Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

6 godzin temu, Aga867 napisał:

 

Super. Czekam na nowe informacje z powodów 

Hejka na kiedy masz termin? ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sierpniowamama25 napisał:

By ustalić termin zakończenia ciąży patrzą na termin z OM czy z USG? 

Ja byłam wczoraj na konsultacji przed CC pytał o termin z om i zapisał mnie 10 dni wcześniej. Z om wychodziło 19 maj a termin CC mam na 9 maja.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy któraś z Was się orientuje czy przed CC dostaje się leki przeciwwymiotne ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny😉

Ja już jestem po 😁 nie ma się czego bać 😁 było super ☺ Jak macie jakieś pytania to piszcie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kdwk napisał:

A czy któraś z Was się orientuje czy przed CC dostaje się leki przeciwwymiotne ? 

Ja dostałam po pionizacji bo wymiotowałam dwa razy 😉 ale nie było tak źle 😆

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AgaAga31 napisał:

Hej dziewczyny😉

Ja już jestem po 😁 nie ma się czego bać 😁 było super ☺ Jak macie jakieś pytania to piszcie 😄

Gratulacje 😁 ile godzin przed CC zjadłaś ostatni posiłek?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hanus napisał:

Gratulacje 😁 ile godzin przed CC zjadłaś ostatni posiłek?? 

Dziękuję 😚12 kwietnia o 13:00 miałam cesarkę a nie jadłam od godziny 23:00 13 kwietnia ale to bardziej z emocji. Mówią żeby nie jeść minimum 6 h 😉

Edytowano przez AgaAga31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, AgaAga31 napisał:

Dziękuję 😚12 kwietnia o 13:00 miałam cesarkę a nie jadłam od godziny 23:00 13 kwietnia ale to bardziej z emocji. Mówią żeby nie jeść minimum 6 h 😉

Też gdzieś czytałam że właśnie minimum 6 h 😉. A jeżeli chodzi o przygotowanie i wywiad w dniu przyjęcia przed CC to pytał Cię anestezjolog np czy masz uczulenie na jakieś leki czy coś?? Bo ja jak teraz byłam na tej wizycie przed CC to w sumie nic nie zdążyłam powiedzieć ani zapytać bo byliśmy tam niecałe 5 minut. 😟 A i czy przed podaniem znieczulenia w kręgosłup znieczula też miejscowo np jakaś maścią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Hanus napisał:

Też gdzieś czytałam że właśnie minimum 6 h 😉. A jeżeli chodzi o przygotowanie i wywiad w dniu przyjęcia przed CC to pytał Cię anestezjolog np czy masz uczulenie na jakieś leki czy coś?? Bo ja jak teraz byłam na tej wizycie przed CC to w sumie nic nie zdążyłam powiedzieć ani zapytać bo byliśmy tam niecałe 5 minut. 😟 A i czy przed podaniem znieczulenia w kręgosłup znieczula też miejscowo np jakaś maścią??

Pytał mnie, na tej wizycie wstępnej o alergie na pokarmy i ogólnie czy mam na coś uczulenie. Jak leżałam na stole to jeszcze raz pytał czy jem np. orzechy, białka jaj i czy nie mam na coś uczulenie😉 chyba nie dali mi żadnego znieczulenia przed wkłuciem🤔 ale nie bój się, to było takie uczucie jak przy pobieraniu krwi, myślałamże będzie dużo gorzej😁 potem poczujesz takie fajne ciepło w nogach i drętwienie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AgaAga31 napisał:

Pytał mnie, na tej wizycie wstępnej o alergie na pokarmy i ogólnie czy mam na coś uczulenie. Jak leżałam na stole to jeszcze raz pytał czy jem np. orzechy, białka jaj i czy nie mam na coś uczulenie😉 chyba nie dali mi żadnego znieczulenia przed wkłuciem🤔 ale nie bój się, to było takie uczucie jak przy pobieraniu krwi, myślałamże będzie dużo gorzej😁 potem poczujesz takie fajne ciepło w nogach i drętwienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam tak zdezorientowana na tej wizycie, że jak zawsze wszystko gadam tak nie mogłam nic powiedzieć. Wiesz on to o moich danych o terminie CC czy mam choroby przewlekłe i na raz gada dziękuję 350zl proszę i do widzenia. Aż mnie zatkało. Najkrótsza wizyta na jakiej byłam w życiu u lekarza. Pobyt męża też nie był zapisany. Gadaliśmy jeszcze z Paniąw rejestracji odnośnie cen itp i się okazało jak zapytałam że na dokumentach pobyt z mężem nie jest zapisany. Tą wizytę nie oceniam pozytywnie. Taka po łepkach... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hanus napisał:

Ja byłam tak zdezorientowana na tej wizycie, że jak zawsze wszystko gadam tak nie mogłam nic powiedzieć. Wiesz on to o moich danych o terminie CC czy mam choroby przewlekłe i na raz gada dziękuję 350zl proszę i do widzenia. Aż mnie zatkało. Najkrótsza wizyta na jakiej byłam w życiu u lekarza. Pobyt męża też nie był zapisany. Gadaliśmy jeszcze z Paniąw rejestracji odnośnie cen itp i się okazało jak zapytałam że na dokumentach pobyt z mężem nie jest zapisany. Tą wizytę nie oceniam pozytywnie. Taka po łepkach... 

