Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

10 godzin temu, Smoothiemaker napisał:

Bambam a co robicie jak mały ma gorączkę? Macie jakaś nianie? Czy żłobek akceptuje chore dzieci 

Na szczęście to jakiś krótki wybryk natury bo po gorączce śladu brak ,:) młody nie chodzi do żłobka, mąż się nim zajmuje, siostra moja czasem przyjdzie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 godzin temu, Bambam napisał:

Na szczęście to jakiś krótki wybryk natury bo po gorączce śladu brak ,:) młody nie chodzi do żłobka, mąż się nim zajmuje, siostra moja czasem przyjdzie pomóc.

Bambam a jak mąż sobie radzi z maluchem? Ile ząbków macie? Bo mój mały 15 zębów i 16 ty wychodzi. Mój dziś kończy 15 mcy. Od dwóch chodzi. Ogólnie grzeczny jest ale lubi bardzo jak tata go nosi na rączkach. Tata szczęśliwy że maly jest za nim. U mnie na rękach nie jest mu tak dobrze. Do mnie przychodzi do cyca. Cały czas jest karmiony piersią i jest jedzenie nocne. Już jest to u nas normą. Na pewno odstawić go by było bardzo ciężko bo cały czas podjada w nocy i niczym innym się go nie uśpi - więc narazie o tym nie myślę.

Nasz wczoraj miał 5 kupek. Nie wiem co to było dziś jest już dobrze.

 

Edytowano przez Ola0985
Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olus jak mały nie ma już kupki ,kurczę to jakieś biegunkowe? 

Oo to u Ciebie taki męski team 😁😁😊

Jak mija majowka co robicie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.05.2022 o 08:17, Aga91 napisał:

Olus jak mały nie ma już kupki ,kurczę to jakieś biegunkowe? 

Oo to u Ciebie taki męski team 😁😁😊

Jak mija majowka co robicie 

 

Wszystko jest dobrze. Minęło. Wczoraj byliśmy w lesie. Spacerował sobie za rączkę podobało mu się a wy jak spędzacie majówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olu to dobrze że nic takiego ale co.czlowiek się nastresowal to jego 

Akurat mąż ma wolne do końca tygodnia to dobrze mozns gdzieś jeździć. Nie pcham się w rynek bo.to co się zawsze dzieje na majówkę na krakowskim rynku to obled że palca nie ma gdzie wsadzić to raczej wybieramy się właśnie tak jak Ty Olu lasek ,coś pod miastem .

Dziewczyny jak u Was 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ola, duma dla taty jak syn jest za nim, ego rośnie razy sto. U nas też nie wyobrażam sobie odstawienia nocnych karmień, pewnie skończyło by się to nocnym noszeniem a tego mi się nie chce wstając rano do pracy. U nas chłopaki radzą sobie dobrze, zawożą córkę do przedszkola, odbierają, robią zakupy, gotują obiad i chodzą na spacery. Syn nie narzeka 😁 mój mąż jest bardzo cierpliwym człowiekiem więc to na duży plus na takie wyzwanie. 

 

U nas ostatnio przewinęły się dwie choroby więc było ciężko. Wracamy powoli do zdrowia. Pogoda piękna więc spacerujemy, jeździmy na wycieczki. Gdzie planujecie wakacje? My remontujemy więc zostaje nam jakiś max tygodniowy wyjazd w góry. 

Aguś jak tam Tadzik? Kasia co u Zuzy? Smothie Aneczka i reszta dziewczyn co u dzieciaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bambam jak w pracy? 

Co tam za remoncik

Kurczę dobrze że już git że zdrowikiem co Wam było kochani

Tadziuś dobrze już miesiąc za nami .naprawdę póki co dobrze śpi ładnie daje pospać na Piersi więc jest bardzo dobrze . Alinka ciągle z Tadziusiem na przyczepke Bianka swoje trzy grosze wcisnie i zabawa na całego. Póki co zdrowi .jeśli chodzi o połóg to dochodzę do siebie w następnym tygodniu mam wizytę u lekarza pierwsza po porodzie zobaczymy co będzie co powie .

Na wakacje zaraz po zakończeniu roku szkolnego planujemy pojechać do moich rodziców na Suwałki najpierw wszyscy a potem jak dziewczyny będą chciały zostać to zostaną A w sierpniu zarezerwowalam wczasy A co wyjdzie z tego nie mam pojęcia czas pokaże. 

