Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

U rodziny. Spędziliśmy tam święta. Aga91 a jak się czujesz po porodzie... Krwawisz jeszcze? Tadzikowi odleciał już kikut? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, serdecznie zapraszam Was do nowo otwartego sklepu online z odzieżą dziecięcą ekiddo.pl oraz na fb sklepu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olus krwawie kochanie zwłaszcza Jak dzwigne albo się schyle no połóg do 6 tyg to nie wiem ile potrwa to 

No właśnie nie odlecial jeszcze była położna akurat dziś mówiła że wszystko dobrze ❤❤❤

Olu przypomnij proszę Ty pracujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aga, a ty wiesz, że nie urodziłaś swojego syna w 37 tc, tylko w dobrym 42? Żaden noworodek nie mierzy 63 cm w 37 tc, ale w 42 już tak. Tadzik nadrobił ci trochę siedzenia w brzuchu za siostry. Dobry brat 👍 

A powiedz mi, jak cię czyścili z tych wód, to ci mówili, że czyszczą wody? 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi? Sugerujesz że Aga91 okłamała nas z ciążą i porodem... czemu miala by coś takiego zrobić.. chyba by nas nie wkręcała osoba która od kilkunastu miesięcy pisze z nami na forum... 🤔🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unlan 😂😂A gdzie ja pisalam o 37tc 😂😂ja Mówiłam że to mały wielkoludek 

Mówili co robią akurat tak fajnie że informowali co się dzieje. Bardzo komfortowo było. 

Jak dzień minął jak się czujecie jaka pogoda u Was 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Aga91 napisał:

Unlan 😂😂A gdzie ja pisalam o 37tc 😂😂ja Mówiłam że to mały wielkoludek 

Mówili co robią akurat tak fajnie że informowali co się dzieje. Bardzo komfortowo było. 

Jak dzień minął jak się czujecie jaka pogoda u Was 

Aga urodziłaś Tadzika w 36 tc czy w 37?

A co z karmieniem piersią? Udaje się,? Ile razy dziennie je?

Pogoda brzydka, deszcz pada. Czujemy się dobrze. 

Edytowano przez Ola0985
Inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ola0985 napisał:

O co chodzi? Sugerujesz że Aga91 okłamała nas z ciążą i porodem... czemu miala by coś takiego zrobić.. chyba by nas nie wkręcała osoba która od kilkunastu miesięcy pisze z nami na forum... 🤔🤔🤔

Tak tak już sugeruję 🤦 nic nie można tu napisać zapytać, bo już agresja.

1 godzinę temu, Aga91 napisał:

Unlan 😂😂A gdzie ja pisalam o 37tc 😂😂ja Mówiłam że to mały wielkoludek 

Mówili co robią akurat tak fajnie że informowali co się dzieje. Bardzo komfortowo było. 

Jak dzień minął jak się czujecie jaka pogoda u Was 

Termin miałaś na 25 kwietnia, urodziłaś 8 kwietnia, no to masz 37-38 tydzień. Nie musiałaś nic pisać. Ja tylko napisałam, że ta ciąża była o miesiąc starsza niż się wydawało, bo dzieci prawie 3 tygodnie przed terminem nie rodzą się takie długie.  Mogą mieć wysoką wagę, ale nie wzrost.  I dlatego było ci tak ciężko w ostatnie tygodnie, bo chodziłaś w ciazy dłużej niż ustawa przewiduje. Przecież sama miałam noworodka 62 cm urodzonego w 43 tygodniu, to wiem jak się człowiek czuje z takim ciężarem z przodu. 

Mam nadzieję, że to czyszczenie tych wód nie bolało. Mnie nie czyścili, to nie wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unlan to muszę zwrócić Ci honor bo na tamtym wątku starym ja pisalam że lekarz miał.watpilowsci ale ja nie mam.nigdzie zapisane że tak i tak .

A to prawda termin na 25.04 😁

Dla mnie najważniejsze że wszystko dobrze i dziecko i ja noi jasne ze ciezko daj spokój maly prawie jeszcze raz taki niz dziewczynki 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Aga91 napisał:

Unlan to muszę zwrócić Ci honor bo na tamtym wątku starym ja pisalam że lekarz miał.watpilowsci ale ja nie mam.nigdzie zapisane że tak i tak .

A to prawda termin na 25.04 😁

Dla mnie najważniejsze że wszystko dobrze i dziecko i ja noi jasne ze ciezko daj spokój maly prawie jeszcze raz taki niz dziewczynki 😂😂

Ale wiesz, że jakby dziewczynki urodziły się o czasie, czyli w 40 tygodniu i syn gdyby urodził się o czasie, czyli wcześniej, to wagę urodzeniową wszystkie dzieci miały by podobną? 3200-3500. Jakby się moje urodziły tak jak się miały urodzić, to miałyby 3700-3900 a nie 4500. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz lekarzem nie jestem to nie będę gdybac co by.bylo gdyby 😂

Pomimo.ze mały urodził się taki duży to.czuje się jak nowonarodzona, jasne że i połóg i inne rzeczy doskwieraja ale bez porównania. 

