Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
cyniczna obserwatorka

Co sądzicie o instamatkach?

Polecane posty

Hej, co sądzicie o instamatkach? Czy same nimi jesteście? Czy uważacie, że to jest w porządku relacjonować swoje życie oraz dzieci w social mediach. Pytam, bo mam mieszane odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym nikogo nie obchodzącym zdaniem uważam że socjalmedia zaszły trochę za daleko. Fajnie się klika, pieniążki lecą komuś na konto, glupi ludzie cieszą się lajkami, a tymczasem ludzie żyją z telefonem i kamera przy twarzy streemujac na żywo wszystko i nagrywając każdy aspekt swojego życia, życia swoich dzieci. No filters

Każdy jest teraz celebryta i spec w każdej dziedzinie za 50 groszy

Mam znajoma która ma straszne parcie na szkło i codziennie na insta wstawia 20 relacji w których opowiada jsk jej się spało, po co w Lidlu była i jakie problemy maja jej już dorosłe dzieci. Nie wiem co ludzie maja w glowie

Nie czytam, nie oglądam bo mnie to wkurza. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Handel prywatnościa dzieci i ich wizerunkiem w zamian za różne korzyści. Za bardzo nie ma nad czym dywagować

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście współczuję dzieciom, które miszą brać udział w takiej instagramowej szopce, gdzie właściwie brakuje poszanowania dla ich prywatności. Dobrze, że jak byłam dzieckiem, to nie było internetu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie jak powyzej.  Najgorsze jednak jest to, ze ludzie to sledza i interesuja sie kto ile i jak spal, co zjadl i jak sie ubral.

Wyjatkiem od reguly powiedzialabym, ze sa rodziny z chorymi dziecmi.  Tutaj mysle, ze mozna zrobic cos dobrego i pokazac, ze dziecko kalekie nadal jest dzieckiem jak kazde inne.  Rodzinie pomaga to finansowo, a jednoczesnie zmienia nastawienie ludzi do dzieci, ktore odbiegaja od "normalnosci".  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, cyniczna obserwatorka napisał:

Osobiście współczuję dzieciom, które miszą brać udział w takiej instagramowej szopce, gdzie właściwie brakuje poszanowania dla ich prywatności. Dobrze, że jak byłam dzieckiem, to nie było internetu;)

One w tym rosną i to będzie dla nich naturalne. Teraz ludzie na spacerze czy autobusie nie rozglądają się tylko gapią się w ekrany.  Nie lubie dzisiejszego świata. Jestem introwertyczka i w społeczeństwie brakuje mi skupienia na wnętrzu, a teraz na to brak miejsca

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×