Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malwina67345

Przyjaciółka zrobiła się nie do zniesienia

Polecane posty

Cześć . Od wielu lat przyjaźnie się z pewna osoba . Jest teraz w ciąży a facet ja zostawił … bardzo się zmieniła zależy jej tylko na wyglądzie i bardzo naśmiewa się z innych ludzi i w dodatku wyzywa wszystkich a siebie uważa za najlepsza i najpiękniejsza . W dodatku cały czas oczekuje ode mnie wspólnego spędzenia czasu bo jej się nudzi a ja mam rodzine , dom , prace i obowiązki . Nie wiem co zrobić , głupio mi cokolwiek jej powiedzieć bo jest w ciąży . A zawsze po spotkaniu z nią wracam z gorszym samopoczuciem . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to zawsze namawia mnie dalej i wychodzi tak ze nie potrafię jej odmówić a czasami wymyślam ze boli mnie coś i idę się położyć . A jeżeli odmowie jej to wtedy od razu umawia się na następny dzień …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malwina67345 napisał:

W zasadzie to zawsze namawia mnie dalej i wychodzi tak ze nie potrafię jej odmówić a czasami wymyślam ze boli mnie coś i idę się położyć . A jeżeli odmowie jej to wtedy od razu umawia się na następny dzień …

Miałam taką męczydupę i wampira za przyjaciółkę. Rozluźnij relację do takiej koleżeńskiej- będzie ci lepiej.

No i powiedz normalnie że aktualnie nie masz czasu bo spędzasz czas z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×