Tak ,karmie po raz pierwszy w życiu. Póki co jestem zadowolona. Super sprawa .❤❤

Jak.spedzacie czas w domu.co.robicie w taka pogodę, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Unlan napisał:

Ale wiesz, że jakby dziewczynki urodziły się o czasie, czyli w 40 tygodniu i syn gdyby urodził się o czasie, czyli wcześniej, to wagę urodzeniową wszystkie dzieci miały by podobną? 3200-3500. Jakby się moje urodziły tak jak się miały urodzić, to miałyby 3700-3900 a nie 4500. 

 

Nie koniecznie tak jest ze waga urodzeniowa zależy od tygodnia ciąży. Oboje dzieci urodzilam w 39 tc.starszy ważył 4kg a młodszy 3200. Nawet co do dnia ciąży tak się złożyło że urodziłam oboje. I co? Według mnie waga i wzrost jest uzależniona genetycznie.

Aga91 a jak z karmieniem? Jak to wygląda... czy karmisz w nocy... ile trwają karmienia u Ciebie i ile ich jest.. na dobę... musisz odczuwać ogromną różnice jak poprzednie dzieci karmiłaś butelką. A Tadziowi dajesz też mleko z butelki, odciągasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olu pewnie że karmię w nocy .mały wstaje  co 2 godziny 2.5 chociaż  wczoraj obudził się po 3 godzinach pojadl dobrze .

Czuje baardzo różnice. Jak była butelka to wiesz w nocy wstajesz dziecko płacze Ty z tą butelką grzejesz robisz A tak to przystawiasz i już.  Daje trochę butelki coś tam podziobie więcej się bawi tym smoczkiem A odciagam bo.sa takie dni.ze mam.nawal pokarmu ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Ola0985 napisał:

Nie koniecznie tak jest ze waga urodzeniowa zależy od tygodnia ciąży. Oboje dzieci urodzilam w 39 tc.starszy ważył 4kg a młodszy 3200. Nawet co do dnia ciąży tak się złożyło że urodziłam oboje. I co? Według mnie waga i wzrost jest uzależniona genetycznie.

 

Nie napisałam, że każde dziecko ma 3500 przy urodzeniu. Napisałam wyraźnie, że gdyby dziewczynki Agnieszki urodziły by się tak jak natura zaplanowała, czyli miesiąc później, to waga urodzeniowa dzieci była by większa i miałyby ponad 3 kg każda. Tak samo jak moje dziewczynki, gdyby urodziły sie tak jak powinny, a nie ponad 2 tygodnie po terminie, to byłyby mniejsze, poniżej 4 kg. A nawet i grubo poniżej, bo dziecko przecież w brzuchu rośnie, więc im w brzuchu dłużej siedzi, tym jest większe. Wagowo i na wzrost. Proste. 

Dziecko 63cm długości, to się ledwo w wanience mieści. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unlan A w jakim wieku masz dzieci jak mają na imię? 

Opowiedz nam.cos o sobie ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unlan nie chce nic mowic ooopps..

Aga jak dziewczyny z Tadzikiem? Alinka jest zainteesowana bobasem czy raczej nie? a pozostale siostry nadal uwazaja ze brat jest najlepszy? Rozbawily mnie tym stwierdzeniem ostatnio.

Jak tam dziewczyny po weekendzie? U nas super pogoda, takie mogloby byc lato dla mnie, a to dopiero sie rozkreca. Maly ma juz na ramieniu gdzie sie opalil, nie ma bata na to slonce tym bardziej ze moj maly jest raczej bladziochem. Juz musze go smarowac kremem przeciwslonecznym bo inaczej bedzie poparzony.

Na plazy nie bylismy ostatnio, jakos tak nam nie za bardzo pasuje zeby jezdzic, ale moze w nastepnym tygodniu? A tak to zlobek, praca zdalna albo z biura, szkola starszego, gotowanie, sprzatanie, i tak w kolko.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, Tadzik jest cool bo nie marudzi 😂😂

Alinka zainteresowana jest dalej i kosz z małym musi być koło niej .czuje się mam wrażenie Wazna bardzo 🙈❤ że ktoś jest mniejszy od niej 

Smoothie A ile już mieszkasz w tym miejscu ?daleko masz do pracy 

Dziewczyny jak Wy tam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadziwic sie Nie moge jak dużo mały juz rozumie i to nie tylko w naszym języku. On nie wie ze rozumie proste zdania i polecenia w 3 językach ( mój, partnera i wspólny ang), bo dla niego to sa Po prostu zwroty których go uczymy na codzień, niemniej widzę jak chłonne sa dzieciaki i zazdroszczę. Ja muszę się skupić i uwazac żeby informacje zostały w Głowie.
Aga my tutaj od 17 lat siedzimy.

