Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wojojo

Nurtujące pytaniee.. pomóżcie.

Polecane posty

Witam was drogie panie, mam do was pytanko odnośnie seks spotkań ze starszymi kobietami ja mam 24 lata jestem przystojny tak twierdzą panie z którymi rozmawiam. Najlepsze jest to że one chcą się ze mną spotykać lecz jak ma już dojść do spotkania to one mają wyrzuty. Może któraś z pań może mi ten temat przybliżyć i zrozumieć. I czy też tak wam się zdarza/ło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona ma 38 lat i ma córkę ale rozmawiamy o tym i nie jest przez to wycofana może tą drugą opcja ale ciężko powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Wojojo napisał:

Ona ma 38 lat i ma córkę ale rozmawiamy o tym i nie jest przez to wycofana może tą drugą opcja ale ciężko powiedzieć

38 to nie jest tak źle sam kiedyś miałem takie fantazje żeby się spotykać z 15 lat starsza... fantazja niespelniona i trochę zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Wojojo napisał:

Ona ma 38 lat i ma córkę ale rozmawiamy o tym i nie jest przez to wycofana może tą drugą opcja ale ciężko powiedzieć

38 to nie jest tak źle sam kiedyś miałem takie fantazje żeby się spotykać z 15 lat starsza... fantazja niespelniona i trochę zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2022 o 08:48, Nowy2022 napisał:

38 to nie jest tak źle sam kiedyś miałem takie fantazje żeby się spotykać z 15 lat starsza... fantazja niespelniona i trochę zaluje

Marzenia się czasem spełniają w najmniej oczekiwanyn momencie (np będziesz miał 60 lat ona 75 😍). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×