Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciew

sprowadzenie samochodu z zagranicy

Polecane posty

Gość maly78
witam, chce kupic fajne autkon, najlepiej golfa, mam okolo 5000EU, czy ktos moze mi dac jakis przyklad co moge miec za to, jade na gielde do Essen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellegant
Golf nie jest fajnym autem!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giselefam
witam pomoge kupic auto w niemczech moge zoorganizowac transport do Polski takze oplata za apliwo tylko w jedna strone :) piszcie na gisele_rpl@yahoo.de pozdrawiam wszystkich Gisela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaLuke
Witam zamierzam sprowadzic auto z niemiec.Mysle ze nie zdarze zalatwic wszystkich formalnosci. Mam wyjazd 20 lipca nad morze i chcialem wlasnie tym autem jechac..Wiem ze mozna np wykupic w niemczech ubezpiecznie na miesiac i czy na tym ubezpieczneiu i tych tablicach mozna normalnie jezdzic ? Czy musze tu w Polsce wykupywac ubezpieczenie ?? Po powrocie (10 dni) dopiero bym wszystko zaczal zalatwiac...Czy jest w ogole taka opcja ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska82
poszukuje volvo v40 do 3tys euro ... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicol2006
witam:) czy moglby ktos mi doradzic chce sprowadzic volvo v40 za okolo 3 tys euro. czy moglby mi ktos powiedziec czy za ta sume warto kupywac to autko czy lepiej zdecydowac sie na inne? zalezy mi na czasie do 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAROL
MAM OKAZJĘ KUPIĆ AUTO W ISLANDII CZY KTOS WIE JAKIE CZEKAJA MNIE PROBLEMY J W JAKIEJ KOLEJNOSCI MAM JE ZALATWIC PROSZE O PORADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rispektus
zajrzyj na moja stronę i skontaktuj sie ze mną w celu uzyskania informacji sprowadzane wp pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holandiapomocy
witam, sprowadzilem samochod z holandii. mam wszystkie dokumenty dotyczace wymeldowania i potrzebne do rejestracji oprocz danych sprzedajacego (samochod kupilem na gieldzie, na ktorej wszystko zalatwiaja ci sami... i zapomnialem wziasc danych sprzedajacego). jak moge zdobyc te dane, ewentualnie czy mozna zrobic fikcyjna umowe k/s z fikcyjnymi danymi sprzedajacego? prosze o odpowiedzi. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom2bia
Sprowadzilem auto z niemiec bez wymeldowania. Odeslalem blachy wlascicielowi. Czy bede mial problem z zarejestrowaniem skoro nie mam pieczatki o wymeldowaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolwolli
Witam Chcę sprowadzić samochód z niemiec na firmę. Jak to jest z podatkiem VAT.Czy kupując samochód odliczają VAT i czy akcyza jest do odzyskania . Podobno mając europejski NIP kupuje się bez VATU tylko nie wiem czy w polsce trzeba będzie coś płacić?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomas28
Czytam te forumw poszukiwaniu wskazówek jak sprowadzić autko z Niemczech,analizuje każde tematy tutaj i na innych forach i doszedłem do wniosku iż jest dużo sprzeczności jeśli chodzi o koszta i miejsca zakupów. Wszystcy proponują Essen które czynne jest w każda sobote,inni komisy w całym kraju ale znowu tam nikt nie ma pewności iz auto jest sprawne chyba że zabierzemy najpierw na przeglad lub ASAP co niepowinno sprawiać kłopotu sprzedającemu przed dokonaniem utargu,ale jednak gdyby sprzedający nie zgodziłby sie na tego rodzaju sprawdzenie to może znaczyc tylko jedno-auto jest trefne!. Zastanawiałem się ilu ludzi próbuje na własną rekę jechać do Niemiec i bez znajomości języka poradzili sobie zakupując naprawde dobre auto, z którego można być zadowolonym. Szczerze poczytałbym takie opowieści prawdziwe a nie tylko "chcę kupić" albo "pomogę w zakupie mieszkam w niemczech".Napiszcie swoje historyjki od momentu wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomas28
Tom2bia jesli odesłałeś blachy właścicielowi to on powinien załatwić wszystkie formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej669
Hej. Mam kilka pytań kupiłem auto w Holandii. Mam takie papiery = -Dowód rejestracyjny od pojazdu z Holandii -Druga i trzecia część dowodu rejestracyjnego od pojazdu z Holandii -Dowód rejestracyjny eksportowy pojazdu - Przewłaszczenie pojazdu - czy muszę je wszystkie tłumaczyć? I mam jeszcze taki problem miałem umowę dwujęzyczną - ale gościu co kupowałem od niego auto tak nie wyraźnie wpisał swe dane adresowe że w ogóle nic nie mogę rozczytać z jego pisma. Co mogę zrobić? Mogę jeszcze raz spisać umowę(podrobić jego podpis) ale jakie dane wpisać gościa - to jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej669
Hej. Mam kilka pytań kupiłem auto w Holandii. Mam takie papiery = -Dowód rejestracyjny od pojazdu z Holandii -Druga i trzecia część dowodu rejestracyjnego od pojazdu z Holandii -Dowód rejestracyjny eksportowy pojazdu - Przewłaszczenie pojazdu - czy muszę je wszystkie tłumaczyć? I mam jeszcze taki problem miałem umowę dwujęzyczną - ale gościu co kupowałem od niego auto tak nie wyraźnie wpisał swe dane adresowe że w ogóle nic nie mogę rozczytać z jego pisma. Co mogę zrobić? Mogę jeszcze raz spisać umowę(podrobić jego podpis) ale jakie dane wpisać gościa - to jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auta używane