Aneczka jak tam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smothie super mały zdolniacha 

Jaka różnica jest między dziećmi u Ciebie? 

U nas była dziś położna wszystko dobrze jest to mnie ucieszyło. 

Mały je i rośnie 😂😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smoothie, jestem i ja. Miałam wariacji tydzień. We wtorek pomorscy pojechaliśmy do Grudziądza prawie 300 km, bo w środę miałam wizytę u chirurga i dietetyka. Oficjalnie jest mnie mniej o 46 kg od mojej najwyższej wagi w życiu, 37 od września od operacji. Powiem Wam, że jakby zdjąć sobie drugiego człowieka z pleców. Najlepsza decyzja w moim życiu. Zaczynałam z rozmiaru 54, teraz nieśmiało mieszczę się w 38. Cały czas w to nie wierzę. Głowa nie zdąża za resztą..

Pozatym duuuzo pracy, u Mani wychodzą trójki, wszystkie na raz. Rodzi e zaczęli kapitalny remont i od jutra mieszkają u nas. U nich kują elektrykę, później ściany, parapety, drzwi, podłogi...

Dzień leci za dniem.. Z nowości, Mania potrafi szczekać jak pies i muczec jak krowa. Dzisiaj  dziadek nauczył ją pokazywać cycki🤦. Na pytanie gdzie są cycki Mania rozciąga bodziaka i od góry pokazuje paluszkami w odpowiednim miejscu . Tańczy, próbuje śpiewać, pokazuje. Pozatym jest strasznie marudna. Najlepiej tylko z mamą. Jak już mnie widzi, to nie schodzi z rąk. Koszmar

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aneczqa super że jesteś 

Haha A to Ci dziadek 

Alinka w sobotę bodajze miała fazę że coś jej jak.Tadzius jadł pierś to i ona chciała ale przyszła Bianka i coś jej nagadala że już duża i wstyd to przestała chcieć 😂😂 to był ten jeden raz 😁😁 

Aneczqa cieszę się że jesteś szczęśliwa po metamorfozie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Aga91 napisał:

Aneczqa super że jesteś 

Haha A to Ci dziadek 

Alinka w sobotę bodajze miała fazę że coś jej jak.Tadzius jadł pierś to i ona chciała ale przyszła Bianka i coś jej nagadala że już duża i wstyd to przestała chcieć 😂😂 to był ten jeden raz 😁😁 

Aneczqa cieszę się że jesteś szczęśliwa po metamorfozie 

Aga91 to duży dar ma Twoja Bianka jak ponad roczna dziewczynka rozumie jej słowa.... 🤔

Ciekawe może Tadzik taki spokojny bo ona jest jakąś zaklinaczką dzieci 😉 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ola0985 napisał:

Aga91 to duży dar ma Twoja Bianka jak ponad roczna dziewczynka rozumie jej słowa.... 🤔

Ciekawe może Tadzik taki spokojny bo ona jest jakąś zaklinaczką dzieci 😉 

 

A tak w ogóle chciałam Cie prosić żebyś mi w prywatnej wiadomości napisała namiary na ginekologa który Cie prowadził..  😉 mam przyjaciółkę z Krakowa która jest w ciąży i też rodziła 2 razy cc a teraz zamierza naturalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olus pewnie to nie dar tylko o zabawę chodziło 

Bo z Nastka już nie poszaleje ta Alina poważny wiek 6 lat 😂😂

Ola jak mały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2022 o 08:31, Ola0985 napisał:

A tak w ogóle chciałam Cie prosić żebyś mi w prywatnej wiadomości napisała namiary na ginekologa który Cie prowadził..  😉 mam przyjaciółkę z Krakowa która jest w ciąży i też rodziła 2 razy cc a teraz zamierza naturalnie. 

Ola dr Bogutyn z Rydygiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bambam co u Ciebie kochana jak się czujesz 

Jak maluszek 

😂

Dziewczyny co u Was ?Jak w pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aguś toczy się jakoś, w pracy w porządku, już wpadłam w ten rytm i mi mega pasuje. Odpoczywam od mamusiowania😁 robię swoje i nikt mi nie jęczy 🙏 wracam stęskniona i się bawimy. Mój młody gorączkę ma od wczoraj, coś złapał chyba na majówkę w prezencie 😭 a jak ty dajesz sobie radę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bambam różnie są gorsze i lepsze dni 

Tadziuś jest uroczy ..daje pospać grzeczny jakbym dziecka nie miała. Potrafi sam leżeć i nie potrzebuje uwagi .

Alinka bardzo bardzo za nim ,chyba będzie z tego mocny team. 

Bianka kierowniczka tego teamu i jakoś się kręci haha 

Jak temperatura Bambam jak się czujecie 

Reszta dziewczyn jakie plany na wekeend 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×