Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam wszystkie Ciocie tu Tadzio.

Przyszedłem na świat 08.04 w piątek o 

08.04. O 16:32 przez sn. 4250 kg i 63 cm.

Trochę wymeczylem mame i trochę ją pocieli ale już szczesliwa. Cały czas jem mama ma dużo pokarmu że nie dość że ja jem.to jeszcze musi odciagac😂😂

Cały poród dziewczyny z 3 parciami tylko z 15 minut i Tadzik wypłynąl doslownie.chlust tyle wod mialam 😂😂🙈❤Tadzius wyszedl a wody zostaly .musieli czyscic bo bul bul mozna plywac .Naprawdę super pierwszy raz sn i naprawdę super 🙈🙈i do tego karmie marzenie moje

Mały w ogóle nie płacze jakby dziecka nie było tylko jak chce jeść to robi beee bee jak koza albo owieczka😂😂

Tadzio cały mąż póki co uszka nos usta 🙈

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aguś gratulacje dzielna kobieto. Witamy Tadzika na pokładzie ❤️

Duży chłopak i poród sn po 3 CC to niezły wyczynz jesteś wielka Aga! W jakim szpitalu rodzilas?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Aga91 napisał:

Witam wszystkie Ciocie tu Tadzio.

Przyszedłem na świat 08.04 w piątek o 

08.04. O 16:32 przez sn. 4250 kg i 63 cm.

Trochę wymeczylem mame i trochę ją pocieli ale już szczesliwa. Cały czas jem mama ma dużo pokarmu że nie dość że ja jem.to jeszcze musi odciagac😂😂

Cały poród dziewczyny z 3 parciami tylko z 15 minut i Tadzik wypłynąl doslownie.chlust tyle wod mialam 😂😂🙈❤Tadzius wyszedl a wody zostaly .musieli czyscic bo bul bul mozna plywac .Naprawdę super pierwszy raz sn i naprawdę super 🙈🙈i do tego karmie marzenie moje

Mały w ogóle nie płacze jakby dziecka nie było tylko jak chce jeść to robi beee bee jak koza albo owieczka😂😂

Tadzio cały mąż póki co uszka nos usta 🙈

 

Aga jestem pod ogromnym wrażeniem... naprawdę niesamowite aż... trudno uwierzyć... Gratuluję Bardzo Aga91 kolejnego dzidziusia i  porodu sn. Trzymam kciuki za karmienie piersią oby się udało... 

Ale jak to się stało że to już? Bo byłaś u lekarza na początku tygodnia... to w którym tygodniu Tadzik przyszedł na świat? 4200 toż to wielkoludek...  😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My już w domu. 

Po 13 byliśmy . Póki co Tadzik grzeczniutki tylko je .O 16 maja być dziewczynki to czekam jak na szpilkach 😂 

Olus termin miałam na 25.04 A urodziłam 8.04 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwsze spotkanie z braciszkiem kurczę co to za emocje ❤❤😭😭 

Nastka ostrożnie spokojnie,Bianka wpadła z przedszkola gdzie ten mój brat dawaj mi go tu

😂😂 A Alinka delikatnie po glowce ale jak płacze w sensie jak jest głodny to delikatnie beee jak owieczka 🐑🐑 to ucieka haha i mówi oczywiście po swojemu cii ciii 

Ale wczoraj miała fazę że jak siedzieliśmy przy stole obiad czy tam kolacja to Alinka koło siebie kosz Mojżesza musi mieć. Ogólnie dużo radości i emocji wczoraj ,pierwsze spotkanie .

Noc dobrze ,kurczę czuje jakby dzieCka  nie było daje się wyspać 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aga91 napisał:

Wczoraj pierwsze spotkanie z braciszkiem kurczę co to za emocje ❤❤😭😭 

Nastka ostrożnie spokojnie,Bianka wpadła z przedszkola gdzie ten mój brat dawaj mi go tu

😂😂 A Alinka delikatnie po glowce ale jak płacze w sensie jak jest głodny to delikatnie beee jak owieczka 🐑🐑 to ucieka haha i mówi oczywiście po swojemu cii ciii 

Ale wczoraj miała fazę że jak siedzieliśmy przy stole obiad czy tam kolacja to Alinka koło siebie kosz Mojżesza musi mieć. Ogólnie dużo radości i emocji wczoraj ,pierwsze spotkanie .

Noc dobrze ,kurczę czuje jakby dzieCka  nie było daje się wyspać 

 

Aga a jak przebiegal sam poród? Pozdrowienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oluś szybko bardzo . 

Ja w czwartek już coś słabo się czułam dziwnie nie komfortowo .w nocy się budziłam naszczescie  Alinka była spokojna spala w miarę. 

