Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagul 31

Polecane posty

Zakazany owoc...

 

Boss to już przesadza... 🤨😑😏

Co on odwala?

I te jego końskie zaloty do Zeynep 🤣🤣🤣

-Boli mnie gardło, ugotuj mi zupę... A, nie! Nie potrafisz! 🤤 E tam... Ja już dawno wezwałem kucharza i kelnerów, bo na ciebie nie mogę liczyć... Ja wiem lepiej! Jedz!  Smacznego!  🤡🤣

(Na taki podryw i ja bym poleciała🤣

 

Drogi pierścionek Edner... nie jest drogi dla jubilera i Siwego. Za pół ceny go odkupimy  💍🤑 

Hmm...  Ender po tylu latach małżeństwa z Siwym nie ma żadnych układów, wpływów, znajomości, np. u jubilerów, projektantów mody, dziennikarzy... itp... ???🙄😬

W tych sprawach to bardziej braciszek zaskakuje i wyskakuje z pomysłami i znajomościami 😲


 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Gromadko :classic_smile:

Elfiku, bardzo, bardzo Ci współczuję z powodu straty bliskiej Ci Osoby. Na pewno jest Ci bardzo ciężko i smutno. Tak musi być, ale mimo wszystko, nie dawaj się.

Paulinko, bardzo Ci dziękuję za relację z zakończenia MiP 😘

Wspomniałaś o Sakine i jej smutnej przeszłości. Tak sobie myślę, że wyjście za mąż za takiego typa jak Bayram, to dla każdej dziewczyny byłoby wbrew jej woli, ale pewnie na początku  jeszcze nie wiedziała jakim draniem się okaże.

Grażynko, dziękuję za wszystkie cukiniowe przepisy. Aż mi ślinka poleciała :classic_biggrin:.

Paulinko, zaloty Alihana do Zeynep są rzeczywiście z kategorii końskich. Ja to bym szybko od niego uciekała :classic_smile:.

Dobrej nocy dla Was :classic_smile:

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Basiu 😀

Taki mąż jak Bayram, to kara! 

 

Sakine w rodzinnym domu nie miała słodko.  Chyba stwierdziła, że ślub będzie jej wybawieniem... W tamtej kulturze i wychowaniu raczej innego sposobu na wyrwanie się z domu nie miała.  Jak bardzo musiała być zdesperowana, żeby wbrew woli ojca (jak widać, ojciec poznał się na zięciu) wyjść za mąż za takiego typa jak Bayram?  Czy była ślepa z miłości, bo nie widziała jego wad? Watpię. Ona nie znała innego wzorca na męża i ojca jej dzieci. 

Czy ona w ogóle wiedziała na czym polega prawdziwa miłość i małżeństwo? P.atologię wniosła z domu, więc jak inaczej mogła ułożyć swoje życie.
 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owoc…

Trójkąt - Siwy, Yldiz, Ender 🤔

Jak dzieci 😆


 

Boss i Zeynep 😆

On pocałował ją, bo dowiedział się, że ona jest o niego zazdrosna 🫤🙄😵💫🤣

Boss wychował się nie w stajni, ale w dżungli 😏😆

Zeynep powinna odpowiedzieć mu prosto w twarz 🤪🥊, ale przy jej wzroście pewnie trafiłaby niżej…  I to by było nawet lepsze 😜

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Ekipo!

Elfi - bardzo mi przykro...

GRA - nie oglądam(y) żadnych turkiszy, ani praktycznie innych seriali (ja czasem z doskoku np. Columbo lub detektyw Monk).

Basiu - czyli po prostu Mama "leci" po kolei z GF. Fajnie...

KO - Ty wiesz co i mi tu nie ściemniaj! 😉

Aa - kopalnia działa! 😉

Pozdrawiam Was serdecznie!

M.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×