Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
smutnazabapsd

Awantura o ...enkę

Polecane posty

 

Laski, pytam, bo się nie do końca orientuję w etykiecie weselnej. Moja przyjaciółka zgodziła się iść ze swoim znajomym jako osoba towarzysząca na wesele, na którym on był świadkiem. Dowiedziała się o weselu w zasadzie tuż przed nim. Ubieramy się obydwie w dość ciemnych kolorach, pożyczyłam jej na to wesele welurową/aksamitną kieckę na ramiączkach za kolano w kolorze ciemnej zieleni/ciemnego morskiego. Welur jak to welur, mieni się w swietle, czasem ta ...enka w czern wpadała, a czasem mieniła się na zielono, no wiadomo. 

 

Poszla na to wesele, wybawiła się, welon złapała, wróciła do domu, jej znajomy został chwilę dłużej i dzwoni do niej, że jest awantura o ...enkę. Rodzina pary młodej i para młoda podniosła na tego chłopaka raban, że przyprowadził dziewczynę w ciemnej ...ence, tak się pożarli, że teraz nie ma gdzie spać, bo miał nocować u pana młodego. 

 

Powiedzcie mi, jak ludzie się w pierwszym dniu małżeństwa żrą się o cudzą ...enkę, to świat oszalał czy my? Specjalnie jej tę zieloną pożyczałam, bo sama miała całkiem czarne, ubieramy się w takim dość gotyckim można by powiedzieć stylu, kolorowych nie mamy i źle się w tym czujemy. Czy na weselu obowiązuje taka zasada, że człowiek jest tylko ozdobą i ma się przestać w swoim stylu ubierać? Zgłupiałam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×