Rano wstałam żeby małe wyprawic do zloba i przedszkola pojechały o 7 tylko drzwi zamknelam chlap i polecialy wody ale mało jak szklanka mysle nie bede dzwonic di meza bo spanikuje . Zadzwonię jak zostawi dzoewcxyny w przedszkolu wiem ile mniej więcej to zajmuje .szybko pod prysznic tam znowu już nieco więcej poleciało. Przyjechał po mnie była gdzieś 07 30 nie później i na szpital od razu wszystkie badania przyjęcie itp. I spokój Tadzio poszedł spać żadnych skurczy ani nic to leze i ja .lekarz przyszedl i mowi jak przez wekee Pani nie urodzi rpbimy cesarke. Dziecko chce iśćjuż gotowe do porodu i nie ma już miejsca to zaszkodzi Pani tylko .Tadek wstał gdzieś po 13 dostałam biegunki ale to chyba że stresu i do 15 co chwilę do wc A Tadek nic i chyba o około 16 już mi polecialy wody przyszla polozna i mówi kobieto co nie wolasz że to już, glowka już na zewnątrz A ja mówię coo jak nic nie czuje nic nie boli nic leżę sobie tylko mokro poprostu noi mówi mi jak powiem przyji to mocno ok no .trzy parcia i Tadek z wodami wyplynal. Także naprawdę luzik .Tadzia wzieli na pomiary itp A u mnie jeszcze te wody więc musieli mi wszystko wyczyścić i to bylo najgorsze bo tego duzo mialam i stad ta waga taka u mnie i lekarz mowi ze gdyby nie te wOdy to trudno by mi bylo z takim pulpecikiem. Popekalam siła rzeczy bo duży był. 😂❤ok wjechalam z Tadkiem na salę była gdzieś 18 przystawilam go pojad odrazu umial. U mnie ten problem mam tą wadę to bez nakładek ani rusz póki co. Pokarmu mam pod dostatkiem to odciagam zeby nie bylo zapalenia u mnie jakiegos jak z Alinka 🙈Także najlepszy poród 😂😂 wzorowa ciąża i poród w porównaniu z gwiazdami 😂😂❤❤

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aga91 to bardzo niesamowite co piszesz... wręcz nie wiem co powiedzieć... Bo to wszystko wydaje się az nieprawdopodobne! 😉 Gratulacje. 👏👏👏 

A co z pozostałymi dziewczynami? 

Jak przygotowania do świąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Chciałabym zaprosić do sklepu z ubrankami dla dzieci (3lata-14lat). ekiddo.pl , oraz na facebooka ekiddo. gdzie dodajemy nowości oraz zdjęcia     Aktualna kolekcja to głównie styl marynistyczny ( dziewczynki) i auta wyścigowe ( chłopcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro przyjeżdżają do mnie moi rodzice i we wtorek rano wyjeżdżają.

Póki co to pieke jutro rano mięsa 3 rodzaje i będą w lodówce. Jutro wieczorem zamierzam upiec że dwa ciasta ale czy się uda nie wiem chce to zrobić nim rodzice przyjadą bo mama nic nie da mi zrobić 😂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aga, skąd bierzesz tyle sił?

Podziwiam❤️

Pamiętacie loginy dziewczyn. Chyba trzeba Im dać znać, że jesteśmy tutaj.

My dzisiaj przed 6 już rządzimy. Dama stwierdziła, że wystarczy już spania 😉 muszę dzisiaj posprzątać. Chociaż z Manią to syzyfowa praca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Aga91 napisał:

Jutro przyjeżdżają do mnie moi rodzice i we wtorek rano wyjeżdżają.

Póki co to pieke jutro rano mięsa 3 rodzaje i będą w lodówce. Jutro wieczorem zamierzam upiec że dwa ciasta ale czy się uda nie wiem chce to zrobić nim rodzice przyjadą bo mama nic nie da mi zrobić 😂 

 

Aga91 naprawdę to wszystko brzmi nieprawdopodobnie że przy 4 dzieci ktoś jest w stanie znaleźć czas na to wszystko co nam tu piszesz... chyba żadna z nas parę dni po porodzie nie piekła ciast. Ale może to ja jestem zbyt leniwa 🤣🤣 

aneczqa mało kto już udziela się na tym forum.. nasz topik chyba się kończy... szkoda i dziękuję Wszystkim za czas. Reaktywacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochanie ja przy pierwszym dziecku lezalam po porodzie chyba z trzy tygodnie w łóżku albo i 4 z rosolem taka słaba byłam  nic nie moglam w asyscie mamy i siostry i babci haha  😂 przy drugim dziecku tylko dwa A przy Alince to nic A nic  także wiem o czym mówisz 😂😂🙈 haha a przy Tadziu i cisza super i poród. Jak sobie przypomnę moje poprzednie ciążę i leżenie na patologii ciąży to aż ciarki mam .Alinka miesiąc wcześniej urodzona .miałam termin na 4 luty A Alinka 6 stycznia w trzech króli z bolami potem zapalenie piersi w połogu masakra to była 

