Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
0009

Zdrada a następnie cuckold

Polecane posty

Czy jest tutaj osoby które zostały zdradzone i oszukane jednak są dalej w związku małżeńskim i zainteresowały się tematyką cuckold? 

Z racji tego że sytuacja jest dla mnie naprawdę nowa i nie do końca jeszcze ze wszystkim pogodziłem się proszę o wyrozumiałość i działać w myśl zasady "jeśli mam pisać głupoty - nie pisze nic". 

Nie znam tych zagadnień i  nie wiem jeszcze czy to jest dla mnie. 

Bardzo proszę o komentarze osób które są lub były w podobnej sytuacji do mojej. Lub pisz priv. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, 0009 napisał:

Czy jest tutaj osoby które zostały zdradzone i oszukane jednak są dalej w związku małżeńskim i zainteresowały się tematyką cuckold? 

Z racji tego że sytuacja jest dla mnie naprawdę nowa i nie do końca jeszcze ze wszystkim pogodziłem się proszę o wyrozumiałość i działać w myśl zasady "jeśli mam pisać głupoty - nie pisze nic". 

Nie znam tych zagadnień i  nie wiem jeszcze czy to jest dla mnie. 

Bardzo proszę o komentarze osób które są lub były w podobnej sytuacji do mojej. Lub pisz priv. 

 

Brzmi to trochę żałośnie. Tak jakbyś nie chciał stracić swojej partnerki, która Cię zdradziła, więc gotowy jesteś się poświęcić i wejść w związek cuckold byle Cię nie zostawiła. To nie wróży dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Marcin40 napisał:

Brzmi to trochę żałośnie. Tak jakbyś nie chciał stracić swojej partnerki, która Cię zdradziła, więc gotowy jesteś się poświęcić i wejść w związek cuckold byle Cię nie zostawiła. To nie wróży dobrze.

Poprostu to wszystko mnie przerasta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, 0009 napisał:

Poprostu to wszystko mnie przerasta. 

I dlatego przyszedłeś o tym pisać na dział "Życie erotyczne"? Zdumiewające 😎

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Zimna Zośka napisał:

I dlatego przyszedłeś o tym pisać na dział "Życie erotyczne"? Zdumiewające 😎

Tak przyszedłem dokładnie do ciebie abyś mogla napisać ten jakże dużo wnoszący komentarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jeszcze w szoku jak przerażone dziecko więc szukasz różnych rozwiązań aby wyjść z tego jak najmniej połamanym ale się tak nie da. Była zdrada więc nie masz predyspozycji do takiej zabawy i wcześniej lub póżniej i tak rozwód. Do cuckoldu nadają się związku pewne współmałżonka na 100% a u ciebie 0% zaufania. To jak usprawiedliwienie zdrady i przyklaśnięcie pomiataniu siebie w celu utrzymania małżeństwa  za wszelką cenę a tak się nie da. Odpuść , weż rozwód zdrada to zdrada i tego nie da się usprawiedliwić. Gdyby jej nie było, kochalibyście się, nigdy nie było zdrady ani flirtu a ciebie rajcowało jak na twoją reagują inni przy zerowym jej odzewie to wtedy mógłbyś zastanowić się co by było. Teraz masz kogiel mogiel i kisiel w mózgu przy tłumaczeniu z dupy dlaczego zdradziła, że ty jesteś temu winny i powinieneś jej pozwolić bo się dusi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się tyłu wiadomości prywatnych, naprawdę bardzo dziękuję za wszystkie informację oraz pomoc. Uzyskałem wiele cennych porad oraz sugesti. 

Za wszystko dziękuję, a jeśli znalazłeś/znalazłaś się w podobnym położeniu do mojego i jesteś na poziomie zapraszam do kontaktu. 

Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszelakie informacje i sugestie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×