Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Misia25

Czy jestem w ciąży?

Polecane posty

Witam. Od prawie roku biorę tabletki antykoncepcyjne Vines. 4 dni temu po raz pierwszy partner doszedł we mnie. Dzisiaj pojawiło się u mnie brązowe plamienie, które nigdy wcześniej nie miało miejsca. Tabletki biorę regularnie, codziennie o tej samej godzinie, nie pominęłam żadnej tabletki. Czy to plamienie oznacza plamienie implantacyjne i jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Misia25 napisał:

Witam. Od prawie roku biorę tabletki antykoncepcyjne Vines. 4 dni temu po raz pierwszy partner doszedł we mnie. Dzisiaj pojawiło się u mnie brązowe plamienie, które nigdy wcześniej nie miało miejsca. Tabletki biorę regularnie, codziennie o tej samej godzinie, nie pominęłam żadnej tabletki. Czy to plamienie oznacza plamienie implantacyjne i jestem w ciąży?

Kiedy termin miesiączki? Może wtedy zrób test? Albo idź na krew z oznaczeniem beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Misia25 napisał:

Witam. Od prawie roku biorę tabletki antykoncepcyjne Vines. 4 dni temu po raz pierwszy partner doszedł we mnie. Dzisiaj pojawiło się u mnie brązowe plamienie, które nigdy wcześniej nie miało miejsca. Tabletki biorę regularnie, codziennie o tej samej godzinie, nie pominęłam żadnej tabletki. Czy to plamienie oznacza plamienie implantacyjne i jestem w ciąży?

Przy regularnym braniu tabletek nie ma owulacji, więc ciąża Ci raczej nie grozi. Jak Cię to stresuje, to za tydzień zrób test. Plamienie może mieć różne przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestes w ciazy. Jezeli od roku przyjmujesz antykoncepcje i robisz to regularnie to owulacji nie masz i nie mozesz miec. Plamienie ma jakas inna przyczyne niz ciaza. Jezeli bedzie sie powtarzac  to idz do lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vines to tabletki niskodawkowe. Miałam to samo (w sensie plamienia) i jedyne co lekarz mógł mi zaproponować to albo zmienić tabletki z wyższą dawką hormonów albo inne metody antykoncepcji. Mimo plamień spowodowanych za niską dawką hormonów ochrona przed ciąża jest zachowana. Jeżeli będą się powtarzać plamienia to warto iść do ginekologa i rozważyć zmianę tabletek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że stwierdzanie ciąży po samym plamieniu jest niestosowne :classic_smile: Jeżeli masz wątpliwości, to zrób sobie test BETA-HCG 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×