Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
0009

Kelnerka toples

Polecane posty

Moja żona znalazła ofertę pracy w klubie toples, nigdy wcześniej nie pracowała w takiego typu pracy. Myślałem że to pewna forma żartu z jej strony ale jednak nie. Wczoraj była na rozmowie kwalifikacyjnej czy raczej castingu( jeśli tak to można nazwać) i pomimo kilku wpadek ten klub jest  nią zainteresowany nadal. Lokal typu VIP, wejście na zaproszenie czyli nie da się tam wejść z tzw ulicy. Swoją drogą ten casting to porażka. Żona odwaliła już kilka spektakularnych numerów jednak tym przechodzi samą siebie z uwagi na to że mamy dzieci a owy klub jest tylko 80 kilometrów od naszego domu. Praca w 100% bez świadczenia usług sexualnych a bycie toples w klubie  to tylko jakieś 5% czasu spędzonego tam. - przynajmniej takie są zapewnienia. Reszta to praca typowej kelnerki plus pomoc barmance a po zamknięciu lokalu pracę porządkowe. Co mam o tym myśleć?? Czy któraś z Pań pracowała w takim miejscu? Lub ktoś byl klientem takiego klubu?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zieeeeew.... 😴 Zakładałeś już to prowo wiele razy, nuuuuuda, wymyśl coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Szуderca napisał:

Zieeeeew.... 😴 Zakładałeś już to prowo wiele razy, nuuuuuda, wymyśl coś innego

Problem w tym że napisałem prawdę, wiem że być może nie potrafisz tego zrozumieć lub w twoim poukładanym życiu nie ma takich problemów. Niestety jak widzisz nie każdy tak ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie próbuj robić z nas ...ów, wystarczy zajrzeć w twój profil i widać, że jesteś walikonikiem, który podnieca się fantazjowaniem o byciu zdradzanym przez żonę. Nuuuuuda 👎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szуderca napisał:

Nie próbuj robić z nas ...ów, wystarczy zajrzeć w twój profil i widać, że jesteś walikonikiem, który podnieca się fantazjowaniem o byciu zdradzanym przez żonę. Nuuuuuda 👎

Widzisz dzieciaku napisałem prawdę która to cie przerosła, żyjesz w świecie fantazji a tutaj na forum jak widać pełnisz funkcje "dyżurnego błazna" Cóż mogę ci powiedzieć 🤔 Bywaj zdrów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... złodziej najgłośniej krzyczy:"Łapać złodzieja!" 😄 

Siema Bezlistny... Ty i dzieciak... 😄 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×