie szanuje.zalozylismy portal chcemy spróbować we 3 z jej inicjatywy ale robi afery kiedy mowie co mi się podoba ....zaraz wyjeżdżam za granicę chce tym razem jechać bo 5 lat temu miala inne priorytety, ale jak mam to zrobić skoro twierdzi że nie czula sie nigdy kochana a dzieci są wpatrzone we mnie jak w obrazek robie co mogę a czuje ze stracę zaraz wszystko.poradzicie coś oprócz terapii?

Macie problemy, kobieta proponuje trójkąt a ty się zgadzasz...:) Powiem tak- musisz być strasznie naiwny albo mieć wybitnie słabe podejście do kobiet. Jestem przekonana że sporo facetów marzy o trójkącie ale nigdy się na to nie zgodzi z obawy przed tym, że partnerce się odwidzi po fakcie i zrobi mu jesień średniowiecza. Dodatkowo dajesz do zrozumienia że jesteś chętny na inne kobiety/chętnie podzielisz się swoją kobietą lub nie masz nic przeciwko aby cudzy pen dotknął twojego- w zależności od konfiguracji:)

Skoro żona ci mówi, że nie czuje się kochana to zapytaj jej co masz zrobić, aby tak się poczuła. I zrób to.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×