Dziewczyny jak zdrowie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Bambam napisał:

Ola, duma dla taty jak syn jest za nim, ego rośnie razy sto. U nas też nie wyobrażam sobie odstawienia nocnych karmień, pewnie skończyło by się to nocnym noszeniem a tego mi się nie chce wstając rano do pracy. U nas chłopaki radzą sobie dobrze, zawożą córkę do przedszkola, odbierają, robią zakupy, gotują obiad i chodzą na spacery. Syn nie narzeka 😁 mój mąż jest bardzo cierpliwym człowiekiem więc to na duży plus na takie wyzwanie. 

 

U nas ostatnio przewinęły się dwie choroby więc było ciężko. Wracamy powoli do zdrowia. Pogoda piękna więc spacerujemy, jeździmy na wycieczki. Gdzie planujecie wakacje? My remontujemy więc zostaje nam jakiś max tygodniowy wyjazd w góry. 

Aguś jak tam Tadzik? Kasia co u Zuzy? Smothie Aneczka i reszta dziewczyn co u dzieciaków?

Świetnie Bambam. U nas też karmienie nocne cały czas. My bierzemy do łóżka małego. Tez planujemy jechać w góry na parę dni. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny.jak u Was 

Jak w pracy 

Jak się czujecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywać ze mam zapiernicz:) 

mlody jest bardzo aktywny i lubi wszędzie zaglądać i pomagać. Najbardziej przy gotowaniu, muszę podstawiać mu stoleczek zeby mógł oglądać co robię i jak przygotowuje jedzenie. Chodzi dumny jak paw jak poproszę go o pomoc i on to zrobi ( wyrzucenie śmieci, pieluszki do kosza) i uśmiecha się na całego. 
jak już wstawiam rzeczy na kuchenkę to albo siedzi ni na rękach albo próbuje go zabawiać na podłodze, ale tam najchętniej tez by mieszał i pomagał. 
Zaczal spać w swoim lozeczku, ale w nocy najczęściej ok5 budzi się i bierzemy go do siebie. A w ciągu dnia jak nie jest w zlobku bo ma Katar to każe mi usiąść czasami i podnosi bluzkę żeby dostać pierś do possania. Uwielbia się tak wtulać.

Aga ale masz fajnie w domu, dziewczynki pewnie zajmują dużo czasu, a przy okazji jeszcze Tadzika oporządzić. Dalej dajesz rady karmić piersią? Nie wyobrazam Sobie poziomu twojego zmęczenia, ja czasami ledwo zipie a nie mam połowy twoich obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smothie Wow mały kucharz .kto wie może i będzie w przyszłości 😁😁

Tak karmię Piersia. Nie porownywalne z tymi butelkami co u dziewczyn było. Super sprawa .

Tadziuś zupełnie inny niż dziewczyny, nie taki humorzasty 😂😂😂 mogę wszystko w domu zrobić.potrafi się zająć póki co sobą 😁

Alinka bardzo mi asystuje wszystko podaje mi jak poproszę A potem Ważna chodzi że umie 😁😁

Kochanie ,jasne że zmęczona ale nie myślę o tym 😁😁 myślałam o tym przy pierwszym i drugim dziecku potem już nie mam czasu myśleć ha ha 

Idę jutro do lekarza ,pierwsza kontrola po porodzie. Mam nadzieję że wszystko ok będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym pomaganiem Alinki to u nas podobnie hehe, tez chodzi taki zadowolony ze ogarnął zadanie i wszyscy sa szczęśliwi. 
Wszystko ok po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Własne wróciłam. Wszystko dobrze .połóg dobrze zakończony. Brak krwawienia już. Czekam teraz na okres .

Nie podjelam teraz decyzji jeszcze o antyko.

Zastanawiam się jeszcze .coś poradzicie?  Zastanawiam się nad tym co wybrać i czy w ogóle wybrać. 

Jak wekeend się zapowiada u Was  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2022 o 12:28, Aga91 napisał:

Dziękuję. Własne wróciłam. Wszystko dobrze .połóg dobrze zakończony. Brak krwawienia już. Czekam teraz na okres .

Nie podjelam teraz decyzji jeszcze o antyko.

Zastanawiam się jeszcze .coś poradzicie?  Zastanawiam się nad tym co wybrać i czy w ogóle wybrać. 

Jak wekeend się zapowiada u Was  

Aga jak karmisz piersią to miesiączki możesz nie dostać... ginekolog nie poinformowała Cie o tym? Ja karmie cały czas w dzień i w noc a okresu nie mam. Mogę Ci polecić pigulki jednoskładnikowe dla kobiet karmiących. Ja biorę Desette Mono. Dobrze się po nich czuje. Okresu nie mam wcale. I jest mi z tym bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wrocil okres po tym właśnie jak odstawiłam od dziennego karmienia piersią, Aga jak ty karmisz dzień i noc to masz teraz spokój. Tylko uważaj bo koleżanka tak szybko w ciaze zaszła 😺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olus pewnie że mówił ale różnie bywa to już wolę wyprzedzić fakt. 

