Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Maquina

Test check & go

Polecane posty

Hej dziewczyny, po raz pierwszy robiłam test strumieniowy i zastanawiam się, czy ten wynik może być wiarygodny. Praktycznie od razu pokazały się 2 grube kreski, które po 5 minutach nadal tam były. Niestety po fakcie czytam w necie wiele negatywnych opinii na temat tych testów… Wiem, ze muszę powtórzyć test najlepiej innej firmy, ale mam wątpliwości bo czuje się, jakbym zaraz miała dostać okres! Może to torbiel albo zaburzenia hormonalne? Czy możliwe, ze test od razu pokazuje grube krechy i ma rację? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Maquina napisał:

Hej dziewczyny, po raz pierwszy robiłam test strumieniowy i zastanawiam się, czy ten wynik może być wiarygodny. Praktycznie od razu pokazały się 2 grube kreski, które po 5 minutach nadal tam były. Niestety po fakcie czytam w necie wiele negatywnych opinii na temat tych testów… Wiem, ze muszę powtórzyć test najlepiej innej firmy, ale mam wątpliwości bo czuje się, jakbym zaraz miała dostać okres! Może to torbiel albo zaburzenia hormonalne? Czy możliwe, ze test od razu pokazuje grube krechy i ma rację? 

Tak, test jest wiarygodny. Mnie też test strumieniowy pokazał dwie kreski od razu po kilkunastu sekundach. Nie musisz powtarzać testu, po prostu umów się do ginekologa na za 2-3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Na razie jestem w szoku, mimo że dopiero lekarz może potwierdzić czy to ciąża czy nie. Nie spodziewałam się po 5 latach bez zabezpieczenia i bez ciąży ujrzeć 2 kresek… Więc wciąż możliwe, ze to zaburzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam i strumieniowy i płytkowy, kreski były od razu a robiłam testy wieczorem. Też myślałam że to nowotwór prędzej niż ciąża. 

Gratuluję. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×