Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mary.58

Czy facet który ma problemy z agresja będzie agresywny dla każdej kobiety ?

Polecane posty

Hej zerwalam z byłym. W skrócie rzucił we mnie papierowym ręcznikiem którym wycierał sok z podłogi bo podczas kłótni kopnął szklankę z sokiem (niby nie miał na celu zbić szklanki tylko kopnąć inna rzecz) i zarzucił tekstem „szm**a ciągnie do szm**y”

Byliśmy burzliwa para błędy swoje napewno jakieś popełniłam ale nie miał prawa tak się zachować mógł odejść zerwać a nie obwiniać mnie o wszystko a tym bardziej ze zniszczyłam mu nerwy i zdrowie  .

Uslyszalam ze to ja go prowokuje i ze to moja wina , nie przeprosił do dzisiaj 

Jak myślicie czy on będzie powielał swoje agresywne zachowanie do innych kobiet ? 
Dodam ze zrobił to na trzeźwo bo nie pije i nie zażywa narkotyków ponieważ ojciec jest alkoholikiem a twierdził zawsze ze nie chce być jak ojciec . Ojciec jednak bił matkę . Ma dużo rodzeństwa jednak nikt poza nim takich agresywny nie jest .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Mary.58 napisał:

Hej zerwalam z byłym. W skrócie rzucił we mnie papierowym ręcznikiem którym wycierał sok z podłogi bo podczas kłótni kopnął szklankę z sokiem (niby nie miał na celu zbić szklanki tylko kopnąć inna rzecz) i zarzucił tekstem „szm**a ciągnie do szm**y”

Byliśmy burzliwa para błędy swoje napewno jakieś popełniłam ale nie miał prawa tak się zachować mógł odejść zerwać a nie obwiniać mnie o wszystko a tym bardziej ze zniszczyłam mu nerwy i zdrowie  .

Uslyszalam ze to ja go prowokuje i ze to moja wina , nie przeprosił do dzisiaj 

Jak myślicie czy on będzie powielał swoje agresywne zachowanie do innych kobiet ? 
Dodam ze zrobił to na trzeźwo bo nie pije i nie zażywa narkotyków ponieważ ojciec jest alkoholikiem a twierdził zawsze ze nie chce być jak ojciec . Ojciec jednak bił matkę . Ma dużo rodzeństwa jednak nikt poza nim takich agresywny nie jest .

 

No nie mów ho przed skokiem. Nie wiesz jakie jego rodzeństwo jest w czterech ścianach w swoich domach. Druga sprawa... niekoniecznie musi być taki dla wszystkich kobiet, ale jak raz się przekroczy pewną granicę to już takie zachowanie może być w danym związku normą lub się pogłębiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro pytam to poprostu się nad tym zastanawiam . Chce znac opinie innych ludzi na ten temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.04.2022 o 23:55, Whit napisał:

Ok. Tylko co to zmieni, Mary.58? Co jeśli będzie taki sam dla innej? Co jeśli nie będzie taki w nowym związku? 

Co prawda nic ale poprostu jestem ciekawa opinii innych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×