Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
helio33

Wózek dla dziecka - Riko dobry wybór?

Polecane posty

Rozglądam się za wózkiem dla mojego dziecka, urodzi się pod koniec sierpnia. Zależy mi na sporej gondoli żeby do marca w razie czego mieścił mi się ze śpiworkiem. Riko ma chyba dobre wózki, jak myślicie, co możecie polecić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Riko ma bardzo dobre wózki. A jaki masz budżet? Bo są modele nieco tańsze i droższe, na pewno dużą gondolę ma Riko Nano Pro czy Nesa, kosztuję w wersji 2w1 w granicach 2 tys zł. Miękkie wózki, z zasuwanym koszem na zakupy i pojemną torbą w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak do 2 i pół tysiąca mogę wydać już z fotelikiem myślę. Ale nie wiem sama czy szukać już wózka 3w1 czy 2w1 i osobno fotelik. Tylko nie wiem czy będę mogła potem go przypiąć do stelaża wózka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych wózków dokupisz adaptery do innego fotelika i będziesz mogła zamontować. To już do przemyślenia jaki chcesz, znajdziesz na pewno online zestawy tego wózka z fotelikami, do 2500 zł powinnaś kupić. A jak stacjonarnie to też w wielu sklepach mają dostępne te wózki i polecają sprzedający zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Riko nano pro to będzie świetny wybór, na pewno będziesz zadowolona. Wózek i fajnie wygląda i jest bardzo funkcjonalny, łatwo się go prowadzi a dziecko nawet 7 miesięczne ma jeszcze miejsce w gondoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież dzieci są na tyle małe żeby wziąć je na ręce. Takie wózki to utrapienie dla ludzi w sklepach czy na ulicy. Mamuśki myślą że ich dziecko jest najważniejsze dla każdego i każdy ma wejść na półkę / słup / inna osobę żeby mogła przejechać. Bo inaczej spłaszczy stopy. Jak chcesz wózek to kup coś ludzkich rozmiarów co nie zajmie całego przejścia do kasy czy wejścia do jakiegoś budynku. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wózek ma być przede wszystkim wygodny dla dziecka i na to będę patrzeć przy wyborze. Nie kupuje się wózka na spacery do sklepów, na pewno wózki sklepowe są szersze jak te dziecięce. Dziękuje za porady, Riko Nano Pro to dobra decyzja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mogę polecić Ci z całego serca wózki Anex Baby. Solidne wykonanie, eleganckie mają piękne kolory a co najważniejsze dziecko dobrze się w nim czuje. Najlepszy wózek jaki mogłam kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Riko Nano Pro bym brała jak nic. A co do fotelika to można spokojnie wziąć osobno i dokupić adaptery ale te z zestawów też z Riko są dobrej jakości. Nie bałabym się w takim wozić dziecka w aucie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepszy wózek to te od anex Baby. Mają bardzo dobra amortyzację piękne wykończenie i fajna jest torba którą można nosić jak plecak. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rico Basic najlepszy wozek ever,  kupisz do 1450 zl.  Ja mialam roan bass, to byl moj wymarzony wózek,  ale nie bylismy zadowoleni.  Pare razy pękł stelaż 😕 dzis zamowilam nową spacerówkę, easygo minima.  Ciekawe jak sie sprawdzi 🤔 mial ktos? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rico Basic najlepszy wozek ever,  kupisz do 1450 zl.  Ja mialam roan bass, to byl moj wymarzony wózek,  ale nie bylismy zadowoleni.  Pare razy pękł stelaż 😕 dzis zamowilam nową spacerówkę, easygo minima.  Ciekawe jak sie sprawdzi 🤔 mial ktos? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla porownania anex 3w1 kupisz za 4-5 tys.  No ale zalezy kto jaki ma budzet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jak jest jakość to jest i cena. Ale przy anex baby to się opłaca to jest naprawdę dobry wózek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz easywalker harvey3, my mamy ten w wersji premium. Gondola jest przestronna, więc dziecko ma komfort. Do tego wózkiem naprawdę świetnie się jeździ, ma dobrą amortyzację, więc sprawdza się praktycznie w każdym terenie. Cena jest też przystępna, jakość wysoka i dożywotnią gwarancję dla pierwszego właściciela dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×