Pomagamy kupić auta na terenie Warszawy i okolic - jedziemy z klientem do wybranego przez niego samochodu - i stawiamy diagnozę, czy warto czy lepiej nie brać danego auta. Badamy powłoke lakierniczą, ogólny stan auta, podpinamy pod komputer, jesteśmy w stanie natychmiast sprawdzić czy auto było rozbite czy nie. Również sprowadzamy auta głównie z Niemiec na zamówienie klienta. W przypadku pytań proszę o kontakt: autauzywane@tlen.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiuka1980
czesc mieszkam w holandii. tutaj posiadam samochod na holend,blachach jestem wlascicielka.w grugniu chce go prze rejesttrowac na polskie blachy,w tym problem ze ja nie posiadam zadnej umowy kup-sprze,bo tu nic takiego nie ma ,czy moze ktos wie czy bez problemu zarejest auto w polsce.no i ile zaplace podatku za sam?jest z 2002 r.1.9 tdi .dziekuje bardzo za odpowiedz ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w innym temacie pisałam, ale się powtórzę. Mój brat mówił, że jeśli ktoś chce sprowadzić samochód z zagranicy, to warto zajrzeć na carpaka.com Podobno mają tam wielki wybór aut i bardzo dobre ceny. Jednocześnie u nich się opłaca, bo te samochody są sprawdzone i z papierami. Z pewnością lepsze to niż kupowanie samochodu w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się, z usa zakupy są pewne, trzeba tylko sprawdzic autko w carfax albo autocheck i ma się 99% pewności co z nim było nie tak i czy w ogole coś było. osobiście polecam faceta z piotrkowa http://www.usa-auto.eu - znajomy, znajomego znajomego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekkk3
jeśli w ogóle planujecie kupno auta niech je obejrzy fachowiec przed kupnem wtedy napewno nie kupicie tandety czy z niemiec czy z polski. jestem lakiernikiem i na pierwszy żut oka potrafie określić czy auto było malowane. ostatnio miałem klienta który twierdził że auto nie było w ogule robione a było prawie całe malowane po oględzinach . klient kupił z własnej kieszeni miernik grubości lakieru za ok 200zł niskiej jakości to nawet ta chinska tandeta wykazała ze jest zle ja oględziny za 50zł normalnie powłoka lakiernicza powinna mieć 200-250 mikro metrów a było 1000-3000 w niektórych miejscach czyli ponad 1- 2cm szpachli podkładu i lakieru rekord miałem na dodzu niewiem jak to się pisze amerykańskie auto miało na błotniku ponad 8 cm szpachli 8!!!!! i wszystko popękało w ogule blacharka nie była robiona jeśli interesuje was ten temat moge doradzić za free he martinkrukowski@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle kupowanie auta bez fachowca to pomyłka, a co dopiero kupowanie auta sprowadzanego. Trzeba mieć też swoje auto serwisy, które pomogą w konserwacji samochodu. Mogę wam polecić http://www.turbojulita.pl/ - bardzo fajny serwis i niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy sprowadzaniu samochodu z zagranicy trzeba pamietać też o takich pobocznych obowiązkach z tym związanych, jak np. skompletowanie i przetłumaczenie dokumentów samochodowych. Ja przy kupnie samochodu w Niemczech oddawalam papiery do tlumaczenia do http://tlumaczeniabydgoszcz.com.pl/ - szybko i niezawodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprowadziłam auto za pośrednictwem brokera - http://www.lesniewscy.eu/ . Naprawdę warto korzystać z takiej pomocy przy kupowaniu samochodu! Zajmuje się dosłownie wszystkim, załatwia każdą głupią formalność z którą sama bym sobie pewnie nie poradziła... Także to bardzo kompetentny broker, można sporo oszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terezinna
z tego co wiem jak my sprowadzalismy to wujek wynajal specjalna firme ktora na lawecie przywozi po kilka samochodów :) jak chcesz to sprobuj moze tutaj popytac http://vico-transport.pl/uslugi bo z tego co wiem to maja to w swojej usludze oprocz przewozu osob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od kilku ładnych lat jestem zawodowym kierowcą. Kursy mam do różnych państw na świecie. Niestety jak to bywa, miałem kolizję. Do końca nie potrafiłem sobie z niektórymi dokumentami poradzić. Firma Abak pomogła mi w uzyskaniu opinii rzeczoznawców biegłych sądowych. Po tym incydencie od razu wziąłem ubezpieczenie komunikacyjne za ich pośrednictwem. Pomagają mi również w tłumaczeniach dokumentów samochodowych w różnych językach. Polecam współpracę z firmą Abak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnei za dużo jest zabawy z tą papierkową robotą przy sprowadzaniu auta ,mialem podobna sytuację i po prostu znalazłem firmę AutoOrder, która zajmuje sie sprowadzanem aut z Niemiec tylko z tą różnicą że można z nimi jechac do Niemiec oglądać auta i sobie wybrać coś na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz się skontaktować z firmami które zajmują się papierkami przy ściąganiu aut zagranicznych. Np my z mężem korzystaliśmy z pomocy Agencji Celnej ABAK. Załatwili za nas wszystko a dokumenty dostaliśmy do domu. Świetne rozwiązanie. Polecam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×