Teraz odpukac wszystko dobrze i mam nadzieję że tak zostanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aga91 napisał:

Kochanie ja przy pierwszym dziecku lezalam po porodzie chyba z trzy tygodnie w łóżku albo i 4 z rosolem taka słaba byłam  nic nie moglam w asyscie mamy i siostry i babci haha  😂 przy drugim dziecku tylko dwa A przy Alince to nic A nic  także wiem o czym mówisz 😂😂🙈 haha a przy Tadziu i cisza super i poród. Jak sobie przypomnę moje poprzednie ciążę i leżenie na patologii ciąży to aż ciarki mam .Alinka miesiąc wcześniej urodzona .miałam termin na 4 luty A Alinka 6 stycznia w trzech króli z bolami potem zapalenie piersi w połogu masakra to była 

Teraz odpukac wszystko dobrze i mam nadzieję że tak zostanie 

Pamiętam Aga.

Alinkę urodziłaś 4 tygodnie przed terminem, a Tadzia 3 tygodnie. Przypomnij jaka masę urodzeniową miała Twoja mała?

A lekarz ginekolog prowadzący się sprawdził?

Edytowano przez Ola0985
M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochanie wszystkie dziewczynki moje max 2350 Tadziuś jeszcze raz taki .Bianka jak go zobaczyła to pyta ile on ma lat. Taki duży jak Alinka ha ha 

Olus jasne że się sprawdził. Przed podejsciem do sn zbadal w miarę możliwości powiedział na ta chwilę nie ma przeciwskazan probojemy zaczynamy jak tylko zacznie cisnienie szalec odrazu cc no dobrze. Udało mi się miałam dużo.wod i to pomogło bo gdyby malo albo na sucho to mogłabym nie Dac rady .

Potem położna powiedziała żebym na spokojnie probowala do piersi przystawic wzielam też butelkę i.kaktator ale nie przydało się.  Nie chce narazie eksperymentowac ale ktoregos dnia jak będzie najedzony sproboje sciagnac nakladki może uda mi się aby chwycil i ssal bez.

Cały czas zastanawiam się nad operacją plastyczną ale to po zupełnie na luzie za rok dwa jak 100% nie będę już karmić...to jest mój kompleks 

Olus jak samopoczucie jaka pogoda u Was

Edytowano przez Aga91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olus dziś śniadanie na 10 myślę usiadziemy do stołu potem spacer pietwszy Tadzia jak pogoda dopisze .przetesruje wozek.obiad wieczorem też przy stole 😂

Jutro dzień pizamowy planuje haha A jak pogoda dopisze to spacer może gdzieś pojedziemy A u Was 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aga jaka historia! Teraz doczytałam bo byłam w rozjazdach.

gratulacje! Klocus taki Haha Bianka ma najlepsze komentarze 😂

kochana ja tez chce wiedzieć skad siły bierzesz. Ja po porodzie to tylko dzieci mi spać i nie przeszkadzajcie, nie myślałam o robieniu ciast albo miesa 😄 jesteś nie do zdarcia, zuch dziewczyna!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochanie haha ja tak.mialam po Nastce pierwszy poród cc  ledwo żywą tylko w łóżku A potem nie ma wyjścia trzeba ogarnąć 😂 

Tak ,Tadziuś jesteś grzeczny póki co .tylko je i.spi .idziemy właśnie na pierwszy spacer. Znaczy podjedziemy autem do rynku bo daleko od nas 😂

Przetesruje wozek nie wiem.co Alinka w ogóle na to będzie 🙈 że ona nie siedzi w wózku swoim tylko nowym 

Jak Wam święta mijaja co robicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas święta się ogólnie udały. Tez byliśmy poza domem. Jak wasze dzieciaki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie byliście Olenko? 

Dobrze póki co zdrowi .moi rodzice wczoraj pojechali popołudniu .dzisiaj dzieci w żłobku i przedszkolu .będę po 15 dobrze szybko minęły święta. Wczoraj byliśmy na spacerze Alinka wczoraj zadowolona z wózka nowego siedziała grzecznie ale co będzie dalej nie wiem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×