U nas ta wizyta też była bardzo szybka, powinni trochę więcej czasu na to poświęcić 😏 ale ogólnie pobyt wspominamy super, panie położone robiły mężowi kawę 😉 ze zrobieniem mleka dla małej, nawet w nocy nie było problemu, środki przeciwbólowe często dają (ale ból nie jest straszny, da się wytrzymać) 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2022 o 17:48, AgaAga31 napisał:

Hej dziewczyny😉

Ja już jestem po 😁 nie ma się czego bać 😁 było super ☺ Jak macie jakieś pytania to piszcie 😄

Super,że jesteś na bieżąco idzie się więcej dowiedzieć 👍😃 dziecko jest cały czas z Tobą? Położne pytają się o to czy przykładowo zabrać maleństwo bo chcesz się przespać ? Wiem,że przy CC zrobiło mi się słabo od razu zgłosiłam to na sali dostałam coś dożylnie,też miałaś taki przypadek ? Długo Cię trzymały drgawki po CC ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AgaAga31 napisał:

U nas ta wizyta też była bardzo szybka, powinni trochę więcej czasu na to poświęcić 😏 ale ogólnie pobyt wspominamy super, panie położone robiły mężowi kawę 😉 ze zrobieniem mleka dla małej, nawet w nocy nie było problemu, środki przeciwbólowe często dają (ale ból nie jest straszny, da się wytrzymać) 😊

Nom dokładnie... To super, że położne są ok ☺️ a kto Ci  robił CC? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kdwk napisał:

Super,że jesteś na bieżąco idzie się więcej dowiedzieć 👍😃 dziecko jest cały czas z Tobą? Położne pytają się o to czy przykładowo zabrać maleństwo bo chcesz się przespać ? Wiem,że przy CC zrobiło mi się słabo od razu zgłosiłam to na sali dostałam coś dożylnie,też miałaś taki przypadek ? Długo Cię trzymały drgawki po CC ? 

Córka była cały czas ze mną 😉 Nikt nie pytał czy ją zabrać, może dlatego że pierwszą dobę był ze mną mąż (doba dla osoby towarzyszącej jest do godziny 18:00, tak nam powiedzieli) Nie było mi słabo i nie miałam drgawek, więc nie wiem jakie mają postępowanie w takich przypadkach 😉 po pionizacji kręciło mi się w głowie i wymiotowałam 3 razy i wtedy dali mi dożylnie coś przeciwwymiotnego 😆

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Hanus napisał:

Nom dokładnie... To super, że położne są ok ☺️ a kto Ci  robił CC? 

Dr Zalewski 🙂 Jestem bardzo zadowolona, zagadywał na sali, śmialiśmy się 😆 Bardzo dobry specjalista, blizna jest bardzo ładna (potwierdzone przez moją położną😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, AgaAga31 napisał:

Dr Zalewski 🙂 Jestem bardzo zadowolona, zagadywał na sali, śmialiśmy się 😆 Bardzo dobry specjalista, blizna jest bardzo ładna (potwierdzone przez moją położną😉

Na wizycie przed CC też tak się zachowywał 😉 A kupowalas może ten żel który on poleca na ranę po CC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, AgaAga31 napisał:

Córka była cały czas ze mną 😉 Nikt nie pytał czy ją zabrać, może dlatego że pierwszą dobę był ze mną mąż (doba dla osoby towarzyszącej jest do godziny 18:00, tak nam powiedzieli) Nie było mi słabo i nie miałam drgawek, więc nie wiem jakie mają postępowanie w takich przypadkach 😉 po pionizacji kręciło mi się w głowie i wymiotowałam 3 razy i wtedy dali mi dożylnie coś przeciwwymiotnego 😆

A na kwalifikacji robią tez USG ? Czy tylko dane,pytania i podpisy ? ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hanus napisał:

Na wizycie przed CC też tak się zachowywał 😉 A kupowalas może ten żel który on poleca na ranę po CC?

Żelu nie, bo on mi mówił o jakimś żelu na zrosty 🤔 ale ten spray co polecają do pielęgnacji rany Ranisilver mam 😉 bardzo fajna sprawa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, kdwk napisał:

A na kwalifikacji robią tez USG ? Czy tylko dane,pytania i podpisy ? ☺️

Tak 😄 najpierw miałam wizytę u dr Zalewskiego i to była wizyta z USG, a potem z dr Witkowskim i to byk taki szybki wywiad 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sierpniowamama25 napisał:

A ile się czeka na taką wizytę kwalifikacyjna? Po telefonie do nich ? Łatwo sie dodzwonić?😊

Ja się dodzowniłam za pierwszym razem 😊Pani pytała na kiedy mam termin (22.04) umówiła mnie na 07.03 na konsultacje, termin cc ustalili na 12.04 a dzwoniłam tam jakoś w drugiej połowie lutego 🤔

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo dodzwoniłam się za pierwszym razem. Pani na rejestracji bardzo miła. Szczegółowo wszystko tłumaczy. Mnie umawiali w 30t na 35t na konsultacje przed CC, a samo CC ma być na 10 dni przed terminem z om czyli już za 21 dni 😱 jak mały wysiedzi do tego czasu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Hanus napisał:

Ja tak samo dodzwoniłam się za pierwszym razem. Pani na rejestracji bardzo miła. Szczegółowo wszystko tłumaczy. Mnie umawiali w 30t na 35t na konsultacje przed CC, a samo CC ma być na 10 dni przed terminem z om czyli już za 21 dni 😱 jak mały wysiedzi do tego czasu 😁

Powodzenia ✊ będzie dobrze👍 ja bym tak mogła rodzić co tydzień 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AgaAga31 napisał:

Powodzenia ✊ będzie dobrze👍 ja bym tak mogła rodzić co tydzień 😂

Mam nadzieję że powiem to samo jak już będzie po 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×