Jak minął wekeend 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu ,martwimy się o Ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2022 o 12:28, Aga91 napisał:

Nie podjelam teraz decyzji jeszcze o antyko.

Zastanawiam się jeszcze .coś poradzicie?  Zastanawiam się nad tym co wybrać i czy w ogóle wybrać. 

Aga, u nas niezmiennie stare dobre prezerwatywy. Stosujemy z mężem od początku i jak dotąd tylko dwa razy trzeba się było ratować czymś dodatkowo, z czego raz po prostu zapomnieliśmy, a ostatnio jak odstawiliśmy świadomie to za miesiąc byłam w ciąży 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trzeba o tym pamiętać 

A co masz na myśli ratować czymś dodatkowo ❤💋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Aga91 napisał:

No właśnie trzeba o tym pamiętać 

A co masz na myśli ratować czymś dodatkowo ❤💋

Tabletka „dzień po” ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne jasne 

A co u Was Martuśku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
6 godzin temu, martawy napisał:

Tabletka „dzień po” ;) 

Właśnie jak się karmi piersią to nie można ich stosować. Niestety.. przeciwnie też bym wybrała tą metodę 

Poza tym podobno karmienie piersią nie daje pewności ani nie zabezpiecza bo w przypadku przerw nocnych np 5h może wystąpić owulacja. 

Aga91? A myślałaś o kolejnym dziecku? 

Edytowano przez Ola0985
Mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olus myślę że już nie 😁😁

A życie to nie wiadomo co .chociaż uważam że już nie jest dobrze 😁😁😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2022 o 09:57, Aga91 napisał:

Jasne jasne 

A co u Was Martuśku

U nas w porządku, mały je i rośnie, nawet daje pospać starym, więc nie jest źle :)

A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem.

Remont wchodzi w ostatnią fazę, jesteśmy po szlifowaniu ścian, część już jest zagruntowana, część pomalowana. W jednym pokoju są już panele na podłodze. Część płytek w korytarzu, w kuchni i łazience wszystkie. U nas korytarz już ogarnięty, osadzone nowe futryny, drzwi w korytarzu. Zostały mi do wymiany drzwi w mieszkaniu. Dwie sztuki. Od Wielkanocy żyjemy na kupie z rodzicami na 50m2. Powiem Wam nie ma jak bąka puścić w samotności. Momentami jest ciężko, ale większych spięć nie ma. Jakoś się dogadujemy. Ostatnio była jeszcze moja siostra. Długa historia.. było nas wtedy 9 osób. Koszmar. Podobno tydzień i koniec. Ja obstawiam dwa. 

Mania zdrowa, ładnie się bawi, sporo mówi. Ma ogień w tyłku. Trzeba mieć oczy w koło głowy. 

Odezwę się na dłużej jak tylko znajdę chwilę. Może jutro po południu w pracy..

Buziaki Dziewczynki dla Was i Dzieci ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, cisza jak makiem zasiał. Pogoda, słoneczko to nie ma czasu na forum :) 

gdzie się wybieracie na wakacje? Ja się wacham, niestety urlop w sierpniu z racji szkoły, a nie chce małego umeczyc w upałach, chciałam lecieć do Grecji lub Hiszpanii. Chyba skończymy nad polskim morzem.

 

Aguś jak dajesz sobie radę z 4, jak tam Tadzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bambam ,dziękuję mały zaraz 3 miesiace .

Jest tak grzeczny że jestem w szoku .mogę samego.zostawic w łóżeczku i jest dobrze .mogę się zdrzemnąć lub coś zrobić w domu gdy dziewczyn nie ma.

Planuje w przyszłym tygodniu dziewczyny wysłać do rodziców trochę na dwa tygodnie znaczy Bianke i Nastke. Alinka i Tadziuś w domu .

Przyjadą to pojedziemy do Zakopanego na parę dni .zastanawiam się na Bułgaria ale nie wiem czy logistycznie z Tadkiem i jego bagazem dam radę haha cały majdan brać. 

Jak zdrowie u Was  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u nas goraco ze mozna zdechnac, codziennie albo 36 albo 39, jutro ma byc 31  i wietrznie wiec juz sie ciesze!

Wakacje na razie nie wiemy co i jak, pewnie cos wyskoczy, na razie to nie za bardzo mozna sie wloczyc bo maly chce wszedzie chodzic, zagladac, a my bysmy chcueli zwiedzac i lazic po miastach czy innych lasach i zakamarkach. 

Praca wre, ale chyba zaczne szukac czegos nowego bo ta praca to juz nie wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×