Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mrsmariah

Jak ubieracie niemowlę

Polecane posty

Jak ubieracie niemowlę o tej porze roku na co dzień w domu, do snu i na spacer? Jak i w czym śpi wasze maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubieram go tak jak siebie. Jeśli mi jest ciepło w nocy i mam tylko koszulkę i majtki to jemu też koszulka i pampers bo tak i tak będzie przykrywany. Jeśli gdzieś idziemy i zakładam bluzę, długie spodnie to jemu też w sensie body, bluzę i długie spodenki. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda mam 2 latkę ale jak była niemowlakiem i była taka pora roku to na codzień miała body krótki rękaw i długie legginsy lub długie spodenki dresowe do snu to pajacyk na spacer długie spodenki dresowe albo legginsy body krótki rękaw i bluza rozpinana zawsze brałam kocyk kładłam go na dole wózka jak mocniej zawiało to przykrywałam małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dwór zależy od pogody. Dzisiaj było ciepło, około 20 stopni, ale wiało, więc miała body na krótki rękaw, bluzkę na długi, leginsy i skarpetki. Kocyk bawełniany. I czapeczkę, bo katar ma przez ząbkowanie, nie chce pogorszyć. Wczoraj było chyba 25 stopni, miała body na krótki, leginsy, skarpetki i spała pod bawełnianym otulaczem. W domu codziennie body na krótki i leginsy, skarpetki oczywiście. W nocy zazwyczaj pajacyk na długi rękaw, ale taki cienki bawełniany. Odkrywa się przez sen 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak by mialo cieply kark i letnie raczki. Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi,bo kazdy czlowiej jest inny..

Syn cala zime biega po domu w krotkich spodenkach i koszulce,bo mu wiecznie cieplo. Corka to zmarzluch i jak byla mlodsza to zawsze o raz grubiej ubrana niz syn. W sensie gdy Mlody w koszulce ,ona w bluzeczce na dlugi rekaw. W lecie mielismy zimno w mieszkaniu bo jakies 20 stopni,corka ciagle marznela wiec cale lato byla ubrana w dlugie legginsy i body z dlugim rekawem. Syn przy tej samej temperaturze lerzal w samych bodach z krotkim rekawem.

Na spacer zalezy od pogody,niemowle ktore lezy w gondoli jest osloniete od wiatru i gdy slonce prazy ale wieje wiatr  ,dziecko czuje tylko promienie slonca. I tu tez w sumie zalezy od dziecka,bo corka na 23 stopniach nie miala nic przeciwko dlugim spodenka,syn moment byl spocony.

Lepiej ubrac lzej i zabrac bluzeczke,niz ubrac dlugie body zeby sie dziecko grzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2022 o 10:38, Mrsmariah napisał:

Jak ubieracie niemowlę o tej porze roku na co dzień w domu, do snu i na spacer? Jak i w czym śpi wasze maleństwo?

Oki jest Maj więc u nas to wygląda tak :

Syn ma 9 miesięcy, od zawsze, bez względu na porę roku śpi w cieniutkim pajacyku. 

W domu na codzień też zazwyczaj chodzi w pajacyku (bo mi najwygodniej. Uwielbiam pajace) lub w samych bodach. 

Na spacer, na zewnątrz ubieramy spodenki + body do tego bluzę jeśli jest chłodniej lub wietrznie, albo kamizelkę. Na głowę cianka czapka lub kapelusz by chronić przed słońcem. Dodam że my na spacery chodzimy do lasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzień body na krótki rękaw, spodenki, skarpetki i bluza w przypadku średniej pogody 🙂 No i kapelusz, gdy jest wiatr. Na noc piżama na długi rękaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×