Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przeprowadziliśmy się do Warszawy do nowego domu, kończymy remont. Powiedz mi, jak szybko i sprawnie posprzątać dom po remoncie? A może po sprzątaniu są specjalne firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, annakovaleva napisał:

Przeprowadziliśmy się do Warszawy do nowego domu, kończymy remont. Powiedz mi, jak szybko i sprawnie posprzątać dom po remoncie? A może po sprzątaniu są specjalne firmy?

W sensie czego oczekujesz? Poradnika jak posprzątać? Wstajesz i jedziesz co tu jest do nierozumienia? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.07.2022 o 11:02, annakovaleva napisał:

Przeprowadziliśmy się do Warszawy do nowego domu, kończymy remont. Powiedz mi, jak szybko i sprawnie posprzątać dom po remoncie? A może po sprzątaniu są specjalne firmy?

Nie wierzę, że ludzie których stać na NOWY DOM w Warszawie nie ogarniają takich rzeczy:(

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.07.2022 o 11:02, annakovaleva napisał:

Przeprowadziliśmy się do Warszawy do nowego domu, kończymy remont. Powiedz mi, jak szybko i sprawnie posprzątać dom po remoncie? A może po sprzątaniu są specjalne firmy?

Serio nie jesteś świadoma tego że istnieją takie rzeczy jak mop, chemia , ścierki etc. Skoro nie wiesz jak wykonać tak proste i podstawowe czynności to chyba nie powinnaś się wyprowadzać skoro nie jesteś gotowa na życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.07.2022 o 14:15, Sylwia1991 napisał:

Nie wierzę, że ludzie których stać na NOWY DOM w Warszawie nie ogarniają takich rzeczy:(

 

Pewnie w poprzednim miała